МБАЛ Бургас IV

  • 76 737
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 86
Щеф на родилното е Душепеев.

# 256
  • Мнения: 0
Galiasonia, направо не мога да повярвам за това което казваш. Тъкмо се чудех какви ли лекари са дошли в МБАЛ, след като всички се преместиха в Девата. Дано са и все пак специалисти?!
Знаеш ли има ли останали от старите кадри в МБАЛ? А д-р Лазарова още ли е шеф на Родилно отделение, защото в сайта на МБАЛ тя не присъства?
Аз много се чудя къде да раждам, дали да се доверя отново на МБАЛ Бургас, защото след 1-вото ми раждане от страна на професионализъм съм недоволна или да ходя в София. Все пак за мен са по-важни специалистите и до колко можеш да им се довериш.
И честито ви бебче. Бъдете здрави.
Здравей, благодаря за бебчето!
аз също доста се чудих къде да родя и много се притеснявах
всички мой познати които раждаха за втори път отидоха в "Девата" - Ветрен
но аз лично без уговорки реших да рискувам и родих в МБАЛ
и както казах по-горе останах много доволна
да не забравяме че вече имат конкуренция и това кара екипите да са на ниво
относно специалисти все още има от старите кадри там и то доста (Душепеев - който е шеф на родилно, Ангелов, Шик, Кавукджиян, Иванов, Миринчев)
има и нови като д-р Кироваков, доста жени раждат при него или при Миринчев
Но избора си е ваш Simple Smile

# 257
  • Мнения: 0
Galiasonia, благодаря за информацията. Много ще ми е полезна. Обаче много се чудя какво е станало с Лазарова тогава?

# 258
  • Мнения: 16
Galiasonia, направо не мога да повярвам за това което казваш. Тъкмо се чудех какви ли лекари са дошли в МБАЛ, след като всички се преместиха в Девата. Дано са и все пак специалисти?!
Знаеш ли има ли останали от старите кадри в МБАЛ? А д-р Лазарова още ли е шеф на Родилно отделение, защото в сайта на МБАЛ тя не присъства?
Аз много се чудя къде да раждам, дали да се доверя отново на МБАЛ Бургас, защото след 1-вото ми раждане от страна на професионализъм съм недоволна или да ходя в София. Все пак за мен са по-важни специалистите и до колко можеш да им се довериш.
И честито ви бебче. Бъдете здрави.

Лазарова е там, но не е шеф на отделението, сега е Душепеев.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 6 017
Лазарова е там, но по-рядко влиза в родилна зала, занимава се повече с гинекологичните проблеми - операции, патологична бременност и т.н.

# 260
  • Мнения: 42
Има ли някоя мама,която е раждала във вип залата заедно с придружител? Какво е отношението на персонала към тази екстра? Как се държат с него /нея/?

# 261
  • Мнения: 0
Интересно, каква промяна има за кратък период от време. А Ковачева още ли е в патологията?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 613
Ама,Шик още ли работи ?

# 263
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ама,Шик още ли работи ?
ooooh! дааа,няма да го махнат най-накрая....

# 264
  • Мнения: 0
Интересно, каква промяна има за кратък период от време. А Ковачева още ли е в патологията?
Доколкото знам да, въпреки че януари като лежах там не я засякох
Тя май работи на половин ден

# 265
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Интересно, каква промяна има за кратък период от време. А Ковачева още ли е в патологията?
Доколкото знам да, въпреки че януари като лежах там не я засякох
Тя май работи на половин ден
Доколкото знам тя е завеждаш патология,а завеждащите отделения работят всеки делничен ден от 8 до 14 часа.

# 266
  • Мнения: 0
Интересно, каква промяна има за кратък период от време. А Ковачева още ли е в патологията?
Доколкото знам да, въпреки че януари като лежах там не я засякох
Тя май работи на половин ден
Доколкото знам тя е завеждаш патология,а завеждащите отделения работят всеки делничен ден от 8 до 14 часа.
Вече не е завеждаща в патология
от януари Трепечов е шеф на отделението
гинекология и патология вече е едно цяло

# 267
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ясно,това не го знаех Peace

# 268
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Здрвейте.
 В петък вечерта ни приеха в 1-во детско отделение с диагноза пневмония.
Вчера ни изписаха от болницата. Много да съм доволна от престоя си, обръщаха ни внимание, отговаряха на всичките ни въпроси, обясняваха ми като на малоумен (както аз исках) и излекуваха детето. И сестрите бяха много добри, усмихнати, никой не се сопкал, стряскал и т.н. Нас лично все ни преглеждаха д-р Шивачева, д-р Христова и д-р Зеленкова. Голями БЛАГОДАРЯ и на трите. Даже трябва да идем на контролен преглед и мисля да се възползвам.
Единственото което не ми хареса (но май е политика на самата болница), е че ако детето е над 1 година, придружителя заплаща спането. На стол е 9 лв., на легло - 20лв. От това бях, меко казано, потресена  Crossing Arms

# 269
  • Мнения: 776
  Вече си мисля, че проблема е в мен newsm78 Скоро и аз лежах в същото отделение, но останах повече от възмутена от всичко! Хигиената е под нулата. Лежах в стая където тоалетнта беше в ремонт и остаях детето само, за да отида до тоалетната в друга стая! При въпроса ми как са изследванията му ми се сопнаха, че въпросите се задават само сутрин. Една сестра влезе в стаята и буквално щеше да го отнесе и ми се скара, че детето било там. Ами да го вържа някъде ли? Шивачева беше там, но нито един ден не дойде на никоя "визизтация". Синът ми е с едни тръбички в ушите и там колко малоумни неща се случиха.... След "преглед", който включваше и гърлото не видяха, че е с оперирано небце, а то си личи, даже има и пробило зъбче там. А и ни дадоха друга диагноза, за да поизточат паричките от ЗК. Циганските могат да изведът за малко децата, но ние не. При въпроса ми как едни могат, а други не ме подминаха.
 А това за плащатането е пълно безумие! Не ми е ясно как едно дете над 1г. ще се гледа само или някой там ще му обърне внимание.
   За храната- прасетата ядът по- качествена и пълноценна храна!
  Стана дълго, но аз съм повече от потресена и възмутена от нечовечността им и некомпетентността им!

Общи условия

Активация на акаунт