Рицарки на Бялото кантарче - 142 серия Затишието

  • 23 420
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 479
Добро утро!
Допивам кафето и после се литкам на физа и на бача!
Лек и успешен ден и седмица!

# 706
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро и от мен   bouquet

Започнах с якото успиване, добре че беше майка ми, че за пореден път не чух будилника ... нещо трябва да се мисли. И аз вече си направих физа, днес имам амбиция и вечерта да повторя - комбинация от упражненията за гръб и за разширени вени  Crazy пия кафе

Евич  Hug

Айче, хайде отново да се разписваме сутрин рано, обичам да те чета за добро утро  Heart Eyes

Хайде успешна седмица на всички  Peace

# 707
  • Мнения: 684
Привет момичета,
Усмихнете се, понеделник е  Hug
Успешна седмица.

Съни, честито    bouquet

Днес е ден първи. Пристигнах на работа с една торба храна  Sunglasses
Кисело мляко, орехи и канела за закуски. Яйца и краставица за обяд. Малко скучно с яйцата, но не знам защо те са най - диетичната храна в съзнанието ми  Simple Smile Може би защото още като ученичка имаше диети, в които основното бяха яйца. А и са най - лесни за приготвяне и винаги ги има подръка вкъщи.
Смятам довечера да си купя оребрен тиган и да го включа активно в диетичното ми ежедневие. Какво мислите по въпроса? Добра идея ли е?

На мен също ми харесва сутрешното разписване за добро утро. Харесва ми и вечерното с отчета за деня. Ще се опитам да бъда от най - често отчитащите се. Сега остава и да се науча как да си смятам калории и съотношения  newsm78 Който има опит с ВМ НВД много моля да помага.

 Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 1 642
Миракъл, това е ужасно малко храна за деня, ама ужасно малко. Към яйцата добави малко масло или сметана или майонеза (въпреки че за последното заклетите ВМ-НВХ последователи ще ме оплюят)

Аз днес ще прочиствам и източам, че нещо е*ати целулита

# 709
  • Мнения: 5 873
Привет! Heart Eyes

Хапвам кисело мляко с овесени ядки ,стафиди и канела. Вкусно . Simple Smile

Руми, Роси и Щък могат да ти помогнат с ВМ НВД . В общи линии масло,месо ,яйца, зеленчуци и сурови ядки. Simple Smile

Хубав ден от мен! Hug

# 710
  • Мнения: 826
Кой спомена Ден Първи? Понеделник е, в началото на Новата година, поне за мен- време за ново начало.  Hug
Започвам с  най- добри намерения 90- дневната. Отново  Mr. Green
За сега стартирах с две ябълки, размишлявам по въпроса с по- нататъшните яденета. Вероятно омлет за обяд newsm78
Стартовите килограми и мерки и теглилки ще ги видя утре сутрин, че днес нещо бях изтрещяла и опущих Mr. Green Ама са много, де  Crazy 
На предната страница видях една усмихната Санитка. Браво, момиче!  И за дипломирането, и за резултатите до тук. Четох, че пак завърташ 90- дневната- упорито момиче си ти, не като мен- мъгла  ooooh!
Успех на Миракълчето с новия режим! Аз нямам никакъв опит там, тъй че ще замълча...
Отивам да бачкам. Спорна и усмихната седмица ви желая!

# 711
  • Мнения: 0
   Добро утро и от мен! Hug И аз ден първи! Ама плодов, че е луна. 90 дневната от утре истинският старт.

  Елиа, хайде пиши по-често Hug Браво за старта  bouquet

  Съни, честито миличка!  bouquet

   Миракълче,
бравос! Много ме радваш така и успех Hug За опита най-много може да ти помага Щък на първо четене и Роси, гледам и Корсето ти е казала наистина ти е малко храната. Аз също съм запозната с основните неща.

 Корсе
, идеално време за източване е с луната Peace

 
 

# 712
  • Мнения: 1 488
Съни, така слънчево ми стана  Hug
Ами аз да си кажа вчера нищо не направих!Пак оцапах работата вечерта.Ама мазното си ми е най най.Системи,зони... не ми се получава.
Миракълче,хайде смело.Почни с таблицата колко калории са ти нужни за дневен прием,защото ако приемаш по малко ще дойде момент в който ще спреш да сваляш. Ще продължи дълго и ще се отчяш.Всичко трайно свалено съм го свалила с мазната диета.Общи правила.Сядаш да ядеш о задулжително белтъчини,мазнини и малко зарзават.Накупи си салатки,броколи,печен пипер за разни вкусотии,сметана,масло и зехтин задължително.Пълномаслени млека,никакви маргарини и олио. Риба поне 1 път седмично.Рибено масло и ленено семе за набавяне на омега мазнините. Ядки в суров вид,бадем,лешник,орехи максимум 100 грама и това е много те са за междинки.И друго,на малката прави някаква беля отивам да я навестя.

