МБАЛ Бургас IV

  • 76 761
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 466
Аз на последната консултация попитах Добрева, тя не погледна, поогледа ме и каза "3,500!" Не позна, дъщеря ми се роди 3,490  hahaha
hahaha hahaha
Я кажете млад, симпатичен, женен доктор, който да работи долу в Родилна зала? По непотвърдена информация името му започва с К  hahaha Една позната така описа доктора при който е раждала, но не му е запомни името  Crazy
за доктора - млад и започващ с К се сещам Кироваков. Ако не се бъркам май беше дошъл от Плевен, дали е женен - не знам Laughing
Момичето с което родихме с няколко часа разлика роди при един млад доктор,македонец,много мил ми се видя и на мен но незнам дали става въпрос за него. Confused

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 255
здравейте .имате ли някакво мнение или информация за д-р Лазарова

Ако още се интересуваш мога да ти дам координати и работно време на д-рката.Да груба е,но според мен е добър специалист.Ако човек и свикне как говори ще забележи,че е доста загрижена за пациентките си.Аз бях много доволна,след като родих продължих да ходя при нея


deyzi и тук те открих  hahaha

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 7 326
за доктора - млад и започващ с К се сещам Кироваков. Ако не се бъркам май беше дошъл от Плевен, дали е женен - не знам Laughing
На дясната си ръка на безимения пръст има златна халка Simple Smile явно е женен. Иначе е много симпатичен и мил. Той ми води женската консултация. Наложи ми се да лежа в патологията на МБАЛ и въпреки че той е долу в родилно всеки ден идваше да ме види как съм.

# 213
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
здравейте .имате ли някакво мнение или информация за д-р Лазарова

Ако още се интересуваш мога да ти дам координати и работно време на д-рката.Да груба е,но според мен е добър специалист.Ако човек и свикне как говори ще забележи,че е доста загрижена за пациентките си.Аз бях много доволна,след като родих продължих да ходя при нея

Лазарова е на настроения. Имало е случаи, в които е била и мила с мен.  Peace  Дори ми е казвала "моето момиче"  Crazy  

Работи понеделник, вторник и четвъртък от 16ч. до 18ч. Кабинетът е като тръгнеш от кръстовището на Републиканска и Кирил и Методий посока Демокрация вляво ще видиш една затворена уличка с трансформатор. Трансформаторът "затапва" уличката откъм Кирил и Методий. Минаваш зад него и втората къща вляво има табела на зъболекар. В същата кооперация й е кабинета.  

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 326
Привет!
Моля ви препоръчайте ми доктор за следене на бременност по ЗК. Мисля живот и здраве да раждам в МБАЛ-Бургас отново. Първата бременност ми я следя д-р Мърмърова, но сега искам да се запиша при друг доктор. Вярно, че е много мила и внимателна, но последния път ме преглежда болна и съответно след няма и 2 дена почнах грипа. Съответно сега лежа в къщи с отлепена плацента, заради кашлица. Ходих в неделя в патологията за да установят отлепването. Беше д-р Ковачева на смяна. Хареса ми отношението й, мога да отида и в кабинета й, но пък чета не добри отзиви за нея из нета.
Посъветвайте ме, моля

# 215
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мисля, че Ковачева е добър избор, много мои познати ходиха на ЖК при нея и бяха доволни, после раждаха и при нея. Мен също тя ми прави секциото(просто тя беше на смяна) доволна съм, беше внимателна и идваше всеки ден, по два пъти да ме види, сменяше ми превръзката, отпуши ми каналите на гърдите. Не съм плащала и ниокй не ми е искал, доволна съм.

# 216
  • Мнения: 86
Аз съм много доволна от акушерките  Пепа Алексиева долу в родилна зала и от Калоянова също. Много мили жени.  Боби санитарката също е сладурка. Всички бяха много внимателни. Но благодарение на Пепа Алексиева превъзмогнах по-лесно болката от раздвижването след секциото. Много готина жена, със специално  чувство за хумор.

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 177
Записвам се и аз в тази тема, че мисля да посетя болницата в края на юни  Laughing

Искам да попитам някоя от вас попадала ли е на д-р Ангелов? Знам, че за него се носят какви ли не слухове, наясно съм, че не пропускал да минеш между капките (за пари имам в предвид), но вече от 2 места чувам, че уговориш ли се с него идва по всяко време на денонощието и пекан в работата, т.е можеш да разчиташ на него.
Вие какво мислите?

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 17:57 от tedincence

# 218
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
мисля ,че след като ще си плащаш ,всеки ще дойде - може и да бъркам обаче..... мисля и ,че ако ще се ражда нормално е по-добре да си повикаш акушерка ....,

# 219
  • Мнения: 776
  мадам тиква, те е посъветвала правилно ако раждането ще е нормално.
 Аз раждах със секцио и от Ангелов имаше оперирани 3 момичета. Дойде само един път да ги види. Раждах без уговорка и лекарят ми идваше доста често.

# 220
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен с първото раждане Ангелов много ми помогна,бяха ме приели за задържане в патология и ми изтекоха водите към 6 и нещо следобяд, Добрева която беше на смяна без да дойде да ме види, а аз бях с много силни контракции, добре, че Ангелов дойде на смяна и акушерката го извика, веднага дойде и ме сложи на видеозон и ми слуша тоновете и каза веднага секцио по спешност. Много съм му благодарна(нищо,че после си поиска пари,но тогава нямаше лекар който да не взима, можеше да не му дадем защото ги поиска чак след операцията,но ние сме благодарни, спаси и моя и живота на бебето,реагира мн бързо). През другите дни идваше всеки ден да ме види,после след 3месеца ходих на профилактичен преглед при него по ЗК пак останах доволна.

# 221
# 222
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Записвам се и аз в тази тема, че мисля да посетя болницата в края на юни  Laughing

Искам да попитам някоя от вас попадала ли е на д-р Ангелов? Знам, че за него се носят какви ли не слухове, наясно съм, че не пропускал да минеш между капките (за пари имам в предвид), но вече от 2 места чувам, че уговориш ли се с него идва по всяко време на денонощието и пекан в работата, т.е можеш да разчиташ на него.
Вие какво мислите?

На мен Ангелов преди 7г. ми каза, че имам рак на яйчниците, гроздовиден, много лош. Трябва да ме изчисти нацяло. Много беше разочарован като му казах, че ще се оперирам при проф. Милчев (лека му пръст) в Пловдив. Отидох в Пловдив оказа се, че нищо ми няма. Снимката от ехографа не е била моя, дори размера на яйчниците не съвпадаше. Изписаха ме и благодарение на Милчев имам син. Ако зависеше от Ангелов щеше да ме изчисти - за какво са ми деца, нали?  #2gunfire

# 223
  • Мнения: 6 712
На мен Ангелов преди 7г. ми каза, че имам рак на яйчниците, гроздовиден, много лош. Трябва да ме изчисти нацяло. Много беше разочарован като му казах, че ще се оперирам при проф. Милчев (лека му пръст) в Пловдив. Отидох в Пловдив оказа се, че нищо ми няма. Снимката от ехографа не е била моя, дори размера на яйчниците не съвпадаше. Изписаха ме и благодарение на Милчев имам син. Ако зависеше от Ангелов щеше да ме изчисти - за какво са ми деца, нали?  #2gunfire

  Shocked Аман от Бургаски "светила" Rolling Eyes

# 224
  • Мнения: 116
И мен Ангелов щеше да оперира ,да махне всичко ,но искаше голяма сума и реших да откажа.И ето ме бременна Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт