АЛЕКСЕЙ ШАДРИН

  • 8 189
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
Разбира се, липсата на популярност се дължи на непрестанните усилия на Кремъл, илюминатите, Путин и рептилиите да държат в тайна работата на Шадрин, защото май е открил тайната за Живота, Вселената и Всичко Останало.

Ако е известен- значи е истински, ако не- значи е подтискан от истаблишмънта и е още по-истински...

# 16
# 17
  • Мнения: 6 365
Да, лесно се вижда колко маниакално последователите защитават гуруто си с обичайните похвати- ама вие не го разбирате, той е много добричък, защо критикувате...

# 18
  • Мнения: 52
Някой може ли каже нещо ново около този господин Алекей Шадрин, ...но от личен опит какъвто и да е той.  Какво има публикувано като статиив интернет  и предположения не ме вълнуват...

# 19
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Някой може ли каже нещо ново около този господин Алекей Шадрин, ...но от личен опит какъвто и да е той.  Какво има публикувано като статиив интернет  и предположения не ме вълнуват...

Моя позната каза, че е ходила на някакво иницииране заедно и заради съпруга си. И, тъй като съпругът й пиеше (доста) и пушеше (по 4 кутии цигари/дневно) - факт е, че след този семинар (от 3 месеца) нито пие, нито пуши.

Според нея, енергията на Шадрин била много силна. Тя също знае всичко, което по-горе е писано Hug

Преразказвам, без да вземам отношение, защото Ивет попита Peace

# 20
  • Мнения: 6 365
Мога да кажа, че последователите му са доста активни. В момента, в който напиша нещо в блога си, веднага са там.

Доста го защитават. Интересно.

Да, има енергия. Научил е това- онова, а хората днес са жадни за едно определено нещо, което е трудно да опиша тук, но може би имате бегла представа какво е. Имат нужда от досег с телата си.

Обаче там е работата: всякакъв метод, предадена на друг, може да има непредсказуеми резултати. Един ще си промени живота и ще стане гениален, друг ще развие тежка психоза и ще се самоубие.

Така че леко с драматичната промяна. Не е шега работа. Но ако много искате...

# 21
  • Мнения: 52
Мога да кажа, че последователите му са доста активни. В момента, в който напиша нещо в блога си, веднага са там.

Доста го защитават. Интересно.

Да, има енергия. Научил е това- онова, а хората днес са жадни за едно определено нещо, което е трудно да опиша тук, но може би имате бегла представа какво е. Имат нужда от досег с телата си.

Обаче там е работата: всякакъв метод, предадена на друг, може да има непредсказуеми резултати. Един ще си промени живота и ще стане гениален, друг ще развие тежка психоза и ще се самоубие.

Така че леко с драматичната промяна. Не е шега работа. Но ако много искате...

За каква драматична промяна става въпрос?!  Не съм някой психясъл мързелив любопитко който ....търси гуру да му налее на готово акъл в главата, без лично участие. В сайта на Шадрин е написан здравословен проблем от физическо естество който той съобщава че лекувал.
Това ме заинтригува!

Няма нужда да описвате нищо, не бегла....ами по сериозна предства си имам ....


# 22
  • Мнения: 6 365
Всякакви школи и курсове, колкото и безобидни да изглеждат, предлагат т. нар. "прагово преживяване" на човека. В по-голяма или по-малка степен разрушават старите му модели и изграждат нови.

Хората са правели това от зората на съществуването си с техники и психоактивни вещества, но са имали добра система за безопасност. Знаели са, че пренастройката на моделите и категориите може да е стресова, затова са внимавали при приемането на новия член обратно в общността.

В 21 век си плащаш, отиваш при гуруто и той те изпраща променен, ако си знае работата. Оттам нататък резултатът наистина е непредсказуем, а попадаш в същата среда, която не отразява и не уважава дълбоката промяна у теб.

Праговите изживявания може да имат огромна полза за човека, но не са гарантирани. Нито пък е добре да се престъпва към такива преживявания, ако е неосъзнато. Шокът хич няма да е малък. За някои хора може да доведе до психични, че и физически проблеми. В най-добрия случай ефектът ще е нулев.

Няма да излекуваш проблема си, ако сама не претърпиш прагова промяна. Ти си знаеш дали ще ти се отрази добре, но имай предвид, че точно това те чака, дори да е само "лекуване". Именно там става най-драматична пренастройка.