# 713
  • Мнения: 13 800
Привет!
Поздравления на Санитич за дипломирането! Много си хубава и дано все така грееща и щастлива да си  bouquet


И аз уж вече почвам, ама нещо мърлява работа днес. Не се претеглих, смених в крачка плановете за режим след ревизия на хладилника сутринта, пропуснах заречения за задължителен уж от днес физ... Ама ще се оправим Wink

Корсе, какви са тези упражнения за гръб и за разширени вени? Живо ме интересуват.

Роси, ти сигурно като Евича си на последното ниво на Джилиан?
Вчера прогледах ниво 1. Докъм средата, де. Лесно ми се видя, но сигурно той след това почна зорът. А и като гледаш - лесно... Grinning

Както и да е, успех и на всички, започващи от днес! Няма значение какво! Само да са упорити, за да има резултат Peace

Успех и на мен, че аман вече от започване и недовършване, хм, хм Simple Smile

И повече никакво четене и ослушване на разни депресиращи изследвания и писания за почти задължителното връщане на свалените кг, обещавам. Лъжат, гадовете Crossing Arms



# 714
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Денят е прекрасен, нали?  Hug

Санит, браво! За всички постижения   bouquet

На опашката и аз за упражненията на Корсето.

Аз днес ще пробвам да лунувам, а от утре - Скарсдейл една седмица. Макар кантара да не отчита повишения, колана на джинсите е на друго мнение  Twisted Evil. И Джилиан ще почна, че само ми отлежава на лаптопа, но е крайно време и вече си нямам оправдание.

# 715
  • Мнения: 0
Umma, Айя, Евич, Кокони, Корсе, Жане, Пиле, Щък, Руж, Чудо - Благодаря ви То заедно ги изкарахме тези години. Що палци бяха за изпити, дипломни защити и прочие  Hug Но си струваше и грамота имам за отличен успех  Peace

Елия - бе почнах я аз ма нещо  newsm78 Няма нищо де, не бързам за никъде, колкото време е нужно - толкова Simple Smile
Чудо - радвам се на ентусиязма ти - твоя и на всички останали момичета Simple Smile Успех!

# 716
  • Мнения: 684
пак съм аз  Simple Smile
много ще ми е трудно да добавям мазнините. Но ще свикна. Трябва да си променя мисленето. Макар, че ги обичам до сега все съм се старала да ги избягвам и само от разни евтини колбаси съм яла без да знам даже какво точно ям.
То това ВМ - НВД е цяла наука. То май голямото ядене сега започва, защото т.к. аз съм с голямо изходно тегло и моите калории са доста за поддържането му. Аз разбрах, че трябва да премахна 300 ккал от резултата и да се храня така за да смъквам, бавно но славно.
А и това мляко много вдига въглехидрата.
Абе първият ден ще е за ориентир само, но сериозно съм се хванала да чета.
Прегледах и сайта на фитдей. Изглежда интересно, но май ще си направя нещо свое за начало на хартия.
Дайте рецепта за домашна майонеза. Става ли със зехтин. Грамажи и т.н. съвети.
Ох дано този път ентусиазма ми не изчезва  Praynig

Т.к. при този режим е важна и водата напомням на всички ПИЙТЕ ВОДА!!!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 642
Миракъл, както съм казвала не веднъж - за да се отслабва трябва да се яде, в някои случаи яко да се яде  Mr. Green

В тази връзка, нали разтоварвам и отточвам та закусих половината от един двоен Марс  Joy Ще обядвам пиле с грах  Crazy изобщо - режимувам бе  Joy

Пиле и Жане, туй ми е изправителната гимнастика - тя се показва на живо, по възможност на пода в някоя хотелска стая на рицарска среща - е питайте Зетката, Меракъл и Солъ  Joy

Иначе туй за разширените вени го взех оттук:
http://www.venite.bg/?p=exercise

На мен лично добре ми идват, особено правостоящите - тяхги правя и в банята и на работа, абе когато ми хрумне

# 718
  • Мнения: 684
Миракъл, както съм казвала не веднъж - за да се отслабва трябва да се яде, в някои случаи яко да се яде  Mr. Green
Пиле и Жане, туй ми е изправителната гимнастика - тя се показва на живо, по възможност на пода в някоя хотелска стая на рицарска среща - е питайте Зетката, Меракъл и Солъ  Joy
Потвърждавам и присъствието на Зетката и Солъ е просто задължително. И не само се показва, но и се прави на живо и е добър старт за продължение и постоянство.
Та довечера и аз я отпочвам за сега само вечер и ежедневно.

Ох, хапнах си 3-те яйца със краставица. Много ми дойде, не чувствам глад. Дали има връзка с канелата и орехите от сутринта не знам или с предварителната нагласа, но ми е добре.
Забравих да кажа, че това което бях изброила за ядене е през деня и не включва вечерята. Тя все още не е измислена и е свързана с пазаруване и може би нов тиган  Wink

# 719
  • Мнения: 0
Ми аз, че не съм мрънкала отдавна, та да компенсирам днеска  Joy
Майка ми упорито твърди че кантара показвал по-малко с около 3 кила  Confused Неприятен и не потвърден факт  Laughing
На всичкото отгоре верен или не  - хич не ще да мърда... Нинам, абе ще мръдне иначе ще влезе в ръкопашен бой  Joy

Общи условия

Активация на акаунт