МБАЛ Бургас IV

  • 76 919
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 776
  Като рждах беше на смяна Миринчев и остнах много доволна както от раждането, така и после от него.
 Лазарова не работи със ЗК. На мене лично не ми допадна- много е студена, а като специалист нямам наблюдения.
  За Ангелов още едно голямо НЕ!

# 166
  • Мнения: 93
Здравейте мами искам да питам няколко неща. Ще започна от проблема с гаденето и повръщането, който имам вече цяла седмица. Как се справихте с него, дайте някакви бабини рецепти, че на мен ми предписаха витамин Б6, страхувам се да пия каквито и да е лекарства, а и наскоро по ТВ казаха, че витамините били фалшиви... оф абе притеснено ми е. Смуча едни ментови бонбони, за кратко минава и после пак ми се гади... Sick
Другия ми въпрос е наистина ли нормалното раждане струва 235 лева в МБАЛ-Бургас?

# 167
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Славена, ти записа ли се в отчетната тема, която ти пратих. Там със сигурност има мноооого бъдещи майки, които могат да ти отговорят на този въпрос.   Peace


Нормалното раждане в МБАЛ Бургас е БЕЗПЛАТНО!
235 лв. струва избора на лекар (ако искаш да извикат някой точно определен лекар) Ако отидеш и си родиш, и една стотинка няма да ти вземат

# 168
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Момичета,искам да ви попитам при нормално раждане съществува ли опцията епидурална упойка или в болницата се обезболява единствено при секцио?

# 169
  • Мнения: 16
Момичета,искам да ви попитам при нормално раждане съществува ли опцията епидурална упойка или в болницата се обезболява единствено при секцио?

опцията я има но трябва да се разбереш с лекаря си и с анестезиолог

# 170
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Имам въпрос за добър ортопед в Бургас, става въпрос за 8годишно дете?

# 171
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Еми, за ортопед - д-р Христов, кабинета му е в кооперацията на пицария Зорница. При него водихме малката за профилактични прегледи, но пред кабинета имаше пациенти от всякаква възраст. Телефон да ти пратя ли на лични? И колко е спешно? В смисъл не, че ще ви върне, ако отидете по спешност, но не помня в кои дни от седмицата приемаше. 99% съм сигурна, че в сряда беше в кабинета.

# 172
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не искам при Христов, преди година и половина ходихме при него, беше много внимателен,но като че ли не беше много наясно с проблема на детето,с такова впечатление останах, за това питам тук дали няма някой друг ортопед.

# 173
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
в Девата ходи един от най-добрите професори по ортопедия ,но направо ми се изпари името от акъла ....ако е нещо по-сериозно не дай си Боже  Praynig Praynig Praynig

# 174
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
в Девата ходи един от най-добрите професори по ортопедия ,но направо ми се изпари името от акъла ....ако е нещо по-сериозно не дай си Боже  Praynig Praynig Praynig
Ще разуча кой ходи там, много ти благодаря   bouquet

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Не беше ли проф.Владимиров?

# 176
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не беше ли проф.Владимиров?
Peace Да той и още един пише Проф.Тивчев, ако някой има отзиви или е чувал нещо за тях да сподели, благодаря ви.

# 177
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
това са светила в тази област ...  знам това от майка ми понеже сестра ми имаше сериозен проблем и то преди 20години ....

# 178
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
това са светила в тази област ...  знам това от майка ми понеже сестра ми имаше сериозен проблем и то преди 20години ....
По информацията която прочетох в нета Проф Владимиров се занимава и с детска ортопедия,ще се обадя да проверя кога идва,благодаря ви момичета.

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 57
проф. Владимиров наистина е светило в областта на ортопедията. Чувала съм много хубави отзиви за него от познати. Дано детето се оправи, ще стискам палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт