Какво мислите за име Кристиано

  • 7 487
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Разбира се че си има татко Simple Smile
Просто той все още се измъква от темата имена на бебето Simple Smile
Единственото от моя списък което му хареса е Ерик, но на мен не ми допада много много Simple Smile
Таткото се казва Николай и той каза еми защо не се казва Николай Simple Smile
Ама аз много не искам вкъщи да си имам двама Николай и като се скарам и ги викам по име да се чудят на кой говоря Simple Smile

Едно от имената които много ми харесват са Александър - но почти всяко дете в днешно време се казва така.
Денислав също ми допада - не чак толкова.

Просто прочетох толкова имена и някак никое до сега не ми приляга.

Избора найстина ми се струва труден Sad

Помагайте с предложения за мена моляяяяяяяяя Simple Smile

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Адриан - харесва ми, но не ми е най най
Джейсън - харесва ми, но бих предпочела Джъстин или Джейми (смятам че тези имена няма да шокират майката Simple Smile )
Кристофър - не ми харесва много
Кристиано - много ми харесва, може би любимия ми вариант след Христо на този тип имена
Александър - горе-долу
Денислав -  много  ми харесва
Ерик - не ми харесва много

АКо ти не искаш двама Николай, може би таткото не иска Кристина и Кристиано?  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
т.е. кръстено на тати не, но на мама - ооо да Wink
Ерик ми е симпатично, проблема с тези имена обаче ми е и, че един ден ще стават бащини,а Ериков, Дженсънова... странно звучат, знам, че може и без ов, но за момиче ми е безумно с да ходи с мъжко име...т.е.  например Ирина Ерик Петрова....

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 372
Момичето не е казало, че иска да кръсти детето на себе си, просто харесва мъжкия вариант на своето име. Освен това едно е Кристина и Кристиано, друго е Николай и Николай. Като викнеш Кристина, едва ли Кристиано ще се обърне, обратното също важи, при Николай обаче няма шанс. Mr. Green
От изброените от теб харесвам Александър и Адриан. Кристиано въобще не ми харесва. Много претенциозно и превзето ми звучи. Но това си е лично мое усещане. Не си падам по имена като Валентино, Кристиано, Роберто и т.н. Кристофър не ми харесва също. Това "фър" в края на името не ми звучи добре. Джейсън не е лошо, но ми е някак твърде необичайно за нашата страна, което не прави името грозно. По повод коментарите дали ще се свърже с фамилията - то това е просто въпрос на навик, не сме свикнали, затова ни се струва странно. Ако Джейсън беше обичайно име за нас, то Джейсън Петров щеше да ни звучи съвсем нормално. Както звучи днес Никол Иванова, примерно. Име, което сигурно преди 50г. би звучало абсурдно с българска фамилия. Така че това е въпрос на свикване. А и в последните години т.нар. чужбински имена са много използвани, та не се знае дали Джейсън, Майкъл или Кристиано ще звучат странно с фамилията си след 20г. например. А и не би трябвало това да е важен фактор при избора за лично име. Освен ако не става дума за име и фамилия, които звучат като скоропоговорка.
Предлагам - Максим, Филип, Михаел, Даниел, Теодор.

# 19
  • Мнения: 465
Кристиано твърдо не ми харесва.  Naughty

Адриан ми е много любимо.  Peace

За дете, което не е от смесен брак и ще живее в България, идеята Джейсън ми се струва лоша.  Peace

# 20
  • Мнения: 13
Кристиан е много по- добре!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
да бе голяма разлика, няма що....къде е разликата, освен различните полове, все си е на нея кръстено Wink

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Филип, Максим -страхотни имена
Денислав също ми харесва
Антон
Емил
Мартин
Мануел
Роман
Рафаел
Симон
Теодор





# 23
  • Мнения: 337
Кристиано, Джейсън и Кристофър звучат нелепо с българска фамилия. Адриан пък ми звучи твърде женствено... По-добре Александър или Денислав, нищо, че Александър е често срещано.

# 24
  • Мнения: 68
От изброените имена най ми харесва Адриан. Кристиано ми звъчи префърцунено, но Кристиян е хубаво  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 465
Филип, Максим -страхотни имена
Денислав също ми харесва
Антон
Емил
Мартин
Мануел
Роман
Рафаел
Симон
Теодор

Изключвайки Денислав, това е почти пълния списък на любимите ми имена.  Blush

# 26
  • Мнения: 15 379
Денислав ми харесва много повече от Кристиано, Кристофър и подобни.
И наистина, по-добре Александър, отколкото Джейсън и сие.

# 27
  • Мнения: 6 993
Кристиано, Джейсън и Кристофър звучат нелепо с българска фамилия. Адриан пък ми звучи твърде женствено... По-добре Александър или Денислав, нищо, че Александър е често срещано.
Подписвам се. Не харесвам и Денислав въобще, също ми е женствено, така че за мен единствено Александър става.

# 28
  • Мнения: 1 897
Александър,често срещано,но пък любимо мое име,ако мъжът ми не се казваше така,щях да кръстя така детето си.
Филип
Теодор

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кристиано не ми харесва. И на мен ми е смешно, че авторката не иск да кръсти детето на мъж си, но иска да го кръсти на себе си.

От останалите предложени ми харесва долу горе Адриан. Другите - изобщо не ми харесват..

Общи условия

Активация на акаунт