Диета със зелева супа V

  • 133 333
  • 808
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Аз искам да попитам - кафе мога ли да пия по време на диетата  newsm78 ... аз днес я започнах, дано да има ефект  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте Simple Smile Аз искам да попитам - кафе мога ли да пия по време на диетата  newsm78 ... аз днес я започнах, дано да има ефект  Grinning

Добре дошла Hug Аз си пия кафе,честно казано,не мисля че има проблем Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте,

Попаднах на някакъв сайт който предлага капсули "зелева супа" Може да сте го обсъждали вече, има ли някой запознат? Пише, че 1 капсула е равна на 4 купи супа или 10 килограма зеле Shocked Едва ли бих се навила да пия каквито и да е капсули, хапчета и подобни за отслабване но ми стана интересно дали има някой по-информиран.

# 18
  • Мнения: 80
Направо се разочаровах от тази диета.Спазвам я стриктно вече 5ти ден и нито грам надолу,а бях стриктна.Като за първа диета която спазвам вложих голям ентусиазъм.А за вкуса на зелевата супа нямам думи днес като изядох поредната паничка бях на косъм да я върна.Едни страничен ефект- главоболие.Но това е организъм,може моя да не се трогва от тая диета  Simple Smile.Успех на всички дано при вас да има повече ефект.

# 19
  • Мнения: 36
Здравейте на всички! Hug
От утре се включвам активно и аз с диетата..Супата е готова, пък дано и да е вкусна.. Mr. Green
Имам да свалям около 10 килца.. Embarassed За 3 месеца свалих 10, по някакъв мои си измислен вариант..но реших да пробвам нещо ново...да видим, дано се получи.. Rolling Eyes Мисля за сега да се боря за 5, после да почина и пак да продължа.. Wink

Успех на всички в начинанието ни!  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Благодаря ти Наталче  Wink на мен днес ми е 5 ден , но нямам кантар и затова не знам колко съм свалила ... честно казано май съм си същата   Cry
Успех на всички  Wink

# 21
  • Мнения: 36
Супата си стана муцка.. chef  Laughing сложих гъби вместо моркови...целина, копър, магданоз- пресни, малко сол Mr. Green (без мазнина, разбира се дее Laughing), черен пипер и чубрица..буркан домати, зеле, праз, чушките..стана гъстичка, но ми харесва така..пасирана не бих я яла, вие как я ядете така, не знам.. Rolling Eyes
 
Цял ден си я ям само нея, понеже плодове не обичам. Flutter И кафе си направих..едно.. Mr. Green надявам се да не прецака нещата.. Laughing
Ще кажа дали има някакъв резултат в близките дни..
  Hands Thumbsup палци за всички!

П.П. el_P, не им се връзвай. Wink Ефективни са колкото всичките останали хапчуля.. Sick само пари прибират.. Money Laughing Ако се отслабваше с хапчета, нямаше да готвим супи и т.н. Wink + това, няма никаква логика в това, нали диетата е, за да се хапва ниско калорично с което да се заситиш? Crazy Как си представяш това хапче, че ще запълни корема ти и ще те засити.. Crazy

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 17:54 от Bebeto 2

# 22
  • Мнения: 36
ОМГ! Сама ли останах???? Crazy

До тук 2 кг. надолу Mr. Green доволно! newsm44

# 23
  • Мнения: 0
Bebeto 2 - браво на теб !

Аз сам много щастлива  Party ... обичам я тази диета  Heart Eyes , макар че супата не ми допада на вкус, а и вече ми омръзна  Sick .Вчера ми беше последен ден и днес като се качих на кантара съм -4 кг.

Пожелавам Ви успех
и след два дни съм пак на супа  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 515
Момичета,браво за резултатите.Аз тази седмица съм на плодчета,но после пак ще дойда тук.На мен също ми допада на вкус супата,но ми омръзва все нея да ям Crazy Успех със свалянето Hug

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile В тази зелева супа лук или праз трябва да се сложи? Прочетох няколко варианта на зелевата супа и някъде пиша праз, другаде пише лук newsm78 Има ли значение кое от двете ще се сложи в супата?

# 26
  • Мнения: 36
Здравейте мами Simple Smile В тази зелева супа лук или праз трябва да се сложи? Прочетох няколко варианта на зелевата супа и някъде пиша праз, другаде пише лук newsm78 Има ли значение кое от двете ще се сложи в супата?
Не. Важното е на теб да ти е вкусно.. Wink аз лично я предпочитам с праз.. Grinning

# 27
  • Мнения: 0
Bebeto 2, много ти благодаря за бързия отговор Hug Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 0
Преди малко си направих супата и от утре започвам и аз. Само, че не стана много като супа, повече прилича на манджа, в смисъл по гъстичко стана, няма толкова много чорба.  И искам да ви попитам проблем ли е, че е по-гъсто newsm78 . След диетата има ли йо-йо ефект или постигнатите килограми се запазват Thinking

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 17:36 от tedii

# 29
  • София
  • Мнения: 515
Теди,и мойта супа беше гъстичка,аз си я пасирах и може би за това,но няма проблем.Относно килограмите,поне за сега не са се върнали.Аз една седмица карах на супа,тази бях на плодове и чай,за сега нямаше йо йо ефект,но и аз по принцип почти не ям,та според мен зависи от това как се храниш след това Peace

Общи условия

Активация на акаунт