Коледата наближава, а Априлчето на топло шава!

  • 29 813
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 98
Привет, дами!!!  Hug
sam, честит рожден ден! Много здраве, щастие и радост в къщи ти пожелавам.   bouquet
Andromeda_84, радвам се, че вече си усетила беб. И аз се ослушвам и тръпна в очакване ама нищо за сега. Кротува си моят бебок.
Добре дошла на мамата с близнаците! Май беше с ник ysmivkata e   Hug
Вчера Бени ме попита кога съм на ФМ и взех, че се обадих на Троянчев. Та на 06.12 е денят. Чакам го с нетърпение и  притеснение.  Praynig всичко да е наред и да разбера какво ще си имаме-момче или момиче.
След като се върнах от Франс се теглих, защото там се хранех основно с франзели и храна от Макдонадс, но не бях качила нищо-62 кг. Това беше в сряда или четвъртък. Снощи като се качих и онемях-65 кг. Ужас, как може 3 кг. за няма и седмица. Висока съм и това ме спасява, но какво е това темпо на нарастване.
Момичета, нещо не мога да ходя до тоалетна. Ядох киви, круши, но ефект-нула. Направо ще се пръсна. И също така вечер пия по много вода, пия и пак съм жадна. Вие как се справяте с това?

Dreamer пробвай айрян с  газирана вода, поне при мен действа, иначе и аз имах същия проблем, а относно кгаз какво да кажа вече съм сигурно 12+, но не се оплаквам колкото, толкова, само живи и здрави да сме и здрави бебоци на финала. Blush

# 91
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Здравейте!  Hug

Сам, честит рожден ден, много здраве, щастие и сладичко бебенце напролет!  Hug
Честит имен ден и на всички празнуващи днес!   bouquet

Златото, как така са те уволнили, на изпитателен срок ли си била? Хубаво ще е сега възможно най-скоро да си намериш или работа или някой да те осигурява заради майчинството. Не знам дали имаш право на такова ако си записана в бюрото по труда. По принцип ако са на постоянен договор бременните са защитени от закона.

За запека има едни свещички ева кю много подходящи за бременни, иначе обичайните плодове, зеленчуци и тн. Колкото повече, толкова по-добре. Аз сутрин не пия кафе, но пия чаша мляко с какао и нямам проблем със запека, поне за сега, но като бях бременна със Стоян в чудо се бях видяла!  ooooh!

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Mia66, стискам силно палци  fingerscrossed
Благодаря ви за съветите. Не обичам много прясно и кисело мляко, но като си отида до баба и дядо на село ще си взема домашно, от време на време да си пийвам. Иначе това с айряна още днес ще го пробвам.

# 93
  • Мнения: 0
Samm, дано да си дойде и с името.Цветница е на 8.04. Simple Smile)

И аз си мислех, че е доста вероятно Simple Smile
Но и да не е точно на деня, поне ще е в месеца най-вероятно Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте милички! Simple Smile Аз вчера толкова се бях развълнувала от розовите гащи, че забравих да ви благодаря за прекрасната тема! Simple Smile Ще извините бременния ми мозък Simple Smile Прекрасна Коледна тема - дано всичко е наред с всяка от нас!
Samm честит рожден ден! Бъди здрава, успешна, удивителна, обичана, щастлива и нека усмивката никога не слиза от лицето ти!И през парил прелестно, здраво и пухкаво чудо да си имаш!
Стискам палци на всички с прегледите и очакваме хубави новини! Аз име съм избрала преди да започна да водя полов живот дет се вика! Simple Smile От дете си мечтая за име ако имам момиченце и няма какво да му мислим. За мен евентуално мъжко име щеше много да ме изтормози, но късмет, че мъжо е сътворил мома! Simple Smile Аз му бях казала, че ако ми направи мъжко ще го обличам в розово защото много силно скам момиче и сигурно Х хромозомите му се умрели като са го чули това Simple Smile Бъзикахме се със снаха ми - тя от скоро се оказа бременна и ще си гледаме заедно бебоците Simple Smile Ще имат около 3 месеца разлика и ще е чудесно Simple Smile Усмихнат и слънчев ден от мен!

# 95
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейте и от мен,
Отдавна не съм писала но иначе постоянно ви чета.
Утре съм на ЖК и нямам търпение да видя бебчо. Още не знаем пола и се надявам този път доки да го види.
Златото как така си без работа.....както казват и другите не могат да те освободят защото закона те защитава, освен ако сама не си пожелала. Но не е хубаво, трябват ти осигуровките........
По добре излез в болничен но това да си на борсата не е хубаво, после и на майчинството ще ти се отрази.
Имам един проблем аз, да ви се оплача.....явно от това стоене цял ден на стола в офиса после много ме боли кръста и чак куцам с единия крак...направо в чудо се видях..какво ще правя????
Айде леко бременеене на всички ......а пропо темата е много хубава...вече коледна ..мерси на момичетата дето са я направили....  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 27
Samm, честит рожден ден! baloni Да си жива и здрава, много любов и щастие и най-прекрасното бебенце през Април! Интересна комбинация с имената сте направили, а ако дойде и на Цветница...
Mia66, стискаме палци, както и на останалите с прегледи днес!

# 97
  • Мнения: 127
Здравейте и от мен,
при затегнат/запечен стомах могат да помогнат няколко неща:чаша топла вода с лъжица мед /сутрин на гладно/, сушени сливи, топло мляко, киви, круши, пюре от сини сливи, повече кисело мляко. Добре е да не се стига до запек, че се появяват хемороиди, които освен болезнени, трябва и да се лекуват. При предишната си бременност нямах такива проблеми, ама от запечен стомах си изпатих още през 3-тия месец и затова сега приемам пробиотик, през ден-два - много ми помага (има различни видове, аз лично предпочитам био гая)
Поздрави,

# 98
  • Мнения: 8 242
Още едно вкусно анити-запек средство - компот от праскови Simple Smile
И едно малко не много (предполагам) по вкуса на всички - салата от червено цвекло с моркови  Laughing
Гарантирам и за двете, че работят  Mr. Green

... А от стоенето в офиса, освен голямо ДУПЕ друго няма да получа   261uu  Crossing Arms

# 99
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Благодаря на всички, и аз ще се възползвам от съветите-почвам от компота от праскови тази вечер.

# 100
  • Мнения: 1
Подкрепям за сините сливи - на мен много ми действат. А за пробиотиците - първо консултация с лекар, че не се знае, знае ли се!

# 101
  • Мнения: 16
Duhi Puhi аз обожавам салата от червено цвекло с моркови, зеле, ряпа и ябълчица. ММММ

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз също обичам такава салата, дори преди всеки ден си вземах за обяд, но последно време нещо ми сладни и я пропускам. Сега пия айрян  Simple Smile. Ще пробвам и с компота от праскови.
leonia, благодаря  Hug
Момичета вие къде усещате бебчетата? Ниско долу ли? Като ви риткат къде усещате?

# 103
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
*dreamer*, аз по-скоро ниско долу го усещам-понякога в дясно, друг път в ляво.. врътка си се явно  Laughing

# 104
  • Мнения: 16
Аз също обичам такава салата, дори преди всеки ден си вземах за обяд, но последно време нещо ми сладни и я пропускам. Сега пия айрян  Simple Smile. Ще пробвам и с компота от праскови.
leonia, благодаря  Hug
Момичета вие къде усещате бебчетата? Ниско долу ли? Като ви риткат къде усещате?


Долу, да. Викам днес на доки как е застанало седалищно ли? И той вика да. А аз ами не е ли време да се обръща  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт