Оголени тумбаци

  • 2 175
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Ooooo i oshte go pravq  Grinning  Grinning  Grinning  tuk vremeto mi go pozvolqva  Simple Smile Sega pone e oformeno predi mesez nqkoi si misleha, 4e prosto sam si slojila 10 kila otgore  Wink  hi hi baq hapvane e bilo . Veche nqma greshka nqma izmama imame si koreeeemcheeee  Sunglasses  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 485
Цитат
За мен бременността е прекрасно състояние, което не трябва да се прикрива, а напротив.

И аз така мисля.Гледам по чуждите сайтове има дрехи които подчертават красотата на това състояние на жената.Мисля че в България модата е назад в това отношение ,изключвам София там незнам какво продават по-магазините за бременни,ама в Пловдив модата е от преди 20 години-грозни и неудобни дрехи(мое мнение).

# 17
  • Мнения: 6 206
Що така, бе, Vase, Конти не ги ли харесваше? Аз познавам даже софиянки, които идват от София да си си пазаруват от Конти. Верно мизерна обствановка, но момичето на подлеза на Тримонциум е много вежливо.

# 18
  • Мнения: 485
Цитат на: PoliaSp
Що така, бе, Vase, Конти не ги ли харесваше? Аз познавам даже софиянки, които идват от София да си си пазаруват от Конти. Верно мизерна обствановка, но момичето на подлеза на Тримонциум е много вежливо.

То май са това магазините в халите и под клиника Торакс.Абе нищо не си харесах и си ходех с по- голям номер от другите дрехи-два панталона и те ми падаха под корема.Е добре ми беше Laughing

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Аз до края на 5-тия месец си носех вталените костюмчета, къси поли и токчета. Даже тичах из офиса на 9 см. ток до 8-ми мес. Като взеха да не ми стават тесните дрешки ми ушиха страхотна червена рокля с голямо деколте и тънки презрамки. Обичам да нося червено, но винаги съм мислела, че ме увеличава оптически. Та като бях бременна с кеф си носех червеното,  тъй и тъй бях едричка...  Доста  забележки и укорителни погледи отнесох заради това деколте  Grinning Било неприлично на бременна жена да се виждат гърдите Bulb  А на мъжа ми действаше като червено на бик....

# 20
  • Мнения: 966
Az sam na prinsipa da se 4yvstvash ydobno i da imash samo4yvstvie ama 4e na nikoi ne my e ygodno tova si e negov problem toi nali se e oblekal preli4no i ne se izlaga obshto vzeto taka sam otgovariala na zabelejki otnosno oblekloto.

Общи условия

Активация на акаунт