Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 24

  • 60 935
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 630

SULTAN SÜLEYMAN, HÜRREM'İ NEDEN BOĞAZLADI?



Show Tv’nin ilgiyle izlenen dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.10.12.2011 13:30:00

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/sultan_suleyman_hurrem_i_ne … en_bogazladi_.htm

Защо Султан Сюлейман души Хюрем?

"И аз искам нашата любов да свърши"?


Днешната реклама за следващия епизод на ВВ.

# 646
  • София
  • Мнения: 1 825
Най-после фрагман, подсказващ, че ни чака динамичен епизод.

Заемам се с превода. Ани, ще си позволя да плагиатствам от теб.   bouquet

# 647
  • Мнения: 683
Ето и най-важните събития до края на 2 сезон. Благодаря на Мистик за превода  newsm51  love001



Изабелла излиза от сериала другата серия (още преди бях писала, че ще ни трови нервите до 38 епизод)
Хюррем забременява с Cihangir.
След 2-3 серии ще има брак.
Хатидже също забременява отново.
Напрежението между Ибрахим и Бали бей расте.
Ибрахим е на страната на Махидевран, а Бали бей на страната на Хюррем (браво на момчето ни)
През този сезон Валиде умира.

# 648
  • Мнения: 683
Най-после фрагман, подсказващ, че ни чака динамичен епизод.

Заемам се с превода. Ани, ще си позволя да плагиатствам от теб.   bouquet

Разбира се  Peace Като го преведеш ще сложа и субтитрите  Hug

# 649
  • Мнения: 3 485


И аз ще си отдъхна след заминаването на Изабелла...не понасям ужасно скрибуцащия й глас  ooooh!
...тя ще си иде...и Виктория,мина и замина...и  други  ще дойдат...сериал е,все пак Mr. Green

Важното е Бали бей да остане по- дълго в сериала Embarassed Heart Eyes hahaha

Лили Peace, ,много неща ме дразнеха -визията ,гласът и играта на актрисата,да бяха избрали нещо по-добро което да пресъздаде по-реално образа на принцесата и да бъде наистина съперничка на Хюрем.Даже италиянския не и се разбираше ,момичето което им превеждаше в ловната къща говореше по добре италиянски Wink

# 650
  • Мнения: 3 485
Емел  bouquet  bouquet  bouquet,Ани  bouquet  bouquet  bouquet!Чудесно ,браво на хубавеца Бали  бей Hug

# 651
# 652
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ето и най-важните събития до края на 2 сезон. Благодаря на Мистик за превода  newsm51  love001



Изабелла излиза от сериала другата серия (още преди бях писала, че ще ни трови нервите до 38 епизод)
Хюррем забременява с Cihangir.
След 2-3 серии ще има брак.
Хатидже също забременява отново.
Напрежението между Ибрахим и Бали бей расте.
Ибрахим е на страната на Махидевран, а Бали бей на страната на Хюррем (браво на момчето ни)
През този сезон Валиде умира.

И аз благодаря за превода. Най-сетне светлинка в тунела. Достатъчно ни мъчиха толкова много серии с тази Изабела. Сега за още толкова ще се случат много интересни и важни неща.
Най-хубавото е че май Ибрахим с плана си да приключи веднъж за винаги с Хюpрем, като натопи нея за отравянето на принцесата, всъшност и помогна да се оттърват от нея. Ще трябва малко време CC да прогледне, но и това ще стане след като ще има сватба. Особено ме радва и факта, не само че точно Бали Бей ще е на страната на Хюрем, а и че тя най-сетне ще има на кого да разчита.
На това му се вика хубаво развитие.

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 20:33 от bggirl22

# 653
  • София
  • Мнения: 1 825


Бали бей много джиджан, а Ибрахим как го глееееда, глееееда...
 

Все е хубав, но в този кадър - хептен! Вече не мога да го възприемам гологлав в цивилния живот, така си ми харесва повече, както и с тези джиджани дрешки. Много хубав го правят, за да спечелят аудиторията. И успяват.

Ани, днес след нашия разговор се сетих, че никога не съм го казвала - поздравления за интелигентната тема. Зная колко трудно се поддържа това и за това споделям това си мнение. Дори сега се сещам и ме хваща срам, че 1-2 пъти демонстрирах поведение безкрайно неподходящо за духа на темата, при все че махленските коментари хич не са ми по вкуса.

# 654
  • Мнения: 9 792









Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 19:08 от Lilims

# 655
  • Мнения: 2 411
Благодаря за пореден път на прекрасния неуморен екип! smile3501 smile3501 smile3501
Изабела са я отпратили набързо оставяйки я да бленува за втори халвет!
Толкова се чудех как ще се разреши кашата ,която забъркаха.
Кой е организирал заминаването не се разбра.   От трейлара се предполага ,че Хюррем е първата обвиняема.
Султана в крайна сметка може да помисли ,че принцесата нарочно е правила халвет с него
за да притъпи вниманието му и да си замине.
Щом ще има сватба ,нормално е и Валиде да си отиде,както се споменава по-горе,
нали и исторически сватбата е след смъртта на Валиде.

# 656
  • Мнения: 0
   Дали наистиа ще махнат Валиде  Confused Много е величествена и ще ми лисва. Може пък и да не я махнат, исторически погледнато, Махидевран отдавна не трбваше да  в двореца, пък за Изабелла и образа й да не говорим Simple Smile

# 657
  • Мнения: 2 411
И на мен ще ми липсва,но със сигорност умира.Такъв компромис няма
да направят.Тя е била основната пречка.
Нещо обаче не ми върви след този халвет ,в който султана го раздаваше много любовно
наскоро сватба.За да реши да има сватба зачи любовта към Хюррем е голяма,а с този халвет
и отношението ,което имаше с Хюррем преди него нещо ме съмнява силната му любов.
Но щом са решили сценаристите така ще бъде.

# 658
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
След като изгледах преведените серии,останах разочарованаот Хюррем.Много се изложи с колието на Изабела.Защо и го взе,очите и светваха докато го гледаше,толкова алчен поглед Shocked и какво постигна сама набута принцесата на СС.

# 659
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
И на мен ще ми липсва,но със сигорност умира.Такъв компромис няма
да направят.Тя е била основната пречка.
Нещо обаче не ми върви след този халвет ,в който султана го раздаваше много любовно
наскоро сватба.За да реши да има сватба зачи любовта към Хюррем е голяма,а с този халвет
и отношението ,което имаше с Хюррем преди него нещо ме съмнява силната му любов.
Но щом са решили сценаристите така ще бъде.




Съгласна съм. И аз скоро го бях написала. Не се връзва. Но да видим как ще извъртят нещата. Трябва да е много гузен за да се реши на такава крачка. В предишни постове бях чела, че сватбата е чак 45 серия. Ако е така има време да оправят нещата. Най-интересно ще ми е да видя лицето на Махито и нейната сянка. Все забравям името на прислужницата и. За мен тя и Ибрахим са най-противните образи във филма.

Общи условия

Активация на акаунт