True Blood - Гугутките се увеличават - 49 тема

  • 13 243
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 436
Актьорът за "Таткото на Алсид" си пасва за ролята идеално, поне според моето въображение Mr. Green

Фи, не разбирам какво правиш още тук, а не отиваш да станеш статист нейде зад гърба на Сашо Mr. Green

# 31
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мен нещо таткото не ме радва  Thinking
Фи,  и аз се чудя как още не си изприпкала на кастинг

# 32
  • Мнения: 289
Е, браво бе, на последно място сме у номинациите! Майки сте половината, в някоя отчетна тема не пишете ли, да ходите да поагитирате ?!  Mr. Green

За кастинга и мъж ми ми се чуди, подстрекаваше ме днес, ама аз съм желЕзна  Laughing

# 33
  • Мнения: 9 144
Край на мечтите за Алсидовия татя.  Crossing Arms  Alcide’s Father Cast in True Blood Season 5
Ха, той беше баща и на едно от малките върколачета в The Gates, явно е специалист в отрасъла  hahaha

# 34
  • Мнения: 920
Здравейте мацки, приемате ли един ренегат Simple Smile
Пуци ми каза, че сте в надпревара за банда на годината.Предполагам и нова ТБ митология има, въобще много съм изпуснала, бая има да наваксвам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 736
Хайде бе, Деми, хаде бе, ренегатке!  Hug

Фи, не пишем в отчетни, тц, не сме такива хора.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 324
Агаси Великдена  Hug Демс, мър, душко, де одиш, бре  Hug Hug Hug Не е истина откога ни заряза и дизертира от армията  Wink

Е, браво бе, на последно място сме у номинациите! Майки сте половината, в някоя отчетна тема не пишете ли, да ходите да поагитирате ?!  Mr. Green

Аз откак открих клюкарника и в частност True Blood забравих, че съм майка  Blush

# 37
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Е, браво бе, на последно място сме у номинациите! Майки сте половината, в някоя отчетна тема не пишете ли, да ходите да поагитирате ?!  Mr. Green

Фи нали гласува и за британците,че там повече се пънем Mr. Green True Blood,ако можем да докараме до 3то място Rolling Eyes

Бягай за кастниг за статист не ми дреми тук искам да те видя на екран Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 920
Срам, срам Кате, и аз съм така Simple SmileТамън и се оплаквах на Пуци, че сополи, хомеопатии и храни не ме влекат толкоз много, тука е истината, тука Grinning

# 39
  • Мнения: 2 040
Таткото на Алсид не ме кефи.  Crossing Arms Как пък можаха този да го изберат.

# 40
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте мацки, приемате ли един ренегат Simple Smile
Пуци ми каза, че сте в надпревара за банда на годината.Предполагам и нова ТБ митология има, въобще много съм изпуснала, бая има да наваксвам Simple Smile
newsm09 О,майн гот!
Какво виждат очите ми?Мираж?
Деми,ше те убия ма,къде мааш гащи? Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 350
Таткото на Алсид не ме кефи.  Crossing Arms Как пък можаха този да го изберат.

аз пък се радвам, че е тоз, че можеше да е по - зле..даже в един форум правеха залагания кой ще е таткото, но разбира се не познаха и предлагаха да са : Харисън Форд, Джон Траволта и Брус Уилис тея тримата бяха най-често предлаганите..

# 42
  • Мнения: 2 838
Таткото на Алсид не ме кефи.  Crossing Arms Как пък можаха този да го изберат.

аз пък се радвам, че е тоз, че можеше да е по - зле..даже в един форум правеха залагания кой ще е таткото, но разбира се не познаха и предлагаха да са : Харисън Форд, Джон Траволта и Брус Уилис тея тримата бяха най-често предлаганите..




Как ли пък се навиха баш те в сериал да участват...

# 43
  • София
  • Мнения: 350
Ааа знам ли, може и да се навият, знаеш ли ги кво си мислят...

# 44
  • Мнения: 324
Таткото на Алсид не ме кефи.  Crossing Arms Как пък можаха този да го изберат.

Таман, бе. То иначе ще ме вкарат в грях откъм 7-мата Божия заповед  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт