Британците, британците - Всеки ден четвъртък, Джой се омъжи, да почерпи! - 36

  • 15 165
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 78
Аз го разпознах по разгащената риза. Пуци да почерпи.  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 3 784

Абе чели ли сте култовата тема "Каква е вината на Фатмагюл" hahaha?

Не, ама ми е голяма мъка, че не я разкриха таз вина за толкова много време - постоянно я виждам долу вляво  Mr. Green Почвам да си мисля, че дознателите в темата никакви ги няма.

П.П. За филмовата или за кръщаващата тема питаш? Защото наскоро пуснаха тема с такова име, за детските имена. Там надникнах. The usual.  Mr. Green

П.П.П. А точно преди малко си мислех, че името на нашата тема за невлизали в нея и проспали изборите сигурно дава мисли от рода на: "Кой е тоя брит сериал всеки четвъртък и кой играе Джой"?

Преди изборите се бях сблъсквала с заглавието веднъж-дваж и си спомням, тогава се чудех каква е тая кифличка ("имаме си кифличка" беше бойният повик), яде ли се, гледа ли се  Mr. Green

# 152
  • София
  • Мнения: 6 219
Киф е бебчето на Пуци!

# 153
  • Мнения: 3 784
Мхм, предположих покрай почерпката за рождения и ден.  Grinning Не съм я виждала, но Кифличка ми звучи толкова мило, че 100% е най-сладкото бебе ever!

# 154
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 912
На тази много съм се смяла. Дори й бях измислила закачливо заглавие.

Лягам, момичета. Нещо Коледно.

# 155
  • София
  • Мнения: 6 219
уууу, червеното костУмче... Мечо май е сменил стилиста след него... Thinking

# 156
  • Мнения: 348
Ако не сте гледали The Shipping News, да се поправите!
Много ми хареса newsm10

Джой, кой е Пол?!?

Ауу, хепервентилирам! Бетани!!!

Мечо ква е дива Mr. Green

# 157
  • Мнения: 436
 Аааа, простете, мислех си, че става дума за друг Пол, и си се чудех откъде Джой ги намира все "Пол" Mr. Green

# 158
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, измъкна се ти, хитрушо! Какво да ти подарявам аз- мъжът ти вече прави парфюми за тебе, къде да се меся

http://beyondbeautybasics.com/wp-content/uploads/2009/06/prelude-to-love.jpg

Ако искаш  пък да знаеш, чела съм почти всички теми около Фатмагюл, както и въпросната такава. Party
За любов като нашата парфюм не стига Crazy
А темата не е за сериала, а ето тази в Клюкарника, за странните напъни на майките да си кръщават децата с иноземски имена Whistling

Ауу, колко си хубава Heart Eyes

Последна редакция: ср, 30 ное 2011, 00:09 от joy_r

# 159
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 798
Вие верно сте луди гъби, да не отиде човек на летището, изписахте света ooooh!

Пуци, персонално се обръщам към теб да ме добавиш у списъкО с лична титла: "от скромна до най-скромна". Да не забраваш да сложиш и семейната ни снимка с Дики. http://www.youtube.com/watch?v=y_Dt_6tf70Y
Геичка