X-Factor Bulgaria - Тема 7

  • 39 370
  • 809
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Благодаря за новата тема    bouquet
Гласувах за Рафи, Боги и АиМ. Стела днес изпълни песента добре. Но пък за мен това вече няма значение - носи ми негативни емоции и вече не мога да и се радвам, както в началото. За мен, има изключително груб изказ- като на краварка, пълна противоположност на пеенето и. Да не ми се сърдят хората, които я харесват   bouquet. И аз стоически изтърпявам обидите за АиМ, ама и не ми пука кой кого харесва Mr. Green

Дано успеят да успокоят страстите, че днес наред с всенародните любимци и журито изтрещя Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 22:36 от loca

# 16
  • Мнения: 2
Гласувах за Рафи и си представих как излиза на сцената с/у Стела и тя с кадифеният си глас го отвява и тя е новият Хфактор  Joy Joy
Въх, сакън!
Ако я изправят с/у Рафи или Боги и спечели за мен ще е нагласено предаването, ако ще и със сатенен глас да е.

# 17
  • Мнения: 1 732
Гласувах за Рафи и Боги. Simple Smile

Според мен ако форматът е реален и обективен, няма начин да спечели друг.
В противен случай ще съм на мнение, че наистина има нещо съмнително.

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Финалисти според мен трябва да са Рафи и Боги. Колкото и готино да пее Боги, Рафи е страхотен на сцената

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря за новата тема    bouquet
 Стела днес изпълни песента добре. Но пък за мен това вече няма значение - носи ми негативни емоции и вече не мога да и се радвам, както в началото. За мен, има изключително груб изказ- като на краварка, пълна противоположност на пеенето и. Да не ми се сърдят хората, които я харесват   bouquet. И аз стоически изтърпявам обидите за АиМ, ама и не ми пука кой кого харесва Mr. Green

Дано успеят да успокоят страстите, че днес наред с всенародните любимци и журито изтрещя Mr. Green
Абсолютно съм съгласна с всяка дума  Wink

# 20
  • Мнения: 6 301
На мен гласът на Стела въобще не ми гали ухото с кадифен тембър. Особено като говори, еле пък като каже "малейййй".

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
В тази анкета от 5 възможности максимум 5 отговора не ми се вижда логично...

Утре на елиминейшън ще бъдат Стела и Малчо, така ми намирисва...

На мен гласът на Стела въобще не ми гали ухото с кадифен тембър. Особено като говори, еле пък като каже "малейййй".
На мен също отдавна не ми го гали. Да не говорим, че ме напряга, гледам да не гледам екрана, имам чувството, че ако не я гледам, ще се справи по-добре, давам й всякакъв шанс, но... Първата й песен тази вечер беше жива мъка, накова напрежение, макар че не беше фалшива... много...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
 Да, в много теми говорихме, че ще останат на всеки ментор по един участник....
А ако Боги отпадне от Стела, аз спирам да гледам.

# 23
  • Мнения: 11 737
Запис. Гласувах за Александра, но нямам нищо против Рафи, Богомил и Ангел и Моисей. И някой от тях да е, ще се радвам! Grinning

# 24
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Всичко,което е трябвало да се коментира сте го изписали вече Wink
За съжаление продължавама да гледам шоуто вече с друга цел-да видя докъде ще стигне ламтенето за печалба на продуцентите и кой още ще отпадне заради чувствителния диамант...

# 25
  • София
  • Мнения: 721
Не ми се вярва Боги да стигне до елиминации утре Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 5 656
Леле, много суперлативи са се изсипали върху Стела  Mr. Green

Аз нямам нищо против да си ги гледам още бая време четиримата, без Александра обаче. Отдавна ми дойдоха в повече муцките, фасоните, тресенето на цици, а вече и показването на задни части. И някакси покрай цялата съпътстваща джабала не се забелязва, че тя също пя фалшиво (не отричам, че е изключително технична, но е факт, че имаше доста неточни моменти). Или народът беше прекалено вторачен да й гледа под полата.
А може би изпълняваше заканата си да пее вече фалшиво?  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 11 737
Утре Сани и Стела
Стела и А и М или
А и М срещу Сани  Laughing
Ще видим утре, какви ще ни ги нагласят. Wink


Цитат
А може би изпълняваше заканата си да пее вече фалшиво?  Mr. Green

На мен не ми бе фалшива, но колкото и да я харесвам има също някои малки неща, които не са ми приятни. Въпреки тях ми е фаворит.
Нещата са - повтарянето на една, две думи във всяка песен, и още едно: отсича някои думи в опит за по "черно" пеене, което при балади не го прави. Иначе муцки и ала бала фасони не ми пречат. В повечето случаи хората с такова поведение и изглеждащи по-нахакани , поне по мои наблюдения са пълна противоположност на това което показват. Думите на менторите неведнъж го потвърждават. Peace

По-страшни са ми сълзливи истории, съчувствия, драми и това което се оказва, че се крие под уж ранимата и добронамерена душа.

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 23:08 от Merelenda

# 28
  • Мнения: 1 211



Поздрав за всички. За мен най - доброто изпълнение в цялото предаване!!!

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
...  И някакси покрай цялата съпътстваща джабала не се забелязва, че тя също пя фалшиво (не отричам, че е изключително технична, но е факт, че имаше доста неточни моменти). Или народът беше прекалено вторачен да й гледа под полата.
А може би изпълняваше заканата си да пее вече фалшиво?  Mr. Green

Атти, забелязахме. Драснах неща в тази посока в предишната тема по време на изпълненията. Не само Сани, а и Рафи и Боги имаха фалшивинки в началото на вторите си песни, което до сега не се е случвало. Не мисля, обаче че е било нарочно. Както вече писах според мен е недобре подбрана тоналност. Е, не съм специалист  Embarassed , но мисля че и на тримата песните им бяха доста ниско за гласа. За Сани това го и коментираха самите ментори.

Общи условия

Активация на акаунт