Коледата наближава, а ФЕВРУАРЧЕ все по-палаво става- Тема 23

  • 18 631
  • 468
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 181
Честит месечинко на Мимозка  bouquetНие се върнахме от разходка и съм малко ядосана,не знаех,че ще ядем на ДК ако останат купони,върнаха ме на 01,12 да съм попитала дали има останали #2gunfireот 3 месеца чакам и няма ,е какво е това,иначе сме 8260кг и 70 см,нисинки,амакато се родихме 44см сме добре Peaceтака де+600гр и 1 см Peaceкоето е супер newsm44 но тя наистина си хапва и много спи,очаквах такива резултати,сега остана да сготвя и пак чуденка какво да е  newsm78 то голяма утрепия това ядене,за нас,за нея-ужас Twisted Evilно здраве да е,забравих да кажа,че и ние все си чешим и дърпаме ушите,и върти глава бързо бързо newsm78valeria81-да оздравявате бързо и вие Hug

# 61
  • Мнения: 42
Хей, честита ни темичка.МНоооого хубави бебоци си имаме, много им се радвам, ето го и Ники, май отдавна не съм го показвала

Лена- направо ми домъчня за Голямата земя ,като ти четох пост-а. Най-много ми липсва шопинга оттам, дано да навия мъжа ми да отидем догодина до Тампа

Честито на месечинковците!

Ники вчера видя дядо Коледа в Метро- гледаше го много учудено, после взе да му се усмихва, ех много обичам Коледа:) Hug

# 62
  • Мнения: 26
Здравейте!
Булче,това за рязането с ножица или нож между крачетата на прощапулника за първи път го чувам  newsm78.
ЛИна,и аз като Миленка като чета постовете ти,сякаш се пренасям за секунди на хиляди километри.Радвам се,че честичко се включваш!
Мимозка,честита месечинка на Пепи!Да расте здрав снажен мъжага!

И сега е време да ви се оплача.За да сме в крак с "модата" каката е прихванала вируса,аз да не остана по-назад го усещам,че няма да ме подмине  #Cussing out.Какво да се прави-модерно семейство,на един му минава и го предава на следващия  ooooh!.Важното е,че на Лина сме излекували налепите,които всъщност май са си били ангина  newsm78.

Хайде и аз да просна едно пране  Mr. Green

# 63
# 64
  • Мнения: 110
Моля, препоръчайте ми добър детски неФролог  Praynig

# 65
  • Мнения: 7
Аз само отгоре отгоре ви прочетох, но дано утре успея да ви зачета до край.
Разбрах само, че Лена е с болки в кръста и искрено и съчувствам - аз съм с бъбречна инфекция и от събота с болки, едва днес я сложиха диагнозата, че в почивните дни нашето здравеопазване спи. Трябва да умираш от болка, едва ли не да примреш, за да те приемат в спешен център, да ти направят изследвания и да ти сложат диагноза. А на тия дежурни кабинети дето ходим само една слушалка ти удрят и "В понеделник си пусни изследвания ..." Както и да е, ще се друсам със Зинат и ще ми мине Mr. Green
Момичета, обръщайте си навреме внимание на здравето, че много е гадно да не си в ред и да не можеш да си гледаш децата ...

# 66
  • Мнения: 103
  bouquet , имали сме нова темичка, ама аз пак дремя

# 67
  • Мнения: 194
Мария м, доц. Буева от детска педиатрия и доц. Лилова от Токуда!
Чувала съм и за др. Русинов,но не знам къде преглежда!
Дано да са неоснователни притесненията ти и всичко да е наред Praynig Hug
Пиши когато имаш възможност да кажеш какво става Peace

# 68
  • Мнения: 292
Юху, къде сте всички??
Аз съм леко надрусана, но няма начин - сама съм с малкия въш и трябва да се гоним  Laughing Булче, не знам как го правиш това нещо всеки ден  Crazy Риспект  Crazy И за Ятзе едни палчета !

