ЮЛЧЕТО хитрува, бързо се учи, знае, че с усмивка всичко ще получи!

  • 25 244
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Здравейте!
И ние няма да излизаме днес,че студеничко ми се вижда.Сутринта ходих до поликлиниката и ми измръзнаха ушите,а бях с шапка.Много се ядосах-педито ми каза да отида в 9 за направлвние за кожен,а забравил,че днес е 2 смяна,съответно и аз не се сетих,та направих празен ход...
Моят шошко тази сутрин май ще си пропусне съня-навън спи от 10 до 12 ,че и до 1,ама сега не иска нито в леглото,нито в количката.Жалко,цял ден ще е кисел,понеже му се спи...
Пампите от LIDL -веднъж взех да ги пробвам,но на мен ми се сториха малко по-твърди от Pufies.Иначе наистина не са ми пропускали,нямам оплаквания.
Честити  месечинки на Ния,Сашко и Борислав!
ivsenloran ,оздравявай бързо!
Аз може пак да се включа по-късно,ама сега Цицерон пак реве за нещо...

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте прекрасни мами,
Честито на всички празнуващи днес
Ивсенлоран и Деси честито на вашите слънчица да са живи и здрави и много усмихнати бебчета.  bouquet newsm51 smile3525
Ние тази нощ спахме добре, снощи заспа в 9.30 и сутринта се събуди в 5.30, което е добре без да се буди през нощта Smile
Аз венците мажа с Дентинокс.
Една мама беше писала за карта от ДМ, може ли да сподели как става и каква отстъпка се ползва? Предварително Благодаря!
Засега това е от мен, по-късно пак ще се включа!

# 32
  • Мнения: 21
Поздрави и от един "батко" който днес тава на 5 месеца   newsm53
Почерпете се за наше здраве, не качвам картинка, че бебока ми е в ръчиките и вече три пъти "хакерства" по клавиатурата и помага всичко да изчезне  smile3521
Аз също съм пробвала пампите на Лидъл и съм доволна.
Честити месечинки и на другите мами и сладки бебоци   bouquet
Ставам че "хакърчето" се изнерви  newsm30

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 13:14 от snow_79

# 33
  • София
  • Мнения: 515
Аз миналата седмица си вадих карта.Трябва ти само копие от акта за раждане на детето,дават ти едно картонче да попълниш с твоите и неговите данни,след коет слагат един печат и долната част на картончето го късат и това всъщност е картата.Всеки месец има различни продукти на промоцие,с тази карта ползваш 20% намаление от определените продукти. Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 515
А относно памперсите на Лидл,има ли различни опаковки,например отразмер 4 само по 56бр ли са,има ли по малки или по-големи разфасовки,и каква им е цената Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 206
Танче, браво за изследванията  Hug дано е все така и повече нямате проблеми  Peace

И ние днес ще прескочим разходката  Tired за съжаление, защото навън спи по 2-3 ч, а вкъщи аааако случайно благоволи след 2-3 опита за приспиване на ръце, спи не повече от 20-30 мин., 1-2 пъти за деня и съответно мама е  Crazy

Иначе голямо мрънкане пак, не дава да го оставиш и аз лудвам. Сега съм го паркирала пред пералнята, която пере и има поне за малко мир и тишина  hahaha

При нас е доста неприятно времето. Събота и неделя го дават пак да е хубаво, само трябва да издържим 1-2 дни вкъщи  Tired

Абе тия доктори изкараха всички бебета с АД  newsm78 Аз четох и разбрах, че има различни видове дерматит, а АД е диагнозата, когато не знаят от какво е причинен...
Както съм казвала и по-рано и ние имаме пъпчици по лицето /не са мехурчета както описвате вие/ и с Нахткерцен се успокояват, но пак не са му напълно чисти бузките. Намаме на други места, освен по лицето.

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС    bouquet


аз се сетих, де  hahaha

Иначе спахме идеално тази нощ.Прескочи нощното хранене и спа до 6ч /от 20,30/, хапна 15-ина мин. и си доспа до 7ч. Поне си починах и аз, не че в 5ч. не се събудих да видя какво става  Joy

VIVKA , напълно съм съгласна с мнението за разходките и здравето на бебето  Peace

Днес голяма активност в темата, личи си, че времето е лошо  hahaha

Опа, започна центрофугата отивам да видя какво става  Mr. Green

Лек ден  Hug

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте мами,

много хубаво заглавие на новата тема Simple Smile

Честити месечинки на празнуващите днес бебоци.  Ние вчера направихме 4 месеца Simple Smile
Танче, радвам се, че Роско е добре, дано вече няма проблеми!
Мами, пазете се да не се разболявате, че и с това недоспиване е много кофти да е болен човек. Аз гледам да не се бутам сега по молове и претъпкани места, че хич не ми е до настинки и грипове, а и най-вече ме е страх за малката.
За захранването и аз съм в дилема, а малката така ни гледа в устите като ядем и татко и я взима в него, че иначе крещи, ако е легнала и е прещастлива, че е на масата Simple Smile С лъжица няма проблеми, каквото и се даде си го изяжда. Толкова много информация обаче обърква човек, понеже и мненията са противоречиви. Засега изчаквам, мисля че тя сама ще покаже, когато е 100% готова за папкане.
Да помоля за едни стиснати палчета за утре, че дойде заветната дата за моята операция, пък дано  си свършат работата като хората... (пък как не съм фен на пълните упойки).