Не казвам, че си мързелива или тъпа, казвам, че и за умните, и за тъпите, праговите преживявания са нещо значимо, което може да има много непредсказуем ефект. Всякакви духовни водачи могат само да стартират промяната, но също трудно могат да гарантират крайния резултат и да управляват процеса.

Шадрин, освен това, си е чист измамник с няколко трика в ръкава. Спести си парите. Той не е отговорът, ти си! Хайде, нали си умна и дейна- намери по-добър начин.

# 23
  • Мнения: 52
Всякакви школи и курсове, колкото и безобидни да изглеждат, предлагат т. нар. "прагово преживяване" на човека. В по-голяма или по-малка степен разрушават старите му модели и изграждат нови.

Хората са правели това от зората на съществуването си с техники и психоактивни вещества, но са имали добра система за безопасност. Знаели са, че пренастройката на моделите и категориите може да е стресова, затова са внимавали при приемането на новия член обратно в общността.

В 21 век си плащаш, отиваш при гуруто и той те изпраща променен, ако си знае работата. Оттам нататък резултатът наистина е непредсказуем, а попадаш в същата среда, която не отразява и не уважава дълбоката промяна у теб.

Праговите изживявания може да имат огромна полза за човека, но не са гарантирани. Нито пък е добре да се престъпва към такива преживявания, ако е неосъзнато. Шокът хич няма да е малък. За някои хора може да доведе до психични, че и физически проблеми. В най-добрия случай ефектът ще е нулев.

Няма да излекуваш проблема си, ако сама не претърпиш прагова промяна. Ти си знаеш дали ще ти се отрази добре, но имай предвид, че точно това те чака, дори да е само "лекуване". Именно там става най-драматична пренастройка.

Не казвам, че си мързелива или тъпа, казвам, че и за умните, и за тъпите, праговите преживявания са нещо значимо, което може да има много непредсказуем ефект. Всякакви духовни водачи могат само да стартират промяната, но също трудно могат да гарантират крайния резултат и да управляват процеса.

Шадрин, освен това, си е чист измамник с няколко трика в ръкава. Спести си парите. Той не е отговорът, ти си! Хайде, нали си умна и дейна- намери по-добър начин.

Съвети от теоретици и буквоядци НЕ приемам!!!

Общите си приказки по духовност, окултизъм и психология може да списвате на друго място, където хората се надпреварват кой е по умен и кой по много книги е чел.....и от практика не се вълнуват.

Забелязвам че темата е за Алексей Шадрин, който каквото има да каже без значение дали положителен или отрицателен опит.  Ако някой има слабост към възпитание на хората, би било най полезно да си упражнява дейността върху децата си.
Кой ви е казал че ще си стратирам промяната с Шадрин или който и да е.

Менторското ви егоцентрично излъчване нито мен ще ме стресне, нито говори добре за вас!!!


Или може и да съм се объркала и да имате да ми съобщите нещо от практиката......че сте имала доказани  рак, диабет тип 1, тежка дискова херния  или друг здравосл.  сериозен проблем и сте се самоизлекувала с "голямата" си мъдрост която демонстрирате....

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 15:10 от Ивет

# 24
  • Мнения: 6 365
Knock yourself out, предупредени сте.

Иначе всеки може да каже, че лекува рак и диабет. Особено имайки предвид, че доста хора и без духовна енергия достигат до "компенсиран диабет", което не значи излекуван.

Аз мога да се похваля, че съм се справила единствено с дългия тъмен следобеден чай на собствената си душа, което хич не е малко. Човек се научава оттук-оттам на модерен приложен шаманизъм.

Който не иска академично, мога и просташки да го кажа:

Всичко ще се отрази на собствения ви задник.


# 25
  • Мнения: 52
Knock yourself out, предупредени сте.

Иначе всеки може да каже, че лекува рак и диабет. Особено имайки предвид, че доста хора и без духовна енергия достигат до "компенсиран диабет", което не значи излекуван.

Аз мога да се похваля, че съм се справила единствено с дългия тъмен следобеден чай на собствената си душа, което хич не е малко.


Върху собствената си душа имате още много да работите!

Да вярно е че и без духовна енергия енергия има компенсиран диабет,  хората взимат лекарства ако не сте чувала, и говоря задиабет тип едно и за никакъв друг.

Вие какво правите изобщо в тази тема?!?!