Йоанка, аз знаех , че има луди много ,ама това с децата ме изненада... Имаше едно детенце на около 5, 6 - плачка милото , а пък мама му го дърпа за се огледа в огледалото с новото си якенце на Guess. Друго крещи и се тресе, защото е навън по нощница с къс ръкав и духа вятър, ама нали има нов ТВ , кво ти пъка... #Crazy
Булче, да не те разочаровам , ама с този химикал няма да става писател човека- то кой ти писател използва химикал вече...Само шефче ще е - нали още се подписват разни договори..
Отивам да се ровя у интернет за подаръци. За свеки попаднах на една много яка дигитална рамка за снимки, та един подарък от много съм го измислила .  #Crazy
Чакам да се разпишете!

# 69
  • Мнения: 3
Ехо,

набързо, че сега нямам комп наистина, на поправка  Tired Да стисна едни палци на болничките и да ви пратя едно гуш за всички  Hug Hug Hug
Браво на бъдещия писател, и той като мама  Hug  smile3501
Бързо и новина от нас. Симчо вчера изби рибата като се пусна, както се държеше за масата, и тръгна  Shocked Направи 3-4 крачки, докато ние ужасени го стигнем да го хванем. И така още 2 пъти  Shocked Не го броя за проходил, мисля си, че не се сещаше, че е без проходилка Rolling Eyes Днес не го е повтарял това...
оф трябва да се махам. Дано мога скоро пак да попиша...

# 70
  • Мнения: 194
Стани, абе страхотно ти е прането беее Laughing Heart Eyes
Много сладки муцунки са направили и двечките Hug
Ятце и ти ли бе жена с тези бъбреци Cry Hug Дано скоро да се оправяш Praynig
Зелдичка, брой го за проходило детето Party, бравооо Hug
Какво става днес бе маминки, къде сте всички, изписах си сама темата Mr. Green
Дано всикчи болнички да са по-добре Praynig
Лека вечер, спирам до тук, за да продължи някой друг... Laughing

# 71
  • Мнения: 60
Моля, препоръчайте ми добър детски неФролог  Praynig

доц.Анадолийска  и  д-р Лилова

# 72
  • Мнения: 60
Добро утро Hug Hug Hug

Хайде на закуска  Wink



Хубав и успешен ден на всички

# 73
  • Мнения: 5
добро утро!

Валентин снощи беше ужас- будене през час, върхът беше в 2, когато се изправи и почна да си говори, дадох му мляко, приспивах 4 пъти и всеки път, като го сложех в леглото, се събуждаше  #Cussing out леле, откачих, накрая ревнах от нерви...реших, че са зъби и дадох панадол. После заспа. Чудя се дали наистина са зъби- та съвсем наскоро избиха горе 4, вече е с общо 6, а следващите ги дават да излизат чак 12-14месец... newsm78 Не виждам подути места по венците. Има ли дечица с повече от 6 зъбчета вече?

Зелда браво на Симето!  Hug

Болничките да оздравяват!  Praynig

# 74
  • Мнения: 274
Добро утро!
Ние пак ревали (еле малкия) и не спали (еле всички). На всичко отгоре на тилът му вчера се появи някакво топче и днес до обяд трябва да го заведа да го види личната, че ми е много притеснено що е то и каква почва дири у главата на моето дете.
Валерия  Hug този филм с двамата вкъщи твърде често го гледам и най-вече играя  Tired Разбирам те.  Hug
Babygirl81, много сладък Ники! Супер оригинална снимка с тази шапка.
Стани, то не е казано да е на прощъпулника. Даже е като почне да прави 2-3 крачки една след друга. Да му се развържат крачетата  Mr. Green И аз не го знаех, но след като двама души един след друг през седмица ми го казаха реших, че трябва да го направя. Много са ти хубави мадамите  Hug
Миме М за Мъро или за Любо?  Hug
jatze  Hug като знам тази екстра как боли... Бързо да те отпуска!
Лена  Laughing шефче, шефче ... ще се примиря сега, какво да се прави  Crazy
Зелдичка, ти не го брой, той ще си ходи и без да го броиш  Joy  Hug Според мен до 2 седмици ще обикаля на собствен ход.
Софи ние сме с 8 и вероятно някой и друг кътник се опитва да пробие, но там вече само лекарката със шпатулата може да види. Моят достъп е отхапан.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт