ДЕКЕМВРИЙЧЕТА

  • 53 466
  • 257
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14
И от мен едно тихичко "честите" на Бубабо! Simple Smile

И едно голяяямоо честито на maigto Simple Smile

Здрасти Харемче, добре си ни дошла, как си? Расте ли малката дамичка Simple Smile

И аз чета редовно, ама нещо не остава време за писане Sad  Въпреки, че вече става все по-лесно,   Ангелина става вече една кипреста фръцла Simple Smile  Бърборана голяма е, р-то още си е Л, чат пат се появява по-твърдо, но иначе има много ясна дикция и много сладко ги навръзва приказките.  Напоследък проблемът й е, че не могла да чете Grinning Grinning и до това заключение стига след като е "изчела" една, две книжки, което представлява едно неспирно бърборене, в което можеш да хванеш и фрази от реклами и реплики от "шрек" и цели пасажи от приказките, които все пак аз чета!! Като скалата на радиото е, от всичко по-малко и без спирка Grinning Grinning
В следствие от градината ми се кара доста на последък, върти ми пръсти !!  Ама то трябва да почна да свиквам с тези неща! Grinning Grinning
Разгеле здравички сме тази зима, чат пат някое вирусче ни срещне, ама леко 2-3 дни и без антибиотици! Основно хомеопатия, караме си една схема от есента, дали е от нея, дали вече поотраснахме, ама откакто сме на хомеопатични препарати не сме пили антибиотик /последно декември 2010/ Не е зле нали?!
Аз както съм си полегнала с компа, мога да си пиша цяла нощ Sunglasses  Ама ще ви досадя, та няма кой да ме чете!!

Айде лека и весели празници!!

# 106
  • София
  • Мнения: 179
Честито на maigto и "тихо" на bubaboHug

Ние сме добре. Калоян бърбори много, но р-то още не може да казва. Също и много странно произнася някои думи, напр. говори-вогори; чорапогащник - попогашник; хеликоптер-телихоптер и др. подобни, но явно повечето деца са така.
Много стихчета и песни учат в яслата и ги помни всички.
Обича да реже и лепи разни неща, но още не го влече оцветяването на книжки. Може би е малък, при вас как е оцветяват ли малчовците?

# 107
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Много ми е мила тази тема, как си споделяме за вече порасналите сладури. И как до преди 3 години се оплаквахме от колики, после пълзене и прохождане, сега на дневен ред е "бърбори много". Как да не се усмихне с ей такава  Mr. Green усмивка човек!
И ние сме на този хал, приказва ужасно много, че и нахална на всичкото отгоре. Често ни затапва с интересни реплики, не знаем как да й отвръщаме. Сега се вълнува от родените напоследък бебета около нас, все разпитва ние кога ще си имаме, от къде идват бебетата, майките защо изяждат бебета и те растат в корема  #Crazy, кога ще става и тя кака. Въобще много ни обработва, но за сега държим фронта  Joy
И тя е фръцла и половина. Научила се е, че всяка неделя ходим на мола. Опитвам се да вкарам периодично и куклен театър, но не, иска на мола  ooooh! При това трябва да е с  рокля, задължително! Бабите се побъркаха да й подаряват гривни, часовници, шноли, гердани и пръстени. Има повече аксесоари от мен. И съответно всичко пилее, пищи после като загуби нещо, чуден купон се заформя.
Инак не мога да се оплача, много ми е лесна за гледане, слуша ме, оставям я сама да се занимава докато готвя или чистя. Рисува си, пее си, гледа филми или разглежда книжки. Вече я усещам по-голяма, нищо бебешко не е останало в нея  Mr. Green
Честито Бубабо! Лека бременност ти желая,сигурна съм, че баткото ще помага много   bouquet

# 108
  • София
  • Мнения: 26
Хей:)
и аз да се разпиша - нас ни приеха на градина и сега от една седмица ходим - до вчера от когато сме с първия си "градински" вирус - кашлица и хрема с температура. И хоп - пак в къщи. Толкова зор беше първите дни, сега си предтавям същото като се оправи и тръгне пак - ужас.
И другата новина е, че Бобо ще става батко лятото - пак момче.
Целувки на всички Hug

# 109
  • Мнения: 3
Браво момичета!   bouquetЛека бременност и здрави дечица![/color][/size]

# 110
  • Мнения: 1 131
И от мен едно тихичко "честите" на Бубабо! Simple Smile

И едно голяяямоо честито на maigto Simple Smile

Здрасти Харемче, добре си ни дошла, как си? Расте ли малката дамичка Simple Smile

И аз чета редовно, ама нещо не остава време за писане Sad  Въпреки, че вече става все по-лесно,   Ангелина става вече една кипреста фръцла Simple Smile  Бърборана голяма е, р-то още си е Л, чат пат се появява по-твърдо, но иначе има много ясна дикция и много сладко ги навръзва приказките.  Напоследък проблемът й е, че не могла да чете Grinning Grinning и до това заключение стига след като е "изчела" една, две книжки, което представлява едно неспирно бърборене, в което можеш да хванеш и фрази от реклами и реплики от "шрек" и цели пасажи от приказките, които все пак аз чета!! Като скалата на радиото е, от всичко по-малко и без спирка Grinning Grinning
В следствие от градината ми се кара доста на последък, върти ми пръсти !!  Ама то трябва да почна да свиквам с тези неща! Grinning Grinning
Разгеле здравички сме тази зима, чат пат някое вирусче ни срещне, ама леко 2-3 дни и без антибиотици! Основно хомеопатия, караме си една схема от есента, дали е от нея, дали вече поотраснахме, ама откакто сме на хомеопатични препарати не сме пили антибиотик /последно декември 2010/ Не е зле нали?!
Аз както съм си полегнала с компа, мога да си пиша цяла нощ Sunglasses  Ама ще ви досадя, та няма кой да ме чете!!

