САМО за фенове на Стивън Кинг! - 7 част

  • 35 776
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
Аз да се намеся в защита на "Кутия с форма на сърце". Естествено не е наш Стиви, но доста бързо я пречетох и ме поизплаши посред бял ден в претъпкан парк.  Mr. Green Добре пише момчето.  Simple Smile
Но признавам, че "Торба с кости" ми хареса повече. Все пак, Вив, мисля няма да съжаляваш, ако я подхванеш.

# 31
  • Мнения: 24
Moля, някой да сподели впечатления за романа "Horns" на Джо Хил?

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
О, при всяко положение ще я лапна, няма как да е иначе, рано или късно ще й дойде реда  Wink
Брей, каква ли ще да е, да те иплаши в парк, посред бял ден  Twisted Evil заинтригувана съм  Flutter

# 33
  • Мнения: 2 805
Кали тамън похвали активността в темата, и тя замря ...
Хепи в Мола на Стамболийски по го одобрявам, че има място за паркиране  Laughing

Natali_ , приемаме разбира се  Hug Само с пушенето как ще е, че Кали е права - повечето сме пушачи за съжаление.

Сами, къде се губиш?


Тука съм  Hug

За среща съм Ок, където кажете, много ще се радвам да Ви видя Simple Smile

Започнах Пазители, но съм все още на 100 страница.

Пусна дедфейс мухата за книгите и никакъв го няма  Crossing Arms...ааа ще ме изяде любопитството за скритата шапка.

# 34
  • Мнения: 29 580
еее, Пазители е много добра книга. Четох я преди доста години, но я завърших на един дъх  Wink

# 35
  • Мнения: 2 313
Пусна дедфейс мухата за книгите и никакъв го няма  Crossing Arms...ааа ще ме изяде любопитството за скритата шапка.
Да! И аз влязох да проверя за тези книги ама тц....

Днес ходих в "Хеликон" и не можах да устоя на изкушението - Купих си Така..успешно зарибена от вас и от съседната тема ще видя дали ще ми хареса ,имаше дори отстъпка с чипа Wink

Имам още 2 придобивки от предишните ми посещения там  и с доста големи отстъпки Peace  Предложих ги на мъжа ми да ги чете ,а той каза ,че ако бях купила  за най- големите постижения и най-  великите хора тогава щял да чете ,тия не му харесаха  Crazy hahaha

# 36
  • Мнения: 107
Днес ходих в "Хеликон" и не можах да устоя на изкушението - Купих си Така..успешно зарибена от вас и от съседната тема ще видя дали ще ми хареса ,имаше дори отстъпка с чипа Wink

Дано ти хареса... Аз съм от феновете!!!

# 37
  • Мнения: 305
Кифи, ако се зарибиш, остатъка от поредицата може да се вземе от сайта на издателството с 20% отстъпка.  Peace Приятно четене!!! Аз си продължавам с 5-тата част, засега е супер.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 805
Киф, 5% ли Simple Smile или истинска отстъпка?

# 39
  • София
  • Мнения: 4 899
Браво на теб, Киф  Hug !
Не разбрах дали си гледала сериала по "Игра на тронове"? Ако не си, по-добре първо изчети книгата. Сериалът е много добре направен, но според мен трябва да се гледа задължително СЛЕД книгата.
Ако скоро започнеш да я четеш, ще "вървим" заедно, защото почнах препрочит и съм още в началото.

# 40
  • Мнения: 2 313
Кали ,не съм гледала сериала  Peace Сега съм до средата на "Дума Ки" ,имам после да прочета и една на Агата Кристи ,защото не е моя и ми се иска да я върна и след това започвам поредицата (поне така се надявам) Grinning

Киф, 5% ли Simple Smile или истинска отстъпка?
Сами ,аз нарочно не написах горе колко е отстъпката ,защото така и не разбрах (купувах за детето няколко детски книжки) и дори не знаех че я има ,поискаха ми чипа на касата ,но по мои сметки е 10 % .И да- ако ми хареса мога  да взема другите от Бард доста изгодно( 1-та книга е изчерпана от сайта им между другото)

# 41
  • София
  • Мнения: 1 481
Я, нова тема  Grinning

Днес си намерих и втора част на "То", тъкмо навреме, защото съм към края на първата.
Купих си и .

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
Bettie Page , какви покупки само! Незабравими пътешествия те чакат  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 107
Браво на теб, Киф  Hug !
Не разбрах дали си гледала сериала по "Игра на тронове"? Ако не си, по-добре първо изчети книгата. Сериалът е много добре направен, но според мен трябва да се гледа задължително СЛЕД книгата.

Сериалът наистина е хубав. Аз не исках да го гледам, докато не прочета книгата, но мъжо /който отделя по-малко време за четене/ не издържа и по едно време правех паралелно нещата, като много внимавах, да не разбера нещо предварително. Справих се успешно и все разяснения давах... Книгата дава много по-голяма дълбочина на образите. Мъжо даже имената им не успя да запомни, а в книгата това е толкова добре решено, още с озаглавяването на главите  Hug Отплеснах се....

# 44
  • София
  • Мнения: 4 899
Някой да вземе да ми подари ТОВА за Новата година  Mr. Green !
И аз ще пиша на дядо Коледа, ама моят списък става..... нагъл  Embarassed hahaha !

Общи условия

Активация на акаунт