Британците, британците! - Най-великата банда евър! - тема 34

  • 15 404
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Джото, моля ти се, тя там има една голяма и необятна любов - Краля. Кутия на Пандора нема, щото само един либи Зиса Mr. Green
Аааа,мойто сърце гОУемо....

Той и континента е гОУем Joy
Дас ис вундаба... Mr. Green hahaha

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, аз не съм блага, така ли Crossing Arms Mr. Green?
Блага си спор няма  Heart Eyes,
затова мирно предлагам 50/50, за съжаление на кибичките...   Peace
Пфуу, исках я за мен, ама сега ако откажа, и ми отиде благата репутация Mr. Green. Ще делим hahaha

# 62
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Пуциня,моля и благодаря:

Каджол,Салман Кан,Сайф Али Кхан - МОИ!!!

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 18:56 от zisska

# 63
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Зисс, да знаеш, че като единствена смела гугутка, може да те пратим на агитационна обиколка при баклавите hahaha. Ааз вече тръгвам, срам не срам, налага се Laughing.

# 64
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Джото, лошо като си създадеш репутация, не моеш я разваля Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 040
Пламе, ти си егати работната пчеличка! Респект! Как не те мързя? Е това е  - младо и работно.

Зиска, завладява Изтока  hahaha

Ване,  Hug

# 66
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325

# 67
  • Мнения: 3 736
Зисс, да знаеш, че като единствена смела гугутка, може да те пратим на агитационна обиколка при баклавите hahaha. Ааз вече тръгвам, срам не срам, налага се Laughing.

 smile3532 Изтощена съм до кокал вече. След малко се оттеглям да се отдам на семейни дела, утре сутринта ще актуализирам. Либя ви страстно.   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 163
Зиско, докато си тука бързам да кажа, че искам да делим Мейбли. Помисли какво ще искаш в замяна.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 219
Зиско, докато си тука бързам да кажа, че искам да делим Мейбли. Помисли какво ще искаш в замяна.

Тя ще ти даде само оръфаните му кокалаци, останали след нея! Не и вярвай! Виж какво направи с Бетъни!  Laughing

# 70
  • Мнения: 9 144
Пуциня,моля и благодаря:

Каджол,Салман Кан,Сайф Али Кхан - МОИ!!!

Лелееее ти направо обиколка из Средния изток спретна  smile3501

# 71
  • Мнения: 1 163
Зиско, докато си тука бързам да кажа, че искам да делим Мейбли. Помисли какво ще искаш в замяна.

Тя ще ти даде само оръфаните му кокалаци, останали след нея! Не и вярвай! Виж какво направи с Бетъни!  Laughing

А, аз вярвам в нея, че ще го остави цял и все така съвършен. И че ще даде половината (аз ще се отплатя, разбира се  Crazy)

# 72
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Зисс, да знаеш, че като единствена смела гугутка, може да те пратим на агитационна обиколка при баклавите
Баклава и лукум-става,става три-ри-ри бум.Иху!

Зиско, докато си тука бързам да кажа, че искам да делим Мейбли. Помисли какво ще искаш в замяна.

Тя ще ти даде само оръфаните му кокалаци, останали след нея! Не и вярвай! Виж какво направи с Бетъни!  Laughing
hahaha hahaha hahaha

ПП.Мише,блажени са верващите. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 163
Дори и срещу снимки на Крал Комптън на всяка страница (без да ги повтарям)?

# 74
  • София
  • Мнения: 6 219
Зиско, докато си тука бързам да кажа, че искам да делим Мейбли. Помисли какво ще искаш в замяна.

Тя ще ти даде само оръфаните му кокалаци, останали след нея! Не и вярвай! Виж какво направи с Бетъни!  Laughing

А, аз вярвам в нея, че ще го остави цял и все така съвършен. И че ще даде половината (аз ще се отплатя, разбира се  Crazy)

Та Зиска вече ти е отговорила, ама ако все пак реши да ти върне някой крайник по - цял щи услужа с моите лепенки и спирт, та да го лекуваш!

Общи условия

Активация на акаунт