Рицарки на Бялото кантарче - 142 серия Затишието

  • 23 406
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!

Мариетка я няма, но ето кафе  Laughing


Благодаря на всички, за всичко!
Вярвам и знам, че всеки може да се отърве от чудовищата си, да събере парчетата на живота си и да започне да взема от хубавините на живота!
Денят наистина е прекрасен. jd  Hug

Снощи се хвърлих смело в една битка и победих. Началото вече е сложено.

И вчера диетична. Изключение две боцкания, ама не ги броя. Днес пак така.
Отивам на друга битка. Казах си, че ако спечеля снощната и се справя добре, то тази ще е като детска игра. И с тази нагласа отивам да се забавлявам, пък каквото стане. Аз съм вече уверена в себе си.

Хубав петък, момичета!  bouquet

Щък   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 488
Рейн  Hug мерсаж за кафето.
Днес ще лунувам. Grinning
Не съм спала.Ту бебето да яде,ту баткото ходи посред нощята да ми обяснява как го боли  главата.Мъжът ми мърмори да съм чистела с прахосмукачката
Нали е нахранен,изпран и изгладен.Защо не се хване той за прахосмукачката вместо да държи чашата с бирата и да пуши цигари на терасата.После дебела съм била,ами аз се депресирам тотално и почвам да нагъвам бисквити.Колко му е да лапна цигарата и да почна да цъкам колко съм изнервена и да обвинявам другите,че са ми виновни.М-мка му и...
което ме подсещаааааа.Седим на селото на мъжу,баткото обикаля с количка по масата и си бръмчи.Влиза дядо му и вика М*м*а МУ и лапето като папагал на секундата обикаляйка масата силно и ясно започва да повтаря без да спира  М*м*а МУ , М*м*а МУ и т.н.Свекър ми се усети и започна да му обяснява,че е лошо това и че бил стар.Слава богу повече не съм чувала нищо такова Wink

# 17
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Щък, връчи му прахосмукачката, щом е толкова недоволен. Или да прави друго, докато ти я ползваш. Остави му и други домакински дейности, поне от време на време. Аз ММ само да готви не го оставям и открих, че е било грешка. А като почне да обвинява другите за негови/наши проблеми, го прекъсвам някак и сменям темата. Най-добре става с въпрос, с чийто отговор той сам го прави  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
Само дзак

След лудницата последните четири дни се оказа, че дънките ми падат  Crazy пупу

Кво съм яла, как съм яла, кога съм яла - честно не помня ... знам само че снощи в 6ч опуках едни телиатели с 4 сирена и после по нощите ядох печено пиле с мазна кожа - та туй то

ще ви чета по-после а сега ви  Heart Eyes Hug

# 19
  • Мнения: 1 280
Щъкче, и аз бях в същата ситуация... и знаеш ли какво направих? Отслабнах..и да видиш ,как играта се сменя...и въпросите вече станаха: " Ама ти сега,като отслабна, само по клин4ета ли ще ходиш?",  викам, Не.. само да се стопли, слагам и късата пола...  Брейй... много знаят все !  
момичета да ви разкажа, защо посред нощ съм тук.. ами нали е Блек Фрайдей... закарах Пикла с приятелката и до Мола.. навън е митинг... коли, тинейджъри, луд купон... отварят магазините в 12,00 и почват големите намаления.. голям майтап...всеки , на нисък страт... Joy Дечурлигата им дали по някой лев за харчлък, и веселбата е пълна.. Сега ще чакам да ми свирнат да ги закарам до някой друг магазин след няколко часа.. после и аз тръгвам, че моите магазини ги отварят по -късно.. Joy   Нямам идея какво ще купувам, ама купона да тече, малко да разпусна душата и аз... Laughing
Бога ми, Денят е повече от прекрасен !  Laughing

# 20
  • Мнения: 684
Честита ни нова тема, да е успешна за всички  Hug Щъки,   bouquet за теб.
Честит ви петък, а на Пинки честит и черен петък, после да се похвалиш с новите придобивки.
Аз днес ще го карам петъчно.
И снимките на дечицата много ми харесаха, големи са сладури пу- пу.

# 21
  • Мнения: 1 280
miracle- че, мерси миличка,  ама как няма да е черен, на следващата сутрин като си видиш, че в портфейла няма никой .....и ти  причернява... Joy

# 22
  • Мнения: 720
Хаха, пспоред мен съботата е черна виж петъка си е екстра работа. Laughing
Щъки, това е спешъл за ТМ.

# 23
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Хаха, пспоред мен съботата е черна виж петъка си е екстра работа. Laughing
Щъки, това е спешъл за ТМ.

По-скоро линка е това

Купих си кило шоколад и шприц за сладки. Вчера го гледах и мислех да си го поръчам от дядо Коледа, днес го видях на четвърт от цената. И сега няма да го оставя да отлежава самотен, още утре ще се тества.

# 24
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Благодаря на Щък за темата   bouquet
Пинки , като гледам новините за този Черен петък ... и аз искам поне веднъж да съм там  Laughing
Снимките на дечковците ме усмихнаха и... натъжиха - кога и моето диване беше толкова малко , че влизаше в пералнята - любимо място . Сега си имаме котка , дето спи върху секцията ...
Май ми е време за внуци  Rolling Eyes - дето вика моториста ще гледаме внуци , ако ни дават да ги возим в кош на мотора  Mr. Green
Щък , за ТМ ще замълча , че иначе рискувам да каже нЕкои неща  Crazy
Къде зачезнаха Пилето, Айчето и Асса ?

# 25
  • Мнения: 5 873
Мерси за съветите на всички.  Hug
Дани, коя е фирмата изпълнител? Още събираме оферти.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 488
Въх!Как ще изкарам значи.Досега 2л вода и 2 чая
Мъжу,ще яде мазна пилешка супа,а моята уста се пълни ли пълни!Ще седя като наказана в другата стая Wink

# 27
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Алумина елит, до Ламелния им е базата, иначе имат офис на Габровски

# 28
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Рицарки на Бялото кантарче - 142 серия Затишието
                                                                   Преди голямото отслабване!   Mr. Green

Водата, вода трябва да се пие.  Sunglasses



# 29
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!

Къде сте, бе мадами!?

Общи условия

Активация на акаунт