Лек и усмихнат ден!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 379
Добър ден и от мен! Една тема изтървах, сега може пък да съм по-редовна!

# 38
  • Мнения: 3 794
Честита ни нова темичка !!!
Да е пълна с хубави емоции, папкащи и спинкащи бебчета  Mr. Green


Shushka, стискам палци всичко да мине както трябва и после да си като нова  Wink Hug

Гледам навън и се чудя - да излизаме ли, да не излизаме ли  newsm78 Май ще се облека и ще я изкарам за малко, макар че на мен хич не ми се иска да си подавам носа навън  Laughing

  bouquet

# 39
  • Мнения: 90
ние сме на canbebe за сега още на 3-та.много са хубави не пропускат,имитация са на памперс,и цената им е хубава 17 лева са всички номера.3-та са 74 броя.

# 40
  • Мнения: 206
20мин. бутане за 20мин. сън........... Tired

# 41
  • Мнения: 234
Честита темичка, мерси, Танче   bouquet
Честити месечинки на всички малки съкровища!

Танче, браво за хемоглобина на Роско, надявам се и на бамбина да й се оправи  Praynig
Не сме излизали 2 дни, защото Лаура е много кисела след ваксината. Та в този ред на мисли, преди ваксина личните ви лекари преслушват ли бебетата?
На днешния ден преди 4 години аморето се премести в БГ заради мен Embarassed и днес ще си празнуваме, е, по-точно на 25-ти пристигна, защото летище София беше затворено заради мъглата, но все пак на 24-ти кацна във Варна и оттогава се опитвам да го направя шоп  Grinning Мисля да му направя изненада стихотворение на италиански и да очертая на листа крачетата и ръчичките на бамбина, пък ще видим какъв арт ще излезе накрая  Heart Eyes
Прегръдки и до после  Hug

# 42
  • Мнения: 75
Привет от нас Simple Smile

Тук времето е ужасно..... но пък ние така или иначе не трябва да мърдаме наникъде. Моята певица днес се разпя още в 06:00 и чак в 11 благоволи да заспи! Спа час и нещо пак игри ядене, та сега заспа преди 20тина минути и ще видим още колко ще изкара....

Танче, браво за хубавите резултати - все така да сте !  Hug

Нутелка, дано и вие се оправите бързо и весело да си изкарате с аморето ти , а за изненадата - мисля, че ще стане супер !

Аз от 3 дена се мъча да се самообучавам на фотошоп, като си правя интересни wallpaper-и за компа с малката Simple Smile Бях си го поставила като задача след като ми мине изпита , е то хем приятно си е и полезно Wink

Утре чакам един бебефон от продавалник за малката, че като идем вечерно време след като я приспим в хола, само се услушваме като луди дали не плаче...  Crazy Съюо така сега гледам и занова ваничка, че и тази доста ни умаля и само си удря главичката или крачетата....  Mr. Green

Ами...аз какво да кажа за нощното будене - вече се буди на 2 часа , по-често от новородено. И всеки път  и давам да яде. Не всеки път яде качествено, ама... вече се чудя дали да не и дам чайче .... макар ,че ще ми е малко гузно да си залъгвам детето с чайове..... ама да беше 1 ядене , бива ( даже и 2 ) ,ама тя като легне в 19:00 се бъди в 22:30 , към 1, 3, 5-6 и от там ако се събуди окончателно.... отиде коня в ряката !Дайте съвет !

# 43
  • Мнения: X
Честита ни нова тема, Танче благодарности   bouquet
Еми ние вече се разходихме до магазина, че вчера не го извеждах. Гледам всеки ден да излизаме било то и за 20-30 минути.
Танче браво за резултатите на Роско  Hug
Нутела честит ви празник, много оригинална изненада си намислила. Нашата педиатърка го преглежда всеки път преди ваксина.
Франсе - аз ползвам Picasa, по лесно се работи и могат да се направят доста интересни колажи, филмчета и т.н.
Еми това е от мен... Прекрасен ден   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 1 609
Привет отново и от нас!

Нутела, дано се оправи на сладката бамбина хемоглобина!  Hug Честита годишнина от пристигането на аморето Wink Изненадата на мен много ми харесва като идея!

Франсе, и ние сме така. Ако измисля как да стане, че хем да не ми е гладно детето, хем и да поспиваме малко повечко през нощта, задължително ще кажа.

Шушка, стискам палци операцията да мине леко и бързо да се възстановиш след нея!  Hug

За преслушването: педито винаги преслушва и преглежда Йоанна преди ваксините; също и винаги ме пита дали съм забелязала някакви признаци и симптоми на настинка.

За захранването: и преди съм казвала, че мисля да изчакам 6 навършени месеца и тогава да започна. Още не съм решила дали да започна с каша или със зеленчуково пюре, но има време, ще говоря и с педито и ще реша.




Общи условия

Активация на акаунт