Добър ортопед в София - за изправяне на криви пръсти

  • 6 013
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile.Ситуацията е следната,дъщеря ми е вече на 19 години но от бебе има изкривяване на кутретата точно на първата фаланга(закривени са навътре под ъгал ако намеря снимка ще кача).Тогава не обърнахме внимание за което сега ужасно съжелявам.Детето обаче вече е голямо и това изкривяване и създава неудобство при това не само емоционално а и в сверата в която ще се занимава за напред.Порових доста но не намирам много информация за изправяне на пръстите.Знам че има начини за изправянето им но не във всички случаи,затова ако някой е имал същият проблем с криви пръстчета моля дайте ми съвет къде да я заведа и как да процедираме защото не искам заради моята глупост преди години детето ми да не може да се реализира по начина по който иска.ще съм благодарна и на всички мами които препоръчат добър ортопед които се занимава с изправяне на криви крайници пък дори и да не се е налагало да ползват услугите му.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 609
Пробвай при д-р Венелин Алексиев. Не мога да гарантирам, че със сигурност ще ви помогне, но е изключително добър специалист. Моята дъщеря има изкривяване на пръстчетата на краката - така се роди, а и стъпалата й бяха леко изкривени навътре. С помощта на д-р Алексиев проблемът е почти изцяло решен - стъпалата й и пръстчетата на едното краче се оправиха напълно, а пръстчето на другото краче е почти изправено. Ето тук можеш да намериш координати. Успех!

# 3
  • Мнения: 0
*Адинка* Благодаря ти за препоръката!Ето това е докторът нали? http://www.einet.bg/~alexiev/ че нещо не ми се отваря това с контактите което си дала Sad.ще му се обадя и дано ни приеме че тя мойта не е за децки лекари вече,кака е baby_neutral.Или ако каже че сме големи,поне ще го помоля да ни препоръча свои колега.Още веднъж благодаря  bouquet.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 609
Да, това е докторът Simple Smile Надявам се да ви свърши работа. Успех!

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Ортопедията в Горна баня, имат всякакви специалисти и работят със ЗК.
Била съм в отделение горен крайник много съм доволна

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Майка ми работи точно в отделение "горен крайник" в Горна Баня,вече повече от 30години,  отидете на консултация там. Мога да препоръчам и лекар ако искате Peace

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте !Съпругът ми си разряза сухожилие на дясната ръка .След операцията кутрето и безименият му пръст останаха почти неподвижни . Дали има възможност да ми препоръчате добър ортопед в Горна баня при когото да се консултираме .

Общи условия

Активация на акаунт