МАЙ-ско бебе расте и хубавее и мама с него се гордее! - Тема 11

  • 24 443
  • 718
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
и ние ще сме с куче за коледа  newsm62  animal037

Мария И, много неприятно това което се е случило! Надявам се да нямате проблеми занапред с млякото или някоя от съставките на млякото!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 302
И аз го нямам този кон, а и кучето май не мисля да вземам. Ама ще видим де, още не съм решила какво да му купим на моя мъник за Коледа.

Със захранването хич няма и да бързам, каквото-такова, когато заместим хранене-тогава, все някой ден ще прояде, дано само не ми прави повече такива реакции. Благодаря за препоръките за каши, ще пробвам някоя друга каша, но безмлечна, ще пратя мъжа ми да търси, че във супер- и хипермаркетите до нас просто няма избор. То във Варна май има само едно място, където може човек да намери каквото му трябва за бебето ooooh!.

# 77
  • Мнения: 22
Ха добър вечер...

То наистина няма изчитане и виж как умните хора си преглеждат и се записват до където са прочели.......... аз пък от 2-3 дни чета по малко, та сега не мога да се включа по старите теми....... но съм изчела всичко Simple Smile))  Shocked

Бубе, дано тази нощ Ралф да се смили над теб  Rolling Eyes и да поспиш.
Спасдиди, Ириндата е страхотна балерина....или там на каквото са я направили  - сладкишка
Хоуп, честита количка......безаварийна! и  Hug Praynig за баща ти!
.........бре, забравих какво друго имаше....

А, вчера бяхме на консултация- Максимчето е 9.600кг и 72см , набодоха го за хепатитната. Завалията даже не разбра какво стана и нямаше рев. Дадоха направлението, та тази или другата седмица и аз ще правя гимнастиката с вземане на пишуту  Joy То детето почти на 7мес стана докато отидем при педи, ама няма значение де. А, и няма белег от манту, та ще му правят януари, ама то бие ли се пак? или се пие нещо си? (надали се пие, ама да питам и аз тъй тъпичко  newsm78)

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 22:55 от mushence

# 78
  • Мнения: 22

Въпрос към даващите плодови пюрета и незаместили следобедно хранене - по колко пюре давате и по колко АМ. Аз знам, че плодово не замества хранене и не мисля да го замествам. Това е все едно да карам детето да се наяде с круши и ябълки. Звучи ми нелогично някак си, все едно аз да не наям с моркови, примерно. Дори и следобедно да е, бих заместила единствено с каша, ама с плод не.

Аз също в 17ч давам плодово пюре, понякога добавям кърма, понякога слагам бисквитка плазмон, понякога е чистичко.....зависи каква ми е музата. Засища си се детето, но яде доста  Embarassed

# 79
  • Мнения: 22

Тия бебета дето спят в отделна стая - не ви ли е страх майките бе, аз моето докато спи през ноща ставам да проверя няколко пъти дали диша. Отделно, че тя много често се отвива или завива през глава със завивката, заклещва се в решетките. Ако е в друга стая - как ще го видите това, освен ако не ставате специално за това ? Сутринта например се събуди в 5, взех я на спалнята, гушнах я и откарахме до 6.30.




Въобще не ме е страх, то няма и от какво. Първо Максито спи само по чувалче, няма с какво да се завие, а и не мърда чак толкова, че да се заклещва. С бебефона си чувам всичко, като мрънка, отивам да видя какво става, давам биба, или пък ако е гладен го храня към 6ч и това е. Няма драми разни. И аз си спя много по-спокойно и пълноценно, а не на всяко негово помръдване да се обръщам да видя какво прави. Спи сам вече втори месец и мога да кажа, че му е идеално. Не го е страх от тъмното, когато не е гладен и се събуди си пее и си заспива сам. Абе, с две думи- няма нищо страшно. Странно и беше първите 2 вечери, после вече не Simple Smile


То пък само Джей съм цитирала : newsm78 не е целенасочено, просто по тези теми имам какво да кажа.

# 80
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МЕСЕЧИНКОВЦИ!!! Да са живи и здрави и все по-палави и игриви, за радост на мамите!
Специални целувки за адашката ми Али! Шени, иди да я цунЕШ!  Hug

Мариета, тя моделката може да и хареса, ама така ако върви - нея няма кой да я хареса!  Mr. Green
Стискам палци за баща ти!  Hug Пиши като мине операцията!

Джей, тя и моята не може да седи седнала, ама коледният подарък ще е уолкър! Ми с перспектива!  Flutter Може би ще го ползва след 1-2 месеца! Така че ще съм подготвена! Е, ще има и други подаръчета - няма да остане тя с единия уолкър!
Музикалният волан на Чико, го имам от баткото - уникален е! Забавляваше се с часове да го ръчка! То има звуци от запалване на колата, ръмжи, спирачки, песни, брои цифрите! Ще го вадя за Ирка сега!
Ще взимам я кон, я куче!  hahaha
Ма като казах куче, тВа куче верно много грозно бе! Малииииииииииииииии! Плюх си в пазвата! И какво говори, казвате? МоЖ пък да е умно!?!  newsm78

Иииииииии, тВа, Херата, не спи значи! Няма бар, няма нар - нищо не я събаря!  hahaha

juji2704, добре пишеш цветно - лесно се чете! От как си рекла за розовия Девин, започнах да преварявам чешмяна вода! Мисля да пиша на сайта на Девин, да ги питам дали тяхната се минерализира! Направо съм във филм!

shapchica, и моето не седи - споко! Ние не сме те забравили, ми ти ни забрави!  Hug

Бубе, ех този Габ! Красавец, че и доктор! Скъпо, не скъпо - болните ще се тъпчат пред кабинета му! Не мога А та мисля, как ще вардиш тия хубавци от момите! От сега си вземай пушка, като Херката!  Mr. Green

mushence, браво на момченцето! Добре е наддало! С плодово, без плодово пюре - браво на Максимчето!  Hug  

Момичета, и тук да ви благодаря за милити думи за мИринДичка!  Blush Мнго вълнуващо и мило ми стана! Абе направо съм си горда с нея - малката ми бухтичка!  Heart Eyes Laughing Heart Eyes
 

 

# 81
  • Мнения: 331
Спасдиди, наще деца най-смотани - не ядат друго освен АМ, не седят седнали, айде, Мириндичка барем е хубава, то за манИкенка не е нужно да е корифей, ама наш Филип какво ще го правим? Ще има да си тъпеят двамата  Crazy Laughing
И да питам - къде е Нелка бре, нещо не я мяркам напоследък?  newsm78

# 82
  • Варна
  • Мнения: 302
И моят юнак не седи, явно ще е от отбора на тъпичките, поне е рус, има оправдание  Laughing Laughing Laughing.

Днес го водихме на фотосесия, ама не знам какво е станало, кисел беше, почти не се усмихна, абе не съм доволна, но да видим снимките как ще са...

# 83
  • Мнения: 567
Хоупко, ми, значи са се намерили - баш са си един за друг! КВо да правят, кВо - ами Ша се подпират полуседнанали-полуоблегнати, като два зимни пъна!!!  hahaha
Ние само ще им носим по една кутия Аптамил - да си го делкат!  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 678
Хоупко, ми, значи са се намерили - баш са си един за друг! КВо да правят, кВо - ами Ша се подпират полуседнанали-полуоблегнати, като два зимни пъна!!!  hahaha
Ние само ще им носим по една кутия Аптамил - да си го делкат!  Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Алеееееееееееекс много се радвам, че пишеш пк в темата, 4 и 20 сутринта е, а аз се смея с глас....щото Алейна не спи...хич няма да я цункам пък Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Бубе о дано да стане лекар Габ Heart Eyes И аз тайно си мечтая Алинка да е некар,( и то невро- или кардиохирург !!!), но само животът ще покаже дали ще е така! Щото ММ иска да я прави инженер!Пък най-важното е да е здрава:)
Нооооо това е за в бъдеще...в момента ми е много крива.....щото НЕ СПИ!!!!

# 85
  • Мнения: 3 459
Добро утро Simple Smile

Муше, щом сте го свинали да спи в отделна стая супер Simple Smile Ще ви е по-лесно и занапред Simple Smile Виката си спи при нас, а и аз вечно съм в някой филм та ще ме е страх да я оставя сама. И с бейбифон, и без пак ще тичам като луда през 5 минути да я гледам  Joy

Спасдиди, стига си обиждала хубавата иринДа бе, толкова е сладка пухкавела. Не ме край ся нагледано да ти показвам какво значи наденица !  Mr. Green Фотосесията е много хубава  Heart Eyes
Мерси за отзивите за музикалния волан на Чико - няма да отричам много ме кефи, но е на английски и италиански затуй не съм го взела.

И да похваля Чико - определено успяха да ме впечатлят с последната си количка, а аз хич не им харесвам количките. Но тази ме грабна от раз Simple Smile

Коледните подаръци на Виката още не са ясни.  Mr. Green
Обаче аз мисля за моя  Grinning

# 86
  • Мнения: 251
Добро утро с гооооляма прозявка!

Бре,това зъбите са лоша работа.Снощи вдигна темепература,толкова беше гореща,че като сучеше и ми гореше зърното.Сега няма Т,дано така се задържи Praynig

За томболата-кой я организира?Може ли да ме включите,че аз не влизам във фейса.
Миналата година Гери ми подари коледна украска,сега ще си я извадя и ще си я наредя Heart Eyes
Разликата е,че корема ми вече не е тоолкова голям/само една идея по-малък/

Аз захраних с оризова безмлечна каша на Sunval.E,няма такава блудкава гадост.Тя и Инчето затова я плюе и бръмчи.Разбирам я,ама това ще предлагам още 10 дни.

# 87
  • Мнения: 61
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА Андрей на margo8211, Андрей на sve82, Андреа на gabaritka  и на  Андреа на зайче    bouquet  bouquet  bouquet  bigdance2 newsm18 newsm18

# 88
  • Сливен
  • Мнения: 4
ДУ Simple Smile Днес отново е прекрасен деня... Ей такива да са и останалите дни до пролетта ще е супер, да е подходящо за разходки Simple Smile Е и малко сняг може да завали, но да е меко и подходящо за излизане навън Simple Smile Хубаво е човек да си мечтае за хубаво и топло време Simple Smile

ЧЕСТИТА 7-МА МЕСЕЧИНКА НА ВСИЧКИ МЕСЕЧИНКОВЦИ Simple Smile

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА СА ЗДРАВИЧКИ И МНОГО УСМИХНАТИ Simple Smile

Hope, честита ви количка... Да я ползвате безаварийно и дано останеш доволна Simple Smile Аз ползвам ето тази на Chipolino - Perfecta-та и съм много доволна: http://www.youtube.com/watch?v=3jMXeWMTZgE

Spasdidi, не се вкарвай в разни филми за водата, искрено те моля Simple Smile  Hug Blush... По спокойно, може пък да не съм права... Аз не съм кой знае какъв специалист, просто Хидрохимията беше една от многото химии, които учихме и там единственото, което правихме бяха опити за определяне на състава и твърдостта на водата...

Джей, много е готина количката на Chicco, вчера като пазарувах на Ели от едно магазинче, с Валя (от скайпа) разгледахме един каталог... Леле страхотни са новите колички, и на Hauk има много добри Simple Smile И много повече цветове Simple Smile, но ние вече се замисляме за по малка... Аз живея в малко блокче с 12 апартамента и сме на 3 етаж, няма асансьор и вече ми е писнало да качвам и свалям количката... Добре че ММ си идва по обед и той ми сваля количката, а после аз си я качвам, но Ели расте и вече ми е трудничко Simple Smile

Относно анкетата - Ели спинка основно в нейното легло, но през деня я слагам на спалнята, ако съм в стаята... Понякога сутрин като се събудя аз, я слагам при тати да поспят двамата, но това се случва в почивните дни... Интересно, но при него като я сложа спи много продължително  Thinking Simple Smile

Луси, ще продължавам тогава с шаренкото Simple Smile В това зимно време имам нужда от малко свежи цветове, нали съм родена през пролетта, обичам да ми е цветно Wink  Hug

# 89
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от нас!

Най-сетне се добрах и до новата тема Crazy

Първо:

Честито на всички именици днес! Да са живи и здрави! Весел празник!

Сега по темите:

Ния спи при нас в нашето легло. Аз се чувствам спокойна така, като я усещам до мен. На този етап не мога да си представя да спи на друго легло, за друга стая да не говорим. Иначе през деня си спи в нейното легълце.

Захранването - гледам някои вече дават попара, жълтък. При нас все още няма заместено хранене - яде на обяд веднъж зеленчуково, веднъж месно пюре и после се кърмим. Хапва и каши и толкова. Давам й да гризе сухарчета обаче - нали вече я захраниха с глутен другите ми чавета Crazy

Включете ме и мен в томболата - с най-голямо удоволствие ще участвам.

Спасдиди , и тук да кажа - Иринда е страхотна Heart Eyes/ Стига й вика наденица, бе човек/

Бубе - Габ е нашата гордост Hug Вкъщи баткото определено го влекат технологиите и математиката/на този етап/. Каката не е ясно още накъде ще поеме.

И накрая да ви се оплача - днес ще водя каката на лекар, защото от няколко дена с кашлица, която личната ни лекарка не може да разбере откъде е - носът и гърлото й били добре, пък защо кашляло това дете??? Та така - днес ще ходим при моята алерголожка, която е и педиатър и й имам страхотно доверие да видим какво ще каже.

Усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт