Лакове за нокти - тема 45

  • 35 496
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ох, аз забравих да пусна снимки.
Ами то до края на темата има време, мисля, че няма проблем да се пуснат и сега Wink
Дени, мерси за темата, миличка   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 592
Денси, благодарности за новата тема  Hug

Аз не мога да разпозная маникюра  Blush

# 17
  • Мнения: 519
  bouquet за темата

аз съм на розово-червена вълна. глитърите ми идват прекалено нещо...

# 18
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И според мен са ноктенцата на Dollface Simple Smile

Аз след много поити днес успях да се намацам така :

http://prikachi.com/images/515/4071515b.jpg - знам ,че не е нищо особено, но цвета много ми харесва.

Любимата ми комбинация-къси добре поддържани нокти с червен лак.  Crazy  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 158
Не знам на кой е маникюра, но лака ми харесва супер много!  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 10 310
Ноктета определено са на Долс   Hug

# 21
  • not found
  • Мнения: 581
Не знам на кой е маникюра, но лака ми харесва супер много!  Heart Eyes

И аз така  Mr. Green И не можах да разбера това новата тема ли е или в другата ще се пише ,а в тази само ще познаваме кои нокти на кого са ?

# 22
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Не знам на кой е маникюра, но лака ми харесва супер много!  Heart Eyes

И аз така  Mr. Green И не можах да разбера това новата тема ли е или в другата ще се пише ,а в тази само ще познаваме кои нокти на кого са ?
нова тема е

# 23
  • Мнения: 1
Аз не бях сигурна, че е Долфейс...ама при такова мнозинство как да не се съгласи човек?  Wink

Lana моите не са ходили на митница, донесоха ми ги вкъщи, не поръчах ОПИ, тях ги има в Трансдизайн, но аз пуснах поръчка от nailsupplies...  ОПИ макар и да са на изгодна цена в сравнение с БГ пак ми идват малко скъпи, освен ако не търся нещо определено...сега съм в голяма чуденка по отношение на едни Орлита... Oui, Ingenue или Rock the world?   Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 10 310
Аз в последните 2 седмици имах пристигнали 5 поръчки, само една отиде на митница.... до късмет или сезон е  newsm78, иначе ми ги носят на бюрото в офиса  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1
А получаваш съобщение, че е на митница или...? И къде е ? Ох, извинявам се за многото въпроси, но никога не ми се е случвало и искам да съм подготвена.... (извинете ако е спам...)

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Долфейс. А златен лак и стои страхотно, за разлика от на мен.

# 27
  • Мнения: 1 131
Аз не бях сигурна, че е Долфейс...ама при такова мнозинство как да не се съгласи човек?  Wink

Lana моите не са ходили на митница, донесоха ми ги вкъщи, не поръчах ОПИ, тях ги има в Трансдизайн, но аз пуснах поръчка от nailsupplies...  ОПИ макар и да са на изгодна цена в сравнение с БГ пак ми идват малко скъпи, освен ако не търся нещо определено...сега съм в голяма чуденка по отношение на едни Орлита... Oui, Ingenue или Rock the world?   Thinking

Дрекси,Orly Rock the world най ми допада  Peace

# 28
  • Мнения: 1 131
Аз не бях сигурна, че е Долфейс...ама при такова мнозинство как да не се съгласи човек?  Wink

Lana моите не са ходили на митница, донесоха ми ги вкъщи, не поръчах ОПИ, тях ги има в Трансдизайн, но аз пуснах поръчка от nailsupplies...  ОПИ макар и да са на изгодна цена в сравнение с БГ пак ми идват малко скъпи, освен ако не търся нещо определено...сега съм в голяма чуденка по отношение на едни Орлита... Oui, Ingenue или Rock the world?   Thinking

Дрекси,Orly Rock the world най ми допада  Peace

# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
И според мен са ноктенцата на Dollface Simple Smile

Аз след много поити днес успях да се намацам така :

http://prikachi.com/images/515/4071515b.jpg - знам ,че не е нищо особено, но цвета много ми харесва.

Любимата ми комбинация-къси добре поддържани нокти с червен лак.  Crazy  Peace
Моите са къси, може и аз да опитам  Embarassed
С червен лак съм била веднъж КА 800

Общи условия

Активация на акаунт