# 26
  • Мнения: 6 365
Интересното е, че нещата, които ги казвам, ако ги каже Шадрин или Ошо, ще му платят с пари, жени и други хубави неща. Както и други гурувци. Но всички гледат опаковката, а не смисъла.

И аз говоря за диабет тип 1 и много добре знам какво значи компенсация.

Освен това не работя върху душата си, а върху тялото си. Душата, ако изобщо я има, се грижи добре сама за себе си, когато всичко на физическо ниво е добре. Не живея с фантазии.

Повече музика и фешън, по-малко гурувци, това ми е целта в живота. Пробвайте, интересно е...

В темата помагам или се надсмивам, според кой както го разбира. Във всички случаи се забавлявам.

# 27
  • Мнения: 52
Цитат
Освен това не работя върху душата си, а върху тялото си.


Да се смее ли,  да плаче ли човек?!

Видно е че с този начин на поведение изобщо не работите върху душата си, и без да го казвате......    Душата не е фантазия, след като дори и в университетите се изучава, да сте чувала за Психология и Психотерапия в буквален превод означава наука за душата.

И приятна работа върху тялото и фешъна, .......

Още веднъж ви призовавам да погледнете заглавието на темата.......!

# 28
  • Мнения: 6 365
Какво мога да кажа...Шадрин е научил няколко важни неща за грижата за тялото, като ходене сред природата. Не мога да разбера защо не дава да се яде телешко. Твърди, че човек може да доживее до 160, ако се храни и живее правилно, но това няма как да се провери.

Душата в университетите е доста по-различна от душата, в която вярват някои хора. Всъщност има доста различни видове души, не е единна концепция дори. Според някои душата се облича в плът, но според други едва когато плътта се облече в модна дреха, може да говорим за душа. И такива работи...

Най-забавни са ми хората, които ме обявяват за бездуховна от три реплики.

Но много по-лесно е да обявиш анонимен човек във форума за недуховен и неразвит, отколкото да се вгледаш в интересния факт, че гащите ти са метафорично усукани от вътрешни противоречия и че нещо прекалено пламенно защитаваш тезата си, в която дали си толкова сигурен...може би не?

Предлагам ти да се смееш, не да плачеш. Според Шадрин било полезно. Слушай когото искаш.

# 29
  • Мнения: 0
Според мен на този не му е чиста работата, особено предвид това, че всичко е свързано с пари и то някакви сериозни суми 80-150лв на "сеанс", като предлага и "еротичен" масаж...

Както и да е. Ако не ви се чете - най - вероятно тук става въпрос за взимане на при и говорене на общи приказки или неща посъбрани от тук от там... Жалко че медиите дават гласност на такива...


Иначе ето над какво можете да помислите:

Цитат от сайта на въпросния господин Шадрин (или можеби Шишин): http://www.drshadrin.com/bg/seminars-list/

"По-старото общество останало закрито дълго време. Истинската система попаднала в Америка и Европа благодарение на двама ученика на Сатя Наньокари – Сатя Сай Баба и Алексей Шадрин, които започнали активно да провеждат обучение по нея едва през последните 10 години."

Ето какво пише за Сатя Сай Баба - http://en.wikipedia.org/wiki/Sathya_Sai_Baba
Освен в уикипедия същата информация може да намерите и във филмите за него и изобщо навсякъде из интернет. Никъде не се споменава той да е бил ученик на някого. Следователно по - горния цитат е просто една лъжа.

Всъщност повечето "гурута" в днешно време са своего рода лъжци - в това число и Сатя Сай Баба, за когото има не малък брой изобличаващи го видео записи в youtube, както и документален филм направен от BBC, който го изобличава и в педофилия. Освен това има и цял сайт който го разобличава:
http://www.k-istine.ru/sects/sai_baba/sai_baba_nagel.htm

Всъщност - всичко което правят всякакви такива "гурута" е да събират парите ви и да се възползват от вас чрез манипулативните си техники когато сте уязвими. Решавайте сами за себе си.

Иначе всеки средно интелигентен и хитър сладкодумник с манипулативни наклонности и стремеж за живот без особени усилия може да ви научи на всякакви глупости и да ви вземе парите.. Лошото е че това ще ви загуби време и пари, време което може да прекарате в далеч по - полезни неща и пари, които може да инвестирате в нещо полезно.

Общи условия

Активация на акаунт