Светли празници са се задали, тестче с чертички две сърцето ми погали - тема 81

  • 16 290
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
mecani мерси за новата тема Simple Smile
me4koni честит син Simple Smile  Hug
The Flower, Блонди, chochito, kamatna честити две чертички и лека да ви е до края Simple Smile  Praynig
аз малко се загубих, но трябва да лежа... темата после ще дочета (старата)  Laughing
иначе ФМ мина добре, благодаря за палчетата, бебче е добре, расте си момиченцето и всеки ден си гледам клипчетата и снимките от 4D-то... Laughing доц. Томова и тя каза да лежа и да си почивам, после ще се разхождам, защото бебето е ниско и за това имам контракции...дано скоро отшумят напълно  Praynig Hug
Лек ден, седмица и успешна тема Simple Smile

# 16
  • Мнения: 27 524
Меце, супер темичка, дано е орисана да е за късмет на всички  Heart Eyes

Сигме, атадарче, Бенита, благодаря ви  Hug

# 17
  • Мнения: 2 697
Ехе, имало и нови бремелинки - честито на The Flower, chochito, kamatna от мен! Прекрасна бременност ви желая, момичета Hug

При мен нищо ново - заредих се с тестове и тези дни започваме маратона smile3508

# 18
  • Мнения: 2 843
Добро утро!
Страхотна тема, Меци  Hug Благодаря ти, вече съм в списъка  Heart Eyes дано всички скоро се изметем от там и да отидем в горния списък  Grinning
Имам някакво вътрешно усещане, че тази тема ще е много късметлийска наистина  Praynig
Хубава седмица на всичкииии  Hug

# 19
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добро утрооо!
Мецко прекрасна е новата тема!  bouquet
Дано се напълни с много положителни тестове и много хубави новини Praynig
Бенитка щом трябва ще лежиш,че да отминат контракциите Hug
Дони то и аз нататък отидох ама със скоростта на охлюв Joy Joy Joy
Да ви ръсна и да взема да поработя,че времето върви,а работата мен чака Rolling Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 20
  • Мнения: 7 118
 Mr. Green

Бени, почивай си, лежи си, важното е бебето да е добре!

# 21
  • София
  • Мнения: 533
Както и предположих поради пускането на новата темичка никой не ми отрази предния пост Sad
Нищо аз и без стиснатите ви палчета продължавам да си се надявам на хубави новини след 10 дни. Аз си мислех, че тази темичка е и за споделяне на вълненията преди двете чертички а не само за честитене на тези дето са ги видели, но както и да е явно имам лош тайминг на постовете.

# 22
  • Мнения: 1 172
Цооооооп и от мен! Mr. Green
mecani, много е хубава! Дай, Боже, на всички - включително и НА ТЕБ - да донесе така мечтаният подарък! Praynig Praynig Praynig В тази връзка, от известно време ти дебна таралежчето - а бе то не се ли застоя прекалено дълго на това число 23? Whistling Да не би да има нещо съмнително? newsm78
Ръся и бягам, че много задачки ми се очертават днес... babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 23
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
adelina_bg стискаме бре  Praynig Hug
zuzi_79, pospalancho лежа, от лежане ми се изтърка дупето  Mr. Green  Hug

# 24
  • Мнения: 477
Ейй- напредвам- на 2 стр записче !
 Hug  Hug  Hug

# 25
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета!
Много ми липсвате, чета ви постоянно, но се въздържам да пиша. Явно с отшумяването на хормоните и силните нервни състояния отшумяват и сега се чувствам доста добре - нормално, както преди да забременея. Ходих на преглед и вече сме 10см, шаваме с крачета и ръчички. Вярвам и се надявам че всичко ще е наред и за напред.
Искам да честитя на всички видели двете чертички! Пожелавам ви най-леката и вълнуваща бременност!
На мацките, които се нуждаят от палчета - стискам силно моите, а и мисля че имам и допълнителен чифт Simple Smile (до колкото знам вече си има хубави пръстчета)
Прегръщам ви силно и ще се осмеля да направя нещо за първи път! Дано да е на късмет на всички! babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 26
  • Мнения: 7 118
Ети, браво, миличка! Все така добри новинки искам!  Hug

 

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
 newsm45 май имам гъбичкиииии от къде мамака му са тези животни дошлиииии

Kултурелно изследване и заключение             -          C.ALBICANS 10/5                                                                    
кандида- дрожди и хоси

# 28
  • София
  • Мнения: 5 255


Ох момичета колко сте изписали уикенда, направо не мога да насмогна....
 ooooh!
Мечкони: Честита ти радост, мила. да ти е жив и здрав и много да ви радва    bouquet

Блонди: Честито ... много се радвам за теб. Оттук натам леко бременеене и няма да се панираш  Party

Зазу: Е следващия месец ще е нашия  Peace

неземната*: Я кой е тук... как си? Flutter

Chochito: Тихичко честито от мен   bouquet

F.a.t.e. : А така.. още малко и се почвайте с мъжО Simple Smile Повече лелка да не видиш  Crazy

mecani: Благодаря за хубавата темичка. Много ми допада заглавието

мадам тиква: кандида ли? Може дори и от настинка да са се появили, много са гадни тия  #2gunfire
Честито на всички именици и дано сте си изкарали добре на празниците  Hug



# 29
  • Мнения: 39 314
Тикве, иди на лекар.Но да ти кажа, че в първият триместър няма да ти дадат нищо орално или вагинално. Само някакъв крем/ например канестен/ да те облекчи.
Повишеният естроген е виновен.
Повече кисело мляко. За друго не се сещам .

Общи условия

Активация на акаунт