Мама-та вече досажда

  • 11 847
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
До сега една не съм отворила..хикса и да я няма! Много дразнят!

# 16
  • Мнения: 335
Това е взаимопомощ.


# 17
  • София
  • Мнения: 16 038
Нищо не ми подскача по екрана и не ми се вре в полезрението. В момента най-отгоре виждам един банер, който прескачам успешно и един дребен надпис Оферти в червено и с висящо етикетче в най-горния ред. Не ми пречат, не ги и забелязвам.
И при мене е така. Понякога преглеждам офертите, не ме дразнят.
Но нали трябват приходи за да сме ние тук.
Ако на някого не му харесва - сайтове много.

# 18
  • Мнения: 330
И мен ме дразнят. Често си чета форума в едно екранче малко, а на другото детето гледа филмче, та е невъзможно да намеря хикса в малкото екранче. Пък и защо си мислят, че ще ми повлияят положително като ме изнервят.

# 19
  • Мнения: 1 129
Сайт без реклама няма. Това е ясно. Само да не ми излизат така на половината или целият екран и всичко е точно. И във фейсбук имаше подобни молби за въпросните мърдащи се рекламки. Не че не ги затварям по инерция. Знам с каква големина е, от кой край ще ми изпъкне, а дори не знам какво рекламира всъщност.

# 20
  • Мнения: 4 841
Обиден е начина, който са избрали.

За теб - обиден, при други - ефективен  Wink

Стреснах се първия път, като тръгна някакво жълто каре да ми изпълзява от долния ляв ъгъл на екрана, но то поне си пълзи с хискчето напред, та биде смачкано в начална фаза. Даже и не разбрах какво иска да ми каже...

Чак пък да се дразня от реклами... Не са предназначени за мен, така че не ги чета  Sunglasses

Take it easy, минз. И по зле ще става.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хмм дали пък ако не въведат такса за писане и четене в СО и Клюкарник, няма да е по-добре?

# 22
  • Мнения: 796
Дразнят ме само тези, които изкачат и трябва да се затварят ръчно. Другите не.
На други места, особено при новинарските сайтове, обаче, са ужасно много и трябва да си адски бърз Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 573
Единствено ме дразнеше по едно време някакъв листопад. Не знам на какво беше реклама, но първият път реших, е съм лепнала някой вирус като ми западаха листа ли, детелини ли бяха по монитора...

# 24
  • Мнения: 3 784
Игнорирам и/или натискам хикс. Не рекламите биха ме отказали от четене и писане тук.

Понякога могат да са сладки. Имаше една, в един друг сайт, но не помня кой, изведнъж тръгват жълти стъпки като от разтопен кашкавал по монитора и се прибират в каре горе вдясно. Надписът беше от рода на "кое крокодилче си хапва кашкавалче?" И толкоз. Не става ясно какво се рекламира, кой го рекламира. Доста време така. После по билбордовете се появи втората част от рекламата и вече се разбра кой е продуктът. Много готин начин за рекламиране според мен. А стъпките пак ми се ще да ги видя.

Само дето явно не е високоефективен все пак - не помня кой беше продуктът  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6
Много си е добре Мамата даже... Според мен всичко си е в реда на нещата. Явно забравяте че собствениците на сайта - Майката и Бащата на форума - също имат семейство, имат и деца които трябва да хранят. Да не мислите че парите им идват от въздуха ей така. Ами естествено че идват от реклами. А още по-естествено и те като всички вас искат да имат по-високи доходи. А тези по-високи доходи откъде идват - от повече реклами...
Да са живи и здрави още дълги години да ни радват с този сайт. Аз като прилежен потребител на сайта пък, си изчитам всяка една от рекламите, прилежно цъкам на всеки един банер, защото знам, че така подпомагам сайта и доходите на собствениците му.  Peace

# 26
  • Мнения: 662
Единствено ме дразнеше по едно време някакъв листопад. Не знам на какво беше реклама, но първият път реших, е съм лепнала някой вирус като ми западаха листа ли, детелини ли бяха по монитора...

Оу, да.Доста дразнещо беше.
Много неприятни са и тези, на които хиксчето не се появява веднага или трябва да го дебнеш.

# 27
  • Мнения: 6
Много неприятни са и тези, на които хиксчето не се появява веднага или трябва да го дебнеш.
Това пък е най-готиното. Нещо като игра на криеница става. Аз дебна хикса, да го ебна, той бяга от мен.... много е забавно и интересно... колко съм си играл така с тези хиксове да ги гоня и да ги затварям... ама е забавно  Joy

Освен това искам да обърна внимание, че тези които си блокират рекламите, с цел да не ги виждат, съвсем явно и демостративно показват неуважение към собствениците на сайта, защото по този начин ги лишават от приходи....

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Майката и Бащата на форума...
Мноо си смел Joy Joy

Минз, тая тема е непочтена в деня на ибори и епична агитация, подкрепена със съответния рекламен материал.
Трябваше да изчакаш.

Богиня - агент провокатор!!!

Аз гласувах. А вие??? Mr. Green Laughing

# 29
  • Мнения: 6 206
аз съм ок
някой път видя някоя реклама и искам да я разгледам, обаче или щракам бързо или да си доизчета и като щракна пак - друга и друга и друга и така до откат... някой път трябва да цъкна 20 пъти докато стигна до тази, която ме интересува
импресии му викат май  Close

то ако тръгна да се впечатлявам, дай телевизия да не гледам
форумът си има цена и е време да се възвърне
който има по-добра идея как да направи такъв форум и да не дразни с реклами, да заповяда
историята помни не един злощатен опит където много лесно изглеждаше, но се оказа, че хич не е

Общи условия

Активация на акаунт