SAMANYOLU (МЛЕЧНИЯТ ПЪТ) по Нова Тв - Тема 2

  • 15 688
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 16
  • Мнения: 879
Момичета, я вижте майка Фериде с кого се е гушнала тук - много са сладки,нали Laughing
И двамата ми са любимци Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 14 830
 На мен Савашко ми е по любим

# 18
  • Мнения: 188
Аз пък Мурат го харесвам всякак:дали ще е Саваш или Демир,няма значение.
Само да го дават повече по тв-то.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте момичета досега не съм писала но редовно ви чета ,а снимката е от сватбата на Халит и Берг там той е бил с Бурчин.

# 20
  • Мнения: 879
Няма значение от къде е снимката,пък и не очаквам женен мъж да бъде с друг освен с жена си на сватба на колегите си!
Важното е ,че много харизматични и чудесни актьори!

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Като гледах погребението на Намък имах чувството че черните очила са задължителен атрибут. Единственият без очила беше имама.

# 22
  • Мнения: 879
Като гледах погребението на Намък имах чувството че черните очила са задължителен атрибут. Единственият без очила беше имама.

 hahaha hahaha И аз - приличаха ми на погребенията на  нашите мутри.

Аз сега успях да гледам серията, ама изобщо не ме удовлетвори краят на тази го-о-о-ляма любов.
Егати комшиите  Mr. Green толкова ли са стерилни от към любовни сцени.Нали това е животът,те да не се пъпкуват като амебите.
Писна ми да гледам такива измишльотини.Тук даже нямаше дежурните целувки - уши,нос,чело.
тези хора няма ли да усетят,че вече минахме първата декада на 21 век.
Ядосаха ме яко и яхнах метлата. afwitch afwitch afwitch
Да си дават сериите в арабско - при нас нещо по-реално...
Айде чао,че няма да се спра скоро -  finger

# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243
БГ мама лови мошенички в нета

Майки им пращат планини с дарения, те ги слагат на тезгяха

Жени, представящи се за социално слаби многодетни майки, вършеят във форума на “БГ мама”, просейки помощи. След това продават полученото в онлайн магазини, приемащи стоки втора употреба, твърди в. “Телеграф”.

http://www.blitz.bg/news/article/123298

# 26
  • Мнения: 1 115


 Името ти означава "сладка вода", Зюлял.
 За мен ти си любов, за мен ти си вечна светлина, за мен ти си звездата, която ми помага да намеря пътя в тъмнината!
 За мен ти си сън, Зюлял! Сън, който е далече, колкото Млечния път, но е вътре в мен!
 Един сън, който бих искал да стане реалност! Иска ми се докато спиш да дойда при теб и да ти кажа, че винаги съм те обичал и винаги ще те обичам! Сякаш след малко вратата ще се отвори и ти ще кажеш "да"! Сънувам като дете, чакам с разтуптяно сърце!



 И ти си моят единствен сън! Ти си този на когото принадлежа! Ти си звездата, която осветява пътя ми!

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 04:44 от Tara41

# 27
  • Мнения: 10

Аз сега успях да гледам серията, ама изобщо не ме удовлетвори краят на тази го-о-о-ляма любов.
Егати комшиите  Mr. Green толкова ли са стерилни от към любовни сцени.Нали това е животът,те да не се пъпкуват като амебите.
Писна ми да гледам такива измишльотини.Тук даже нямаше дежурните целувки - уши,нос,чело.
тези хора няма ли да усетят,че вече минахме първата декада на 21 век.
Ядосаха ме яко и яхнах метлата. afwitch afwitch afwitch
Да си дават сериите в арабско - при нас нещо по-реално...
Айде чао,че няма да се спра скоро -  finger

di-ni, направо си ми взела думите от клавиатурата. По- точно не бих могла да го напиша. И аз така смятам. Въпреки преждевременното спиране на сериала, можеше нещо по-така за завършек.

# 28
  • Мнения: 879
То май тука вече няма почва за коментар,ама от понеделник на негово място ще дават друг филм.Видях някъде из форума тема,но много постничка и никаква информация или резюменце.
Никой ли нищо не знае за този филм.В сайта на т.нар.Теленовели - също няма нищо.Те пък и не слагат,ако не са намерили нещо из нашия форум да го попрепишат.Досега не са ме изненадали с нещо,което не го пише тук.
Чакам с надежда Ваня- да открехне малко завеската!/може и някой друг,да не се обиди сега някоя дружка,че съм я пренебрегнала/

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт