Отговори
# 45
  • Мнения: 1
  Добър вечер , момичета !
И аз да се включа в новата тема с една новина - виждам , че не е писано за това .
Моника Белучи е в Истанбул и е имала среща с Берен и режисьора Ялмаз Ердоган - съпруг на Белчим Ердоган.
 И тримата участват в новия филм на Берен , чиято премиера се очаква.  
  Приятна вечер на всички !

Последна редакция: ср, 30 ное 2011, 02:04 от ata_56

# 46
  • Мнения: 3 371
 Добър вечер , момичета !
И аз да се включа в новата тема с една новина - виждам , че не е писано за това .
Моника Белучи е в Истамбул и е имала среща с Берен и режисьора Ялмаз Ердоган - съпруг на Белчим Ердоган.
 И тримата участват в новия филм на Берен , чиято премиера се очаква.  
  Приятна вечер на всички !

Благодаря ти за новината , мила !  bouquet Тази среща трябваше да се състои август месец , но се отложи , така и не разбрах по какви причини . Ще следим кога ще е премиерата на филма , чакам го с голям инетрес !

Усмивката ,  Hug почвай я то сега роклята , джанъм ! Като я гледам - бая шиене ще е !

# 47
  • Мнения: 1 792
[/quote Усмивката ,  Hug почвай я то сега роклята , джанъм ! Като я гледам - бая шиене ще е !
[/quote]

Нали помниш списанието преди 3 тодини!
Даже срещата с Лорчето беше да се познаем по него!
А и на моето гардже-всичко мога да му ушия!

# 48
  • Мнения: 1 792
Момичета,приятно ми е с Вас,но нещо все ме тегли към леглото /нищо,че не съм станала от него,де/,за това-лека вечер на всички пожелавам!

# 49
  • Мнения: 1 413
Хайде,джанъм,пращам ти Киво,Берен,Хилал Сарал и верния им другар да те пазят
от нежелани нашественици! Praynig
Хубава снимка,ама ми напомня за голямата издънка на Киво-изневярата му с онази мацка
от дискотеката!Всеки път се чудя-защо тия двамата,винаги зад сцената,стоят далече един от друг?
Страх ги е било от близост или са се престрували на айсберги?!
newsm78

# 50
  • Мнения: 1
    bouquet Shaane   bouquet Hug  bouquet Hug

# 51
  • Мнения: 3 371
Момичета,приятно ми е с Вас,но нещо все ме тегли към леглото /нищо,че не съм станала от него,де/,за това-лека вечер на всички пожелавам!

Лека вечер и на теб , мила ! Прочети си пак онова нещо , преди да заспиш и си го повтаряй , докато заспиваш , особено последният абзац ! Hug

# 52
  • Мнения: 11 987
Мусака,курабии ...ох,чак се покапах.. Grinning

Денимира,жена дето си бие мъжа и казват курабийка,така че вниимавай с тестените сладки рози Whistling

Шаане Wink

gospojata,ата 56 Hug

усмивката20 е отишла да спи вече smile3518

Аз сега сколасах да седна  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 371
 Slawena ,  Hug хубаво е , че сколаса !  bouquet

Искам да ви поздравя с едно страхотно парче , направо настръхнах цялата !  Hug
Благодарение на Тупарова !  bouquet

# 54
  • Мнения: 6
Искам и аз да Ви поздравя с една моя много любима песен!
Свързвам я с много личен момент, и най накрая благодарение на Госпожата мога да и се насладя напълно, защото вече разбирам всичко което се пее   bouquet
Още веднъж Благодаря!
Ще си позволя да споделя превода и с Вас.

Превод :

Целувките са ледени,
А телата-уморени.

Като прецъвтял цвят е надеждата
Ние сме на ред за раздяла
От утре сме приятели
От никой неразбрани

Пр: Може би някой друг ще открие
Защо се движим в кръг
Във времето изгубени
От слънцето изгорени

Като разседлан кон е тъгата
Имах цяла нощ да избягам
Но отново те прегърнах
И любовта възкресих.

Пр: Може би някой друг ще открие
Защо се движим в кръг
Във времето изгубени
От слънцето изгорени

Сега сме изгубени пътници
Осъдени един на друг
Заедно, а самотни.

Пр: Може би някой друг ще открие
Защо се движим в кръг
Във времето изгубени
От слънцето изгорени

# 55
  • Мнения: 26
Ооооохххх почвам от начало  ooooh! писах 20 мин. и накрая поста не ми се публикува!  #Cussing out

Госпожата,как бяха танците?  Flutter

Бискаааа  Stop така-не!  Naughty Ядеш,каквото ядеш от Бехлюл и го връщаш на място! Аз няма сама да ходя на сватба!  Mr. Green

Усмивката,много хубава рокля,ама с мойте размери ще се изгубя в нея!  Heart Eyes

Славенка,вместо сладки правих на милото толумбички!  Heart Eyes Ама и утре е ден!  Peace

Атичка,ти защо не се включваш в сватбата?  Thinking Аз без теб не мисля да ходя-няма да е същото!  Wink

Шаане,аз такава лична информация за ръста/размера на Бехлюл няма да издавам-ще вземете да ми го откраднете преди сватбата!  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 0
jujulinka , много хубави думи има тази песен ! Ако можехме да чеум и мелодията...Благодаря ти , че я сподели със нас!  Hug

Хайде и една моя любима песен на един много мой любим певец ! Лека и спокойна нощ на всички!

# 57
  • Мнения: 26
Хайде лека ви нощ!  Hug

Аз отивам да си облека секси бельото,че Бехлюл ме чака вече!  Flutter

# 58
  • Мнения: 3 371
Жужулинка ,  Hug наистина е много хубав текста !  Peace

bonita_M , благодаря за поздравчето ! Хареса ми много !  bouquet

denimira ,  Heart Eyes танците бяха страхотни , учихме и преговаряхме две нови хора !Голямо тропкане падна !

Дами , и аз ще се оттеглям в покоите на едни сини , бездънни очи ! Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища ! Hug

# 59
  • Мнения: 75
http://www.youtube.com/user/494hhh?blend=21&ob=5#p/u/10/V2kNKgNKmjc[/video]

Общи условия

Активация на акаунт