Възможно ли е да се види пола на бебето в 12 г.с.?

  • 49 291
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 379
Важно ми беше бебето да е здраво и бременността да е безпроблемна.

Това всъщност е най-важното - бебето да е здраво, независимо от пола.

# 91
  • Мнения: 196
Здравейте ,  на мен в 12 г.с ми казаха че има признаци да е момче , е вчера бях на лекар в 17г.с и е 100 % момиче  Hug
 докторката ми каза че от 14 г.с  с сиг. може да се разбере - а оборудването е мн  мн модерно където бях аз .

# 92
  • Мнения: 59
Аз миналата седмица бях в 16г.с и 5 дни и ми каза,че било рано да каже не знам,аз нямам търпение вече. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 196
Аз миналата седмица бях в 16г.с и 5 дни и ми каза,че било рано да каже не знам,аз нямам търпение вече. Simple Smile

аааа сигурна съм че вече може да се разбере - как  гледаха бебето ?  Joy 

# 94
  • Мнения: 59
Ами на видеозон мила krisovat но тя все казва 4е е рано,да ви питам вие правили ли сте ФМ.И знаете ли колко струва.Явно моят доктор е смотан. Simple Smile

# 95
  • Мнения: 15 067
Зависи от видеозона, на някои наистина не може да се види. ФМ варира - има от 40 до 140, зависи къде ще я правиш!

# 96
  • Мнения: 59
И аз не знам да ти кажа разбрах за ФМ от форума,ужасих се че не знам за него.С първата бременност не съм правила ужас.

# 97
  • Мнения: 15 067
Все още имаш време да го направиш. Препоръчителни са 3 ФМ. Пропуснала си само първата, сега остават още две, на които се виждат различни неща, заради различното развитие на плода!

# 98
  • Мнения: 59
Дали имаш представа къде мога да я направя в майчин дом може ли?Дали има там?
Благодаря предварително.

# 99
  • Мнения: 196
viki_veni - писах ЛС  ,

 та аз си ходя на частно и имам водещ лекар в Майчин дом , малко повече разходи , но това се пак е мн важно и не пестя мн мн пари за това  . А в майчин дом си  е малко мизерия за жалост  #Cussing out иначе и на мен ми се иска да на едно място и без мн мн пари да мина , а пък да ви кажа относно лекарствата за бременни - ми те са  доста скъпи  Thinking

# 100
  • Мнения: 15 067
Моята лекарка каза, че две места в София са подходящи за това - Фемина и Марковс. Аз лично се записах в МАрковс, тъй като ми го препоръчаха като по-добрия център.

# 101
  • Мнения: 15 379
И аз не знам да ти кажа разбрах за ФМ от форума,ужасих се че не знам за него.С първата бременност не съм правила ужас.

Задължение на наблюдаващият гинеколог е да препоръча ФМ. За мен е задължително!

# 102
  • Мнения: 15 067
Аз също смятам така, но много лекари по ЖК не го правят!

# 103
  • Мнения: 15 379
...но много лекари по ЖК не го правят!

Това е безобразие!

# 104
  • Мнения: 196
Дали в днешно време има ли жени който разчитат само на ехографа - сори ако ми е тъп въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт