С какви средства се борите против хлебарките?!

  • 2 916
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Един татко, благодаря за съвета, но сме в апартамент. В къщите по принцип май по-рядко има хлебарки, поне аз не съм виждала. Реших проблема със споменатия по-горе Фронтлайн. Пръсках 2 пъти в период от 2 седмици и от тогава не съм виждала нито една хлебарка. Дано да се изчистят.  Grinning
Фронтлайна наистина е доста ефикасен,но ако пак се появят ти препоръчвам да минеш на препарат за под който е и за избиване на хлебарки.За съжаление не си спомням как се казваше,едно зелено шише е с цена и размер на обикновен препарат за под .Има го в някои магазини за препарати и е страшно ефикасен.

# 16
  • Мнения: 1 262
Един татко, благодаря за съвета, но сме в апартамент. В къщите по принцип май по-рядко има хлебарки, поне аз не съм виждала. Реших проблема със споменатия по-горе Фронтлайн. Пръсках 2 пъти в период от 2 седмици и от тогава не съм виждала нито една хлебарка. Дано да се изчистят.  Grinning
Фронтлайна наистина е доста ефикасен,но ако пак се появят ти препоръчвам да минеш на препарат за под който е и за избиване на хлебарки.За съжаление не си спомням как се казваше,едно зелено шише е с цена и размер на обикновен препарат за под .Има го в някои магазини за препарати и е страшно ефикасен.
Такова нещо за пръв път чувам - безопасен ли е за бебета?

# 17
  • Мнения: 1
Да,за домашни любимци също

# 18
  • Мнения: 2 259
Бебе и хлебарки ShockedШок и ужас. #2gunfire
Видях на стълбите април месец и отново викнах 4и4о Христо да пръска.
Имам 3 деца и тази твар ми е най-мразената.Пръскам 3-та година по ред и не съм виждала у дома,освен една на терасата по информация на свеки.И тя не бе сигурна какво е било в тъмното ,но...имам едно на ум.Викай фирма с опит .Не вреди на децата. Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 1 262
Оф и в предните постове съм писала, че съм много доволна от Фронтлайна. Откакто пръсках с него не съм виждала хлебарка. Ако пак се появят, пак с него мисля да пръскам, но ми стана интересно за този препарат за под - любопитен ми е. 

Общи условия

Активация на акаунт