Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета толкова желание толкова чувства има в тази целувка че ако не се сдобрят след нея няма когааа  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 16
  • Мнения: 21 201
Тинче, благодаря ти за поредната красота, която твориш за нас. smile3525
Колажът преплетен със стихчето много ми харесва. newsm51

За колажа , едно голямо благодаря на Вили Hug Hug Hug
Усетих аз почерка на Виленцето в колажчето. Виленцеееее.  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2
 newsm44 newsm44 newsm44 ЦЕЛУВКААА 

направо настръхнах,  smile3501     love001   

жалко ще свърши ще ни държат под напрежение цяла седмица ooooh!

# 18
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
При мен още нямааа.

# 19
  • Мнения: 180
Вили,маминко HugbouquetДовърши ма с колажчето,че сега са върнах назад да видя аз детенцето ми какво твори Simple Smile
Целувчица,божкее, Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 21 201
Че няма да разберем продължението след целувката сега е ясно, но дано Praynig само Фери не го унижи по един или друг начин пред всички.

# 21
  • Мнения: 2
Много красива целувка   txtloves txtloves txtloves txtloves

# 22
  • Мнения: 0
MOTOR KAVGASI PARTİDE BİTTİ!

Twitter da kavgalı olan Erol Köse ve Ceyda Ateş partide bir araya gelince soğuk rüzgarlar esti fakat ikili beklenmedik bir şekilde birbirleri hakkında yazdıkları yazılar için özür dileyerek barıştı.
Ünlü işletmeci Levent Penso'nun kızı Verda Penso, Astoria'da bulunan mekanı Coco Clementine'de düzenlediği partilere yeniden başlıyor. Önder Bekensir ile birlikte organize ettiği partide dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jimmie Wilson'ı sahneye aldı. Basına kapalı gerçekleşen partiyle birçok ünlü isim katıldı. Milliyet'in haberine göre Tolgahan Sayışman, Erol Köse ve Seval Birinci gibi isimlerin katıldığı partide Ceyda Ateş'e geçen günlerde twitter'den "İyice motor oldun be kuzu... Bekensir'i mi ayarttın" diye tweet attığı için mahkemelik olduğu Erol Köse de katıldı. Twitter da kavgalı olan Erol Köse ve Ceyda Ateş partide bir araya gelince soğuk rüzgarlar esti. Fakat ikili beklenmedik bir şekilde birbirleri hakkında yazdıkları yazılar için özür dileyerek barıştılar.

# 23
  • Мнения: 21 201
Много красива целувка   txtloves txtloves txtloves txtloves
Те затова я бяха репетирали пет, шест пъти. Joy
Гери, привет. Hug

# 24
  • Мнения: 21 201
Джули, каква е тази статия?

# 25
  • Мнения: 2
Тинче ,Вили благодаря   bouquet newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Охххх като се целунаха колко   хубаво  ни  стана ,чак   ни се загряха душичките ,поне  на  мен де  със сигорност  Heart Eyes Mr. Green

# 26
  • Мнения: 0


И при мен я няма Sick
така ли свършва?

Благодаря, Тинче  Hug

# 27
  • Мнения: 0
Джули, каква е тази статия?
И аз не знам, Наде. Като свърши серията ще я погледна с Гугъл преводача, но нека някой от преводачките преведе в най-общи линии. Hug

# 28
  • Мнения: 2
Серията беше хубава, имаше доста интересни моменти между двамата, много ми харесаха моментите, когато Емир си спомни неговия рожден ден...


Иначе както винаги онзи мамут Сахер ме отврати още повече, а Свинджу е едно долно, мръсно, гнусно и побъркано нищожество!!!

Ох, много са сладки ФЕмир... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 21 201
Край, но прекрасен. Heart Eyes
Страхотен епизод. Без стресови ситуаций и интересни диалози от това, което разбрахме благодарение на разясненията от Ферда.

Общи условия

Активация на акаунт