Вие от тях ли сте?

  • 9 867
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
От тях съм. И к'во Flutter

# 16
  • Мнения: 9 990
е как кво...отивай се срамувай, никсъна го е гнус от такивИ... Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, че тя да не е омъжена за никсъна?

# 18
  • Мнения: X
Ми да! Човек тамън си завъди някакви животинки да го топлят в леглото и трябва да ги дави! Не е хубаво това, не е хуманно!  Naughty

Вече не се съмнявам, че Никсъна е Борис! Grinning  Темите му винаги са ме забавлявали!

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 22:13 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 2 133
А, сега де, че аз само калъфките сменям често.Долен и горен чаршаф на месец и нещо.Всеки ден се къпем, обаче, и по този начин не се замърсява спалното бельо Wink
Всяка, сменяща чаршафи на 2 или 3 дена е пълна кукувица и не прави икономии за семейният бюджет Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми да. Ако и косите си миете всеки ден, направо може да спреш и калъфките да сменяш Peace Но пък ще увеличите разхода за шампоан Thinking Греда...

# 21
  • Мнения: 2 133
Но пък ще увеличите разхода за шампоан Thinking Греда...

Да, бе, да...Шампоан купувам два пъти в годината и го деля на две и допълвам с преварена вода.Само ако знаете за колко време отива Whistlingама що ли трябва да ви уча???

# 22
  • Мнения: 26
Ай ся животинки! Че кво толкоз!? Whistling
Немой се хаби толкоз често вода - нека щадим природата! То и праха за пране с разни вредни съставки.........  Rolling EyesХич не мога да се занимавам с пране на мръсно спално бельо Sick- направо купувам ново smile3524

# 23
  • Мнения: X
Чакайте да ви науча аз как се пере. Изпитан бабешки метод: Включвате бойлера на 4. Изчаквате около час. Взимате едно по-голямо корито или леген. Слагате го под душа и се замивате с малко сапунец. След това накисвате и въпросните чаршафи и ги препирате на ръка.
Разбира се, ако имате вана, ще бъдете много улеснена, тъй като ще изпуснете момента с търсенето на подходящо коритце.

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но пък ще увеличите разхода за шампоан Thinking Греда...

Да, бе, да...Шампоан купувам два пъти в годината и го деля на две и допълвам с преварена вода.Само ако знаете за колко време отива Whistlingама що ли трябва да ви уча???
Я ги виж ти тях, и шампоан ще купуват! Лиготии. Направо сапуна на баба и тва е. Гаранция, че ще изгони бубите и няма да се налага да се сменят чаршафи.  Party Party

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Но пък ще увеличите разхода за шампоан Thinking Греда...

Да, бе, да...Шампоан купувам два пъти в годината и го деля на две и допълвам с преварена вода.Само ако знаете за колко време отива Whistlingама що ли трябва да ви уча???

При преваряването на водата пък хабим електроенергия...

Тогава...?!? Thinking

# 26
  • Мнения: X
Чакайте да ви науча аз как се пере. Изпитан бабешки метод: Включвате бойлера на 4. Изчаквате около час. Взимате едно по-голямо корито или леген. Слагате го под душа и се замивате с малко сапунец. След това накисвате и въпросните чаршафи и ги препирате на ръка.
Разбира се, ако имате вана, ще бъдете много улеснена, тъй като ще изпуснете момента с търсенето на подходящо коритце.
Мога ли да ги пера с крака, за да не се навеждам?  newsm78 Туй, докат се сапунисвам, де?

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само, ако нямаш гъби. Не за друго, ами може да не се спогодят със съществата в чаршафите.

# 28
  • Мнения: X
Чакайте да ви науча аз как се пере. Изпитан бабешки метод: Включвате бойлера на 4. Изчаквате около час. Взимате едно по-голямо корито или леген. Слагате го под душа и се замивате с малко сапунец. След това накисвате и въпросните чаршафи и ги препирате на ръка.
Разбира се, ако имате вана, ще бъдете много улеснена, тъй като ще изпуснете момента с търсенето на подходящо коритце.
Мога ли да ги пера с крака, за да не се навеждам?  newsm78 Туй, докат се сапунисвам, де?
Абе можеш, ама не знам после дали мож ги изстиска с краченца... Laughing

# 29
  • Мнения: X
Само, ако нямаш гъби. Не за друго, ами може да не се спогодят със съществата в чаршафите.
Абе Де, абе Ваня! Че аз вечер да не спя с краката отвън!  Whistling  Ако имам гъби, те си нощуват с мен в чаршафите!

Общи условия

Активация на акаунт