Британците, британците - Множим се бързо и качествено с песен на уста! - тема 35

  • 16 356
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ма да, бе, особено на втората снимка!  hahaha

# 631
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ма да, бе, особено на втората снимка!  hahaha
Конь, същий Конь  Mr. Green

# 632
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
О, моля те, смили се над русофобската ми душа.  Close

# 633
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чшшш, и тук има ред- след Сесилка ида аз, после Мишето, после Ването и чак тогава вие Twisted Evil. И като се знам, нема да се стигне и до Мишето дори hahaha hahaha hahaha

Изписахте света, ейй Shocked Shocked Shocked

# 634
  • Мнения: 4 682
Ммммм, не! Ничие пцуене не може да надмине това спрямо Кийра!!!  hahaha
Да не забравяме и Пръчката, макар и да не е бритка! Нея пък хептен няма кой да я защити. Mr. Green

# 635
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Дубрютру!

Ц ц ц,Обебената,ма виж ги кво правят бе.
Само пишат,глей,срам нямат. Mr. Green

О,Богиньо,вие гледате Хоръра?
Браво,чудесен вкус имате!

# 636
  • Мнения: 3 735


Рийд май фингърс: ще ви избия, ще ви изкълча показалците и ще ви изчовъркам спейсовете от клавиатурите, да ми мирне главата!

Извънредно резюме: Зиса яде попара с Калашникови парчета, Ангелина пие червена бира. Джой се бракосъчета.

# 637
  • София
  • Мнения: 6 221
Утро!

Извънредно резюме: Главнокомандващият ще ни обезпръсти  Embarassed

# 638
  • Мнения: 3 735
Условия за отдаването под наем на лицето Р. Патинсън ей кей ей Мечо.

1.   Лицето (оттук нататък наричано Мечо Пуцин) се отдава под наем за максимален период от 1 (една) седмица. Тази точка не подлежи на предоговаряне. Ако щете.

2.   Мечо Пуцин не подлежи на пренаемане от трети лица.

3.   Лицето, наело Мечо Пуцин, се задължава да изпълнява всяко едно от изложените по-долу условия. При еднократно неспазване на кое да е от тези условия, договорът за наем се прекратява едностранно от наемодателя.

4.   Задължения на наемателката при ползването на Мечо Пуцин:

4.1.   Наемателката се задължава всеки ден, в 9, 12, 15 и 18 часа, да отправя писмени благодарности на наемодателката в темата “Британците, британците!” в стихотворна форма със свободен текст, но на не по-малко от 5 (пет) реда.

4.2.   Наемателката се задължава ежедневно, еднократно или на няколко пъти, да отскубва по 111 косъма от тялото Мечово и да ги изгаря ритуално, в дървена гаванка, напявайки монотонно “Let me sigh” до пълното им изпепеляване. Космите следва да НЕ бъдат скубани само от скалпа.

4.3.   Наемателката се задължава също така ежедневно да сваля по 11 ивици кожа от тялото Мечово и в края на деня да ги представя на наемодателката. Материалът ще бъде използван за направата на доспехи.

4.4.   Наемателката се задължава да не докосва върховете на пръстите и устните на Мечо. Всяко докосване води до незабавното прекратяване на този договор. В случай, че наемателката си позволи да мисли, че едно докосване може да мине незабелязано, следва да бъде информирана, че Мечо е инструктиран да докладва редовно на наемодателката за хода на употребата му.

4.5.   Наемателката се задължава да намери и предостави на наемодателката заместител-бутченагревател по избор на наемодателката. Заместителят ще бъде избран от конюшните на колегите на наемателката и наемодателката, и следва да бъде харизан доброволно от собственичката. Без нейното изрично съгласие, този договор не може да влезе в сила.

5.   Права на наемателката – всичко, неспоменато като задължение и не водещо до ненавременната кончина на Мечо Пуцин.

Дата:
Подпис:
Подпис:

Кандидатки?  Whistling Whistling Whistling

# 639
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 hahaha hahaha hahaha Не!

# 640
  • София
  • Мнения: 6 221
Въздържам се!!!!  Shocked (после ни обвиняваш, че ние сме луди  Crossing Arms )

# 641
  • Мнения: 3 735
 Flutter Flutter Flutter Защо, Ване, теоретично е изпълнимо. Много теоретично.  Twisted Evil

# 642
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Слава Богу, че Мечо не ме вълнува.
Пуце, това са драконоски клаузи, ве. Освен задължения, наемателката ТРЯБВА Да има и права. Иначе договорът ти е нищожен.

Зисе, мдааа, и Зомбитата гледам. Обичам ходещи черва, какво да правя?!?!

# 643
  • София
  • Мнения: 6 221
Не мога да стихоплетствам и нямам време да отделям ивици... а и с какво трябва да го дрогирам.

Евентуално бих се договорила за едно "пип" във формата му на Едьо, да разбера що на Бела и е толкова студено  Crazy или поне веднъж среща в гората... ама само среща де - ще му дам зайче да хапне.

# 644
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Богиньо,направо сме от една порода. Wink

Общи условия

Активация на акаунт