здравейте, момичета! искам да ви попитам нещо

  • 1 204
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Здравей, и аз съм във 2 месец, 8 г.с. В 6 г.с. имах кафеникаво зацапване и веднага отидох на лекар. Казаха ми, че нямам проблем, пих бусколизин, витамин Ц и свещички Утрогестан. Да чукам на дърво сега съм ок и си ходя на работа. Прегледаха ме вагинално, аз не се притеснявам от това, лекарите си знаят работа, имам доверие на жената - в крайна сметка без вагинален ехограф на този ранен стадий как да разберат какво ти е и какво е причинило течението?
Само не се притеснявай, това е най-лошото, стой спокойна и всичко ще е наред. Природата си знае работата. Успех!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 258
дано! благодаря! по принцип съм чувала, че около датата на цикъла може да стават такива неща, точно сега ми се падаше да съм в цикъл, но не занм дали е успокоение това.
И при мен беше така - кафеникаво течение, оказа се, че е заради това, че е около датата на цикъла. Отидох на гинеколог - направи ми вагинален преглед (за да е сигурна, че не е от шийката кървенето) и ехограф, всичко беше О.К. Изписа ми но шпа, защото имах и леки болки и ми препоръча да лежа 2-3 дни. Успех!

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
отиди на лекар да те види защото наистина е нормално около датата на цикъла да стават такива неща но това не е успокоение и ако имаш възможност най-добрия вариант е при този който ще раждаш той да те наблюдава но трябва да му имаш доверие

Общи условия

Активация на акаунт