Пудра за обем в корените на TAFT

  • 30 833
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
Ясно. А от къде да си намеря Осис ? И цена долу горе ?
В Стара Загора няма никъде никаква пудра по магазините. Другата седмица пак ще обиколя, но явно преди са имали на Тафт

# 46
  • Мнения: 0
http://moderosa.creatorsofdesire.com/tag/beauty/

Като скруул-нете страницата ще видите ефектът от подобна пудра. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
Лакът ми за коса е на свършване и първоначално много ме заинтригувахте с тази пудра  Thinking но после като прочетох повече мнения ми е малко под въпрос дали си струва.  Rolling Eyes Относно равномерното нанасяне дали може да се постигне с някоя стара четка за руж например?  Thinking

# 48
  • Мнения: 187
даа,и аз не съм доволна от тази пудра на тафт,влязох да прегледам коментарите,че си мислех че нещо аз немога да я използвам,но явно грешката не е в мен
За обем в корена намерих много добро решение- пяна за обем на Нивея. Втривам на мокра коса и суша със сешоар. Върши доста добра работа  Crazy
аз имам такава пяна,всъщност пишат го мус за обем на Нивеа,но го дават че е с отмиване,за едно и също ли става въпрос или за различни неща  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 45
Някой знае ли дали тази пудра става за редовна употреба и дали вреди на косата?! Също така какви сухи шампоани и от къде си взимате, защото до сега не съм забелязала по магазините  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 105
пълен боклук е тази зелената та тафт.
не препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт