Британците, британците - Всеки ден четвъртък, Джой се омъжи, да почерпи! - 36

  • 15 166
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пуце, мноу як подпис. Много Сарказмов.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 736
 bowuu Реплика на Смърт към голям брат Уинчестър.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 219
Иванова, съпругът е част от мен, не обиждай, че обиждаш мен Naughty. И за подарък се стиска при това Tired hahaha


Не съм го обидила бря!
Джо за подаръка ти каах - в нас.
Днес съм толкова изтрещяла (и всички колеги), а имаме две проверки от различни места и искат някакви документи постоянно и е  Sick

# 63
  • София
  • Мнения: 6 219
Е как ще се развеждат?! Само нови сватби ще правят, ако се налага, дори с нови мъже... Ако трябва, и законодателството ще изменим, Хенри Осми ще бъде наш светъл пример  hahaha  Joy

А на старите принцове кво ще им решем - корнишоните или само главите  Thinking

# 64
  • Мнения: 123
Е, няма включване тука, нито изчитане...аман от работа, не мога да седна. Нямам си и собственост Cry
Бебето не пуска Доктора, направо съм за харакири. Другите са ми много млади..уф!
Някой няма ли да сподели с мен зрял британец?
Обещавам да се грижа денонощно за подопечния bowuu

# 65
  • Мнения: 2 040
Изтекоха ми очите докато ви изчета, и ме заболя корема да ви се хиля - ще ви съдя за нанесени телесни повреди.  Crossing Arms

Пуц, мерси за новата тема!   bouquet

Цеце, много ми ареса какви сънища сънуваш.  Laughing От сега нататък ще се обръщате към мен с г-жа Макавоица.  Mr. Green


Джо, от мен един класически сватбен подарък  hahaha



Чак сега видях в the списъкът, че съм вече в категорията на нахалните. Не ме кефи. Официално освобождавам Джон Бароуман и го пускам на пазара, не ща нищо в замяна. Вижте каква добра душа съм.  bowuu



Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.

# 66
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ай пак недоволни, аз какво съм виновна, че Пуци те е пропуснала Crazy? Като се разведеш, ще те пишем в заглавие Wink.

Ооо, така ли стана? Добре. Ще видиш хаир от кръстница си на куково лято, тъй да знаеш. Оправяйте се.  Crossing Arms
Е, аз ли я пропуснах hahaha. Не се сърди, Пуци, не се сърдииии Hug. Още магии имаш да правиш, противозачаъчни Joy.

# 67
  • Мнения: 9 144
Чак сега видях в the списъкът, че съм вече в категорията на нахалните. Не ме кефи. Официално освобождавам Джон Бароуман и го пускам на пазара, не ща нищо в замяна. Вижте каква добра душа съм.  bowuu
ИСКААААМ ГОООООООООО!!!
Изкарвам на пазара 5 /ПЕТ от моите мъже!!!

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 18:28 от Boomer

# 68
  • София
  • Мнения: 6 219
Джо, от мен е кафемашината. С ваучер! (няма само Златото да е със стандартен сватбен подарък я!  Naughty )

# 69
  • Мнения: 123
Чакам Бумър да изкара стоката и потривам ръце Mr. Green

# 70
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ехеее, чакам петицата! Злато, пускай го!  hahaha

# 71
  • Мнения: 3 736
Джо, дразниш ме.  newsm29 За твоето отбелязване ти сама измъца, някой друг също каза, че трябва и затова те отбелязах, не измислям заглавията еднолично, все пак. Ей, ама нямате угодия, наистина!  Crossing Arms Така, измрънках, олекна ми.

# 72
  • Мнения: 9 144
Официално на пазара отпускам старите пушки:
Стивън Риа


Джулиан Сандс


Младият викторианец
Рупърт Евънс


От Индия специално за фенките на Лост
Навийн Андрюс


Последния Доктор
Мат Смит


пс
За да не правя списъци, ако има щения към мацка да си кажете?
Обещавам, че ще си помисля,
Джон е в състояние да извади най-доброто от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 18:27 от Boomer

# 73
  • Мнения: 123
Никълъс Роджърс чий е, моля?
П.П.
Заплюв:
Джулиан Сандс

# 74
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Стивън Риа, заплюв!

Пуци, не бях я слушала в този вариант. Позволяваш открад за ползване във ФБ?

Общи условия

Активация на акаунт