Айде лека и весели празници!!

Растем,дивеем и хубавеем  smile3521

# 111
  • Мнения: 688
Момичета, Честит Празник на всички!
Да сте здрави, щастливи и обичани майки и съпруги!
Лека бременност на всички засягащи ги от мен!

Ние сме добре в общи линии, е боледуваме си периодично, но вече е къде, къде по-леко - хрема предимно. Иначе започва да проявява характер и да се налага и да кара на всички, даже вдига ръка да удари, ноооо все още не смее  Mr. Green.
В детската оцветяват, лепят нещо. Никола определено няма да стане художник  Crazy, иначе стихчета и песни научава.

# 112
  • Мнения: 52
Честит празник!МНОГО хубав и усмихнат ден!Бъдете лъчезарни,слънчеви и най- най- за своето семейство!

# 113
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА! Бъдете свежи и усмихнати, като пролетните цветя и винаги желани и обичани!

# 114
  • София
  • Мнения: 141
Честит празник и от мен. Да сте здрави и много усмихнати   bouquet

Честито на bubabo и на latka. Лека бременност ви пожелавам.

И нас не ни подминават "градинските" вируси. Марти ходи 2 пъти за по една седмица и после поне по една седмица си е вкъщи. Лошото е, че като донесе нещо, и бебето се заразява, колкото и да го пазим. Ето сега и нейното носле хърка.
Мартин говори много, голям философ е  Simple Smile Не може да казва "р" все още. Само в думички, в които това е последния звук, се чува едно хъркане, подобно на гърлено "р"  Simple Smile Откакто ходи на детска е по-самостоятелен. Обича да оцветява, да рисува. Когато го помоля да изпее някоя песен или да каже стихче, твърди, че не знае и не "можа", както казва той, но се оказва, че ги знае, просто отказва да ги казва.

Весел празник!

# 115
  • Мнения: 39
                                                           Здравейте!!!!!!
 На всички мами който ще си имат още по един бебок честито newsm10 и ние работим по въпроса,че Раличка си искала сестричка.А за нея ходи от седмица на градина,най-накрая,я приеха и тя си ходеше с голямо желание,ама се разболя някакво виросче ама се усложни и има дълбока кашлица и сега се лекуваме в къщи. А за говоренето буквата р ако е в началото малко я завалва ама ако е по средата на думата се справя чудесно,невероятно рисува и пее.
Е похвалих се занапред ще ви следя по-честичко! 

# 116
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Моля ,всички да съдействат за рaзпространението  на тази информация за протеста на  20 май 2012 г. срещу проектозаконът за детето, в който се ограничават правата на родителите дори в област, която може да касае развитието и осъзнаването на бъдещите жители на България…на нашите деца!  
 http://www.youtube.com/watch?v=C3t5kFVH73w&feature=relmfu  
още по темата:
 http://sva.bg/81139300
  
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.165103.html

# 117
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добри ютро!
Реших да драсна някой ред, че нещо темичката много замира...

Никола е с традиционните си пристъпи през април-май...инхалации глупости и т.н.
Днес ходих да подавам заявление за училище за Йоана и Никола искал и той да ходи на училище  Joy Много се разсърди като му казах, че е малък /защото според него е голям батко/ и влезна в градината силно разсърден!  ooooh!

Последна редакция: вт, 10 апр 2012, 12:26 от ninanb

# 118
  • Мнения: 688
Нина, понеже гледам че си написала че в момента живееш в Железница, там не е ли по-чисто и съответно по-малко такива алергии астми - болести на мръсната околна среда?
Аз понеже страдам от сенна хрема, а дъщеря ми изкара 1 година на инхалер (слава Богу отмина тази астма и дано не се връща повече) и затова съм ти страшно съпричастна. Дано е временно явление и при вас. Винаги съм съжалявала че не живеем някъде в планината на по-чист въздух, но все пак тайничко си мечтая за това  Grinning

# 119
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ами какво да кажа - въздухът със сигурност е по-чист. Като пътуваме към София всеки ден имам наблюдението, че да кажем 90% от пътите Столицата ни е обгърната в сив облък и не се вижда, че има въобще град.
Тук рядко кашля и има проблеми. Лошото е, че и той трябва да ходи на градина в "чистата" София, но както и докторката му кава "Важното е че поне 12-14часа от денонощието изкарва и на чист въздух. И аз никога не съм си представяла, че ще се завърна на село, но ето факт и съм много доволна и щастлива от това. Пускам децата надвора - пясъчник, колела и огромна ливада на която се търкалят наволя, а аз дори не седя при тях - мога да си свърша и нещо вкъщи наспокойствие.  Mr. Green

Сега отново имаме леееекичък проблем. Никола си "премаза" лекичко крачето с един метален шкаф. Натъртено е и доста кацука, но вече отминава.

Общи условия

Активация на акаунт