Дениз Чакър в Iffet / Целомъдрие/-Тема 2

  • 26 079
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
нз дали разбрах те, ама тоя Омер ли беше/на Дилек гнусния/ си има друга.

# 16
  • Мнения: 179
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА  Hugпърво да почерпя

Гюлинката гръмна бомбата и то не където и не когато трябва.Чудя се дали наистина има такива жени.Колко много си приличат със Бетюл и двете са готови да бъдат с мъж който не ги обича.Много проста е тая Гюлин,докъде ще стигне с тия лъжи,рано или късно Али Ихсан ще научи истината тогава на къде?Или като на филм има да го мотае докато Ерхан се събуди от кома и признае всичко,пък току виж той се събудил на края на филма Laughing
  Искам само да кажа че по добре би изглеждало заглавието така:IFFEТ(целомъдрие)с участието на Дениз Чакър

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Прочетох всичките ви коментари и реших и аз да драсна едно две редчета.Когато изгледах първата серия не ми направи голямо впечатление,но не се отказах.И след като продължих да го гледам много ми хареса.Много плача на този сериал приемам го много емоционално така ми въздейства.Героите са добри.Първо ще почна от Иффет.Това момиче не знам колко голямо сърце и любов носи за да прости такова унижение и предателство.Нейната наивност и вяра я доведоха до тук.Тя не е виновна,че обича така силно,но заради това ще се превърне в жена,която никога не е предполагала,че може да бъде.Нейните мечти бяха всичко за нея.Бяха постоянно с нея докато лягаше,ставаше,хранеше се тя мислеше само за едно.Искаше семейство не я интересуваха парите.Вярваше,че всичко ще се подреди когато са заедно.Забрави гордостта си,достойнството си заради оня тъпак,а той какво направи не само нея а себе си продаде.Джемил човек без принципи,морал.Човек,който мисли само за себе си.Може ли човек да се продаде за една кола и шепа пари???? Какъв човек е това?Изнасили я и така го направи,че все едно Иффет е извършила този грях,а не той.Искам така да му натрие носа ама така да го подреди хубаво да не види.Бетюл е толкова слаба,че не мога да го опиша.Ако беше истинска жена би премълчала любовта си или би я казала и изчезнала на някъде.Предаде приятелката си от години заради един мъж.Много ще страда според мен ама много.Когато разбере цялата истина няма да може къде да се скрие.Толкова ще съжалява за постъпките си ще моли за прошка.Тя също е много наивна.Дълбоко в себе си знае,че оня не я обича,но пак е с него.Капка гордост няма.Тя ако имаше нямаше да допусне да се случат толкова много неща,нямаше да нарани и себе си.Апък майка и ми е много противна.Тази жена не видях един хубав пример за подръжание да и даде.Тя я бута както се казва към пропастта.Вместо да направи най-доброто за детето си тя прави точно обратната.И най-накрая моя любимец Али Ихсан.Този човек ми пълни сърцето.Такива мъже са рядкост.Той е добър,умен,възпитан,твърд и най-вече много принципен думата му за него е закон.Въобще не прилича на брат си и сестра си.Нямат нищо общо.Разумен човек,който не дели хората като неговите роднини.А и за бащата на Иффет.Този човек ме дразни още от Двама завинаги.Ролята му    е почти същата като тази.Мразя насилието и най-вече към жените.Да се възползваш от това,че си по силен от някого и да го налагаш като куче е нещо много ама много грозно,неприятно.Каквото и да става тя му е дъщеря.Поне за минута не забрави какво ще говорят хората.Вместо да и помогне той застана на пътя и.Трябваше тези шамари и юмруци не да ги понесе Иффет,а Джемил.

# 18
  • Мнения: 11

  Искам само да кажа че по добре би изглеждало заглавието така:IFFEТ(целомъдрие)с участието на Дениз Чакър
целта е първо да се вижда името на дениз,защото има мн нейни фенове

# 19
  • Мнения: 11
тоя пък Джемил как следи Иффет,мн ми е смешен  hahaha hahaha hahaha

proudgirl ,добре дошла.все така да драсваш Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 11
Ерхан,казва на Гюлин-

трябва да забравиш брат ми,той е щастлив с иффет,влюбен е в нея.мн са добре.

обещавам ти,че ще си щастлива с мен.влюбен съм в теб.да си дадем шанс

Гюлин-аз не дойдох за това ерхан.вече мн ми писна.разбери,че с теб не искам нищо да имам
ще излъжа и ще кажа на ихсан,че съм бременна

ерха--не може,какво ще правиш ,като дойде време.нищо,просто трябва да разделя ихсан с иффет

# 21
  • Мнения: 11
ерхан-ако го направиш,аз ще кажа на батко
гюл-нищо няма да казваш.
и какво ще кажеш,а?нищо няма да казваш

# 22
  • Мнения: 11
Нил казва на Дж,че мн оби4а Иффет.
пита го от къде с е познават с Иффет
той-от квартала
нил-само толкова
дж-да,само толкова

# 23
  • Мнения: 11
иффет е нещастна,че не обича али ихсан
а той 4е я обича и прави всичко за нея

# 24
  • Мнения: 0
То си беше ясно,че Али Ихсан няма да е с Гюлин още от самото начало.Само по начина,който я гледа и разговаря с нея го разбрах.Няма я тази тръпка,нежност,усмивка,загриженост,която проявява към Иффет.А се има  на предвид,че той  я познава толкова малко,а в него се пробудиха такива чувства.Още от мига в който я видя.За мен това е любов от пръв поглед.Много проблеми ще има.Гюлин току така няма да остави нещата ама няма да стигне много далече.Тя какво направи беше отчаяна и спа с брата на годеника си.Ама колкото да си пияна и разстроена това въобще не те оправдава.И тя е слабачка като Бетюл,само че двете са много различни,но по това си приличат.Имам чувството,че Ерхан ще навреди много на брат си.Вътре в себе си той таи огромна злоба към него защото досега не е постигнал нищо и вреди както на себе си така и на околните.Не може да се примири с факта,че брат му е по добър от него.

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 15
Лека нощ на всички

# 26
  • Мнения: 11
ерхан каза на дилек ,-че е мн влюбен
дилек го пита- кое е момичето
ерхан-не мога да ти кажа.трябва да отида при батко,има нещо да му казвам.ще кажа всичко на батко.

# 27
# 28
  • Мнения: 11
бетюл иска джемил да се върне при нея

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 646
Лисанке, много благодаря за превода в ефир.. и след това!    bouquet

Да си кажа и аз мнението относно заглавието, съгласна съм с Шани.
IFFEТ(целомъдрие)с  Дениз Чакър  - обосновавам се - просто защото Филма и преди артистите, които и да са те и нищо, че те правят филма.
Simple Smile

О сега виядах какво искала Бетюл...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт