Коледа чука на вратата ... Вие какво си пожелахте ?

  • 14 767
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 ... искам работа, защото вече
започвам да се отчайвам Sad
[/quote]   Peace

Искам да сме здрави, да сме малко по-щастливи и с малко повече финанси Simple Smile
За себе си лично-Нов татус, ама цветен и голям Mr. Green и от виваком да ми се обадят, че ще ми сменят телефона.

# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Пожелавам си дядо мраз да ми донесе най-накрая работно място  Cry ама не вярвам вече след 2 години  Cry Cry Cry

# 77
  • Мнения: 269
Пожелавам си, Дядо Коледа да ми донесе тест за бременност, ама от онези "специалните" /дето показват  EFP/

# 78
  • Мнения: 37
Здраве и само здраве за всички нищо друго не искам .
Макар, че имам нужда от материални неща не ме блазнят толкова!

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Пожелавам си здраве за цялото семейство и всички близки, живо и здраво бебче като му дойде времето и разбирателство!
Освен това да напомня на Дядо Коледа, че има много семейства, които чакат да получат благата вест за детенце!Стискам палци да се сбъдне мечтата на всеки!
Искам да имаме финансовата възможност да взема подарък на дъщерята за Коледа и да накупим необходимото за посрещане на нови член на семейството!

# 80
  • Мнения: 11
Да ни потръгне новия бизнес, с който се захващаме от началото на другата година...
Материално, нямам претенции, всичко ще ем зарадва, от най-малкото, до нещо по-обемисто. Joy
А да, и да се запозная с един човек на живо. Laughing
пс: здраве, здраве, много здраве за целия ми род и семейство. Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 8 860
Материалните неща ,които искам за Коледа, са банални и смешни - кухненска техника, която ми трябва, няколко нови заглавия книги, които искам да чета и разни парцалки, дето съм си набелязала.
От важните неща искам прекалено много от стареца. Искам да сътвори чудо, с което да оздравея напълно и да оставя зад гърба си всички ужаси на болниците. Искам спокойствие и увереност, че ще живея още дълго и ще си правя планове за бъдещето, които имам време да изпълня. Искам семейството ми да са живи и здрави и късметът да не ги изоставя. Другото няма значение.

# 82
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Здраве и семейно разбирателство преди всичко.Да заминем за Испания.И естествено малко книги и парцалки

# 83
  • Мнения: 5 647
Да бъде с един човек, когото много обичам...

Иначе тривиалните неща:
здраве на цялото ми семейство и близките ми, да има работа, да изплуваме по-бързо от кризата.  
Относно материалните неща, няма нещо в момента, което толкова силно да желая, че да си го пожелавам. За себе си съм разбрала, че материалните придобивки не ме правят щастлива, или по-точно правят ме, но за кратко.

# 84
  • Мнения: 6 417
Вече забелязах, че само Коледните ми желания се сбъдват и то 100 процента. Затова си пожелавам за мен и близките ми само здраве. Като човек минал през доста перипетии, мога да кажа, че всичко друго е поправимо. А, и още, искам всички тук, очакващи две чертички на тестовете за бременност, да ги видят.

# 85
  • София
  • Мнения: 23 130
Вече 4-та година пожелавам на Дядо Коледа да ми донесе един ревящ вързоп. Обаче ми увря акъла, че дедката е изкуфял и все ме пропуска.
Та, си пожелавам докторите да си свършат добре работата и догодина вкъщи да сме трима  Mr. Green
Сигме, това ще е едното ми коледно желание за теб!  Hug Пък дай боже и четирима да се окажете!

Аз не разчитам на Дядо Коледа за подаръци, затова си ги правя сама и по всяко време.
Иначе си пожелавам две неща - детето ми да е здраво и мъжът ми да продължава да ме обича.  Grinning

# 86
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз си пожелавам жилище-наше собствено,ново,чисто и уютно  Heart Eyes и  мъничко човече,с което да го споделим   Hug

# 87
  • Мнения: 29
Тоз дядо Коледа верно е изкуфял и не знам какво ще ми донесе накрая, но бих се зарадвала да знам, че съм си намерила "моя човек" и също вече мн ми се иска малко вързопче.. Искам да си стъпя на краката, защото лутането и несигурността в личен и професионален план ми идват в повече.
Весело изкарване на Коледните празници на всички! Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 797
Аз си пожелавам здраве за детето и за всички около мен, увеличение на заплатите, и моята и на половинката. И ако може един бебок.

# 89
  • Мнения: 11 747
Пожелавам си пътуване до Париж, Лондон и Истанбул - за по 5-6 дена във всеки град. И едно по- далечно и екзотично пътуване, може да е от сорта на Бали, Виетнам или на друго подобно, не съм решила къде още.

Общи условия

Активация на акаунт