Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 160

  • 29 780
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
tinki_15, мерси за темичката!   bouquet Hug  bouquet

Да се отчета за днешния 57 - Плодов:
З - фреш от 3 портокала
О - банан
В - плодова салата (1 банан,1 портокал, 2 мандарини, 1/2 ябълка, малко нар)

Май никой няма да се дави утре.... самичко съм...  Cry help wflag

# 16
  • Мнения: 30
Тинки, мерси за темичката! Да ни е спорна и минусова!   bouquet
Lorraine, моля!  Hug И твоята салатка е хубава, само на сока доста се позачудих  Laughing ама може и много яко да се получи!  Wink  Hug
Хриска - малко след като свърши (поне при мен).
Налика, изобщо не виждам да са ти големи порциите!  Naughty Не знам защо така си решила, но нека все пак по-опитните да кажат!

Днес - бобови:
З - 1 ябълка
О - салата от нахут и картофи с лук; малко зелена салата; няколко маслинки
В - хумус (без тахан, само с подправки, чесън и лим. сок)  eat и печени картофени кюфтета
Нахута се оказа много вкусно нещо - препоръчвам!!!  newsm10

# 17
  • Мнения: 249
   Здравейте, момичета! Надявам се да приемате нови попълнения  bouquet
 От доста време умувах да спра цигарите, не искам да пуша вече! Е, днес ден втори започва. Лесно ми е, дано е така и занапред. Много се чудих на какъв режим да се спра, този или Дюкан за да не напълнея след спирането на цигарите, а и за да сваля едни 8кг които ми тежат. Спрях се на 90 дневната диета заради разнообразното хранене, плодовете сутрин които се надявам да помогнат да избегна запека.

  Това е от мен накратко. Започнах режима вчера с решението и да не пуша.
 Отчет за първият ден-
з. 2бр киви
о. свински дроб на скара с гарнитура зеле с моркови, зелена салата
в. зелена салата с много обезсолени маслини и 2 варени яйца

 Менюто за днес ще отчета довечера. Сутрин пия и чаша топла вода с чаена лъжичка домашен мед, че трудно ходя до тоалетната, това знам че е допустимо от правилата на първа страница.

  Страхотни резултати и снимки видях! Браво!  bouquet

  Хубав ден ви желая!

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Както и предполагах след вчерашната истеричност на кантара с тези плюс 2 кг, днес след въглехидратния отчете -1 кг, което със сигурност значи, че след днешния последен плодов ден утре ще съм на крайната си позиция.

# 19
  • Мнения: 1 517
Добро утро.
Нана винаги ще ти се чудя как го предвиждаш този кантар. Браво на теб. Аз съм в София и нямам кантар та ще се тегля след плодовия вече. Тази сутрин се чувствам малко отпаднала само, ама нормално. Ще закусвам по- рано няма  как Wink
Днес май менюто ще е:
З- ябълка или 2
О- сирене, кашкавал, домат
В-айрян Rolling Eyes в унсс съм няма как.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.
Нана винаги ще ти се чудя как го предвиждаш този кантар. Браво на теб.

Лесно, Тинки, все пак от близо 2 години го следя ежедневно как и на какво реагира. Grinning

# 21
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Добро утро и честита ни нова темичка!

tinki_15,  Hug

_Мелани_, приятно плуване днес, стискам палци да е безпроблемно и разнообразно  Grinning

Ману, добре дошла в редиците (на фиданките и непушачите). Пожелавам ти само минуси и голям инат Simple Smile

Днес, след вчерашното голямо плюскане, беше съвсем естествено да съм плюс, но за щастие е само +300гр. Днес плодовия ще помогне да го изчистя Simple Smile
с: билков чай с мед и лимон
з: 250 гр ягоди
о: салата домати и краставици (може и сурова чушка)
сз: 250 гр ягоди
в: зелена салата с кедрови ядки и домати

Хубав ден и много минуси на всички   bouquet

# 22
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро!След въглехидратен съм -500гр,започнах да чистя +2кг от белтъчния Twisted Evil!Днес подов з 2 мандарини и кафе,за останалата част от деня имам банани,мандарини,портокали и орехи!Усмихнат ден, красавици! smile3525

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 913
Много съм зле Party!Тинки, благодаря за темичката!  bouquet

# 24
  • Мнения: 434
Добро утро, фиданки.
Тинки, благодаря за новата тема   bouquet

Тази сутрин на кантарчето му се откъснаха само -200 г. за последната четворка  Mr. Green, но впредвид тлъстият плюс след въглехидратите пак си е нещо Mr. Green

Мелани, успешно плуване днес  Hug

# 25
  • Мнения: 2
Добро утро, момичета  Wink Макар че не съм писала скоро ви следя най-редовно  Sunglasses
Добутах го и аз до първия воден ден, така че Мелани днес ще плуваме заедно Hug Не си сама  Heart Eyes За сега нямам проблеми (сутрин обикновено не съм гладна), но очаквам в късния следобед да вия от глад. До сега никога в живота си не съм карала само на вода  sport027
Успех на всички и много минуси  bouquet

# 26
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро утро, мацки  Hug

Мелани, hourglass успех в плуването  Wink И да не се предавате, хей Simple Smile

Ние с щерката се мерим след плодов ден ..., та да си отчета 2-рата 4-ка Simple Smile : тя -> 63,7 (-500); аз -> 62,9 (-200) Доволно Simple Smile

Днес отново белтъци Simple Smile:
З: мандарини
О: яйца с кашкавал и сирене
В: кюфтАци със зелева салата

Лек и минусов ден!

# 27
  • Мнения: 249
 vipdivata, благодаря ти за посрещането  bouquet

 Искам да ви помоля да коментирате менютата ми ако има грешки.
 
  Днес ден втори:
 з. 2 кивита
 о. картофена супа с коприва, ориз с гъби
 в. купичка боб яхния

   Успех на водните момичета! Hug

 

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета след втората 4-ка не съм мръднала, защо така newsm78, отчаях се Sad . Всичко спазвам стриктно, нямам никакви прегрешения.
Днес белтъчен

з. кафе + ябълка
о. салата + сирене
в. същотото ще е

# 29
  • Мнения: 3
Добро утро, сладурки  Heart Eyes

Днес бобов:
з: банан и кафе, но още не съм го изяла (банан де  Grinning)
о: картофи, варени със грах и царевичка и морковче, абе някаква такава салатка  Flutter
в: пак ще са картофки и салатка със спанак

Успех на плувкините днес, знам колко е необходима подкрепата, особено в този ден  Hug Трудно е, но си заслужава действително  Grinning

elito_bs, не се отчайвай, аз първите две седмици почти не мръднах, 4 кг паднаха последите 10 дни от първия цикъл, пък и след водния, така че спокойно, ще видиш, че ще мръдне кантара и то осезаемо, само воля и търпение...последното лично на мен не ми е силна страна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт