Стъклен дом - НАКАЗАНИЕТО - тема 20

  • 43 655
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968

Тъкмо ще стане време за нова тема: "Стъклен дом: Спасението"

Чудя се за кой е спасение - за героите, за сценаристи и актьори, или за нас зрителите Simple Smile

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За когото е било и "наказанието". 
Кой както го е приел, явно... Grinning

Лично за мен си е просто подзаглавие на сериал, т.е. - всичко си е за героите.
Както вече писах - колкото и "отслабващ", и "издишащ" да е, си ми е слабост, к'во да се прави...  Flutter

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Я припомнете за кого беше наказанието.

# 693
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Я припомнете за кого беше наказанието.

 След доста обсъждане, май единодушно стигнахме до извода, че наказанието беше за зрителите.Беше ужасно тъп сезон, който така и нямаше завършек.

# 694
  • Мнения: 198
Наказанието беше за тези, които съсипаха мола... Албена е в затвора, а бившият съпруг на Елена (боже, започнах да им забравям имената вече) - получи инфаркт и умря.

# 695
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Вярно. И все пак ми се струва всичко толкова претупано. Както и да е. Ще видим края. Надявам се след това да се появи нов сериал.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 165
А колко серии ще е последния сезон, знае ли се?

# 697
  • Мнения: 0
Дано да са повечко, че да се насладим, ама и смислени да са.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 242
http://www.btv.bg/seriali/glass-home/videos/
Най-сетне,след всичкото ни чакане имаме дата.
Дано поне епизодите не са само 9 като в последните два сезона,че само чакането ни е голямо и накрая за два месеца свършва.

# 699
  • Мнения: 796
Чудя се за кой е спасение - за героите, за сценаристи и актьори, или за нас зрителите Simple Smile

 hahaha hahaha

Спасение за всички. Дано направят един добър финален сезон, защото след последния си казах, че повече няма да гледам. Ама ми мина и той си остава моята първа любов Laughing

п.п. Пак даваха нечие погребение

# 700
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Чудя се за кой е спасение - за героите, за сценаристи и актьори, или за нас зрителите Simple Smile

 hahaha hahaha

Спасение за всички. Дано направят един добър финален сезон, защото след последния си казах, че повече няма да гледам. Ама ми мина и той си остава моята първа любов Laughing

п.п. Пак даваха нечие погребение

Кой ли е вътре  newsm78 Шаки или Касабов старши ? На кой залагате

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 09:36 от крем карамел

# 701
  • Мнения: 1 666
http://www.btv.bg/seriali/glass-home/videos/
Най-сетне,след всичкото ни чакане имаме дата.
Дано поне епизодите не са само 9 като в последните два сезона,че само чакането ни е голямо и накрая за два месеца свършва.

Алилуя!
Обичам си го този сериал, пък кой каквото ще да казва, и ми липсва много! Надявам се, че ще направят един достоен финал (макар че хич не искам да свършва)!

# 702
  • Мнения: 1 211
Е много мина, мъничко остана. Колкото и да беше оплют от мене, и не само, последният сезон, сериала ще ми липсва МНОГО.
Каквото и да излезе в бъдеще, този сериал винаги ще се помни като първият. Няма да забравя как чаках епизоди от първи сезон. Истината е, че постепенно свалиха нивото, но това е защото ТЕ сами много го качиха. Първи сезон беше феноменален и после почнаха да свалят, а не трябваше така. Въпреки всичко аз много си го обичам и супер много се превързах към героите. Мъчно ми е, но смятам че по - подходящ момент за спиране няма. Ако бяха продължели с още 2-3 сезона вече никои нямаше да ги гледа. Сега ще останат у зрителите повече приятни, отколкото неприятни чувства. Стъклен Дом промени киното и това винаги ще остане така. Всеки ще го помни. Каквото и да си говорим Митовски е класи над другите продуценти. Просто не виждам как ще го минат. Сега другият му сериал (Под Прикритие) пое щафетата на върха. Надявам се този човек да създаде и други добри сериали, в което не се съмнявам. Има таланта и усещането и ние трябва да му благодарим, че съживи пазара. В телевизията със "Стъклен дом" и "Под прикритие", а в киното с "Мисия Лондон". Това е съвсем друга класа и аз съм много щастлива от този факт.

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 09:09 от Malko_Slance

# 703
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
16 АПРИЛ ОТ 20 ЧАСА

# 704
  • София
  • Мнения: 2 808
Е много мина, мъничко остана. Колкото и да беше оплют от мене и не само последният сезон, сериала ще ми липсва МНОГО.
Каквото и да излезе в бъдеще, този сериал винаги ще се помни като първият. Няма да забравя как чаках епизоди от първи сезон. Истината е, че постепенно свалиха нивото, но това е защото ТЕ сами много го качиха. Първи сезон беше феноменален и после почнаха да свалят, а не трябваше така. Въпреки всичко аз много си го обичам и супер много се превързах към героите. Мъчно ми е, но смятам че по - подходящ момент за спиране няма. Ако бяха продължели с още 2-3 сезона вече никои нямаше да ги гледа. Сега ще останат у зрителите повече приятни, отколкото неприятни чувства. Стъклен Дом промени киното и това винаги ще остане така. Всеки ще го помни. Каквото и да си говорим Митовски е класи над другите продуценти. Просто не виждам как ще го минат. Сега другият му сериал (Под Прикритие) пое щафетата на върха. Надявам се този човек да създаде и други добри сериали, в което не се съмнявам. Има таланта и усещането и ние трябва да му благодарим, че съживи пазара. В телевизията със "Стъклен дом" и "Под прикритие", а в киното с "Мисия Лондон". Това е съвсем друга класа и аз съм много щастлива от този факт.
По- добър пост не съм чела скоро!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт