ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 055
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 283
И ние в Арменския бяхме единствени клиенти. .... Аз не съм с лоши впечатления, реално, но и не ме грабна.
+1

Турският р-т Ориент е в ремонт? Знаете ли до кога? Миналата седмица бяхме там и нямаше белези за това, но явно не бият камбаната за такива неща Simple Smile

# 706
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
 Ориент на улица "Преслав " ли бе?Защото в понеделник този там си работеше.

# 707
  • Мнения: 716
Е, нека аз си кажа мнението за SyshiLive, тъй като вече имам впечатления и може да са от полза на някого. Наистина не е ресторант, предлагат само за вкъщи, сушито ни хареса, вкусно беше, но отношението към клиента не ми хареса. От проведените 3 телефонни разговора (относно това кога можем да си го вземем) всеки път получавах различна информация и накрая си мислех, че няма да се получи, все пак бях и с ваучер от сайт за колективно пазаруване. Поради тази причина, въпреки че беше вкусно (че и със старание подредено), сигурно няма да повторим.
Да попитам пак - някакви отзиви за индийски ресторант "Ганеш"?

# 708
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ремонт на ресторанта Ориент беше отвънка. Сваляха покрива когато аз минавах. Но е от такъв материал, че бързо се нарежда нов. Сигурно вече работи.  Те не се тутат по ремонти, това съм забелязала.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте! Препоръчайте ми италиански ресторант за специален случай. Обичах при повод да ходим в Тоскана, но вече като го няма  newsm78
Видях реклама на La Bocca, но не намирам никакви отзиви. Доколкото виждам се намира, където е Крамер, да не би част от сладкарницата вече да е ресторант? От известно време ми попадат реклами и на LaCasa. Отзивите навсякъде са отлични. Може би трябва него да посетим?
А за БМ Сити (като рибен ресторант) - мнения? Моят мъж е много взискателен към рибените ястия и БМ са го загубили като клиент и не смея да го заведа макар и в нов ресторант от веригата.  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 11 747
В новите ресторанти е същото като в старите.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 283
Малко е рано, но имате ли информация кога ще отваря Пица Радо? Във Фейсбук още не е писал или поне не съм видяла.

# 712
  • Мнения: 11 747
Нищо няма да строят. Просто Радо си гледа софийското заведение, явно повече върви. Жалко, останахме съвсем без свестни пици, макар че за някои неща ме беше яд на него, но сега ще ми липсва. Иначе от миналата година го очаквах, да се откаже от Варна.

# 713
  • Мнения: 1 656
Италиански препоръчвам Ла каса по пътя дружба - виница

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Радо не въртя ли тесто за пици скоро в "България търси талант?"

# 715
  • Мнения: 11 747
Да, и продължавал - не съм го гледала, във Фейса си пише.

# 716
  • Мнения: 4 589
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=777424.new#new   Пускам нова тема, тази набъбна, за съжаление нямам време да е украсявам, но се надявам, че вие ще я направите достатъчно блестяща:)

Общи условия

Активация на акаунт