Име за момиченце :)

  • 10 109
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
Тук да не е казарма или някой се мисли за масон от елита   hahaha
Какво значение има дали си нов или не?
Това, че сте от по-отдавна във форума не ви прави по-опитни в нищо, освен в заяждането, както виждам...

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 00:47 от stella gemella

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не сме искали да прозвучи така или да намекваме подобно нещо /извинете ме, че говоря от името на всички/. Не става дума за това дали си нов или стар потребител. За друго иде реч. За една емблематична вече тема за този подфорум, последвана от множество други, съответно също "пързалки". И всички те от новорегистрирани потребители, живеещи в чужбина Mr. Green. Затова се пораждат съмнения у нас Peace.

# 77
  • Мнения: 35
Извинявам се ако не съм коментирала на всеки пост който сте публикували, но чета абсолютно всичко и благодаря много  Hug на тези които се включиха със своите предложения.
И досега не съм намирала и едно от имената които сте ми препоръчали за подигравателно или лошо.  Naughty
За себе си мога да кажа ..казвам се Мария , а не Венетка Crossing Arms и живея в Дубай от повече от 6 години...не си идвам често а приятелите които имам и те са по чужбина в различни държави. Confused
Отворих темата защото следващия месец очаквам момиченце  baby_neutral . Реших да си го родя в България и още не съм се спряла на име.  Thinking
Регестрирах се наскоро да искам помощ от по опитните както се казва (не само за имена ,но и за всичко сварзано с бебето след като ми е първо и съм съвсем неопитна)
Но виждам че обарнахте темата ми на голяма подигравка.  Blush

# 78
  • Мнения: 69
елфчето, не съм разбрала, sorry  Peace

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 02:53 от stella gemella

# 79
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Диалога е като при лудите жаби -има реакция от авторката прилича ми на Венетка,а Луси и Моли -сходни постове.Тук само целувките липсват.И последно авторката в Дубай ли живее или в мола във Варна,няма да се учудя и ако и тя има "сестра".

Особено с предложеното Айрис, което беше име и на едно от децата на Луси, нямаше как да не ми мине същото на ум.  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 463
 Beatrice (Беатрис)  <Моята сладуранка е с това име! Embarassed>

# 81
  • Мнения: 35
Beatrice (Беатрис)  <Моята сладуранка е с това име! Embarassed>

Името е много хубаво Simple Smile да ти е жива и здрава и да ти носи само радости   bouquet

# 82
  • Мнения: 35
Елора е много красиво  newsm10 и Stella също  Mr. Green
Зорая (зора, светлина) ми звучи по-добре от Сорая...

Интересно не се сетих за Зорая  Thinking...
Пита ме за фамилията в предишния си коментар и съвсем забравих да ти отговоря.  ooooh!
Попринцип таткото е с толкова много имена и неговото и бащиното име са двойни и от всичкото отгоре в паспорта са съкратени и отделени с точки и скоби  Joy чак им става лошо на нотариусите като трябва да оправям някой документ с името на мъжа ми Simple Smile
та питах го днеска и фамилното име ще е Есайед.. на английски е по ясно Essayed ....Essayed

# 83
  • Мнения: 2 463
Jazz,сигурна съм ,че ще избереш чудесно име за твоето човеченце!Почивай повече,отдай се  на приятни и спокойни мисли...Пиши  ,когато прегърнеш бебчо.Успех !

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 07:15 от Roo Roo

# 84
  • Мнения: 15 379
Аз съм за Нора Laughing. Идеално за арабския свят, интернационално. С прекрасно значение.

# 85
  • Мнения: 125
Аз съм за Езра и Ясмин

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 13:45 от bub.ka

# 86
  • София
  • Мнения: 291
Лейла.

# 87
  • край морето
  • Мнения: 44
Амира  Heart Eyes- принцеса;
Ясмин - жасмин;

# 88
  • Мнения: 15 379
Сахара.
Захара.

# 89
  • Мнения: 35
Благодаря ти Roo Roo...  Hug Определено ще пиша Simple Smile
След всичките тези коментари определено ще трябва да кажа на кое име съм се спряла. Simple Smile))

Sourcherry Нора е много хубаво име, не се сетих за него...арабския вариант е Нур (Noor) , но определено Нора ми харесва много повече. Simple Smile

bub.ka Ясмин е любимото ми име и цвете...от там идва и прякора ми в чата Jazz от Jasmine  Grinning

narcis Лейла също много ми харесва като име..На арабски се превежда вечер  Simple Smile Понеже в последните няколко години по научих арабския хич да не е и направо е учудващо колко много думи се използват като имена.

Deny83 Амира  е хубаво но повече ми харесва за момче Амир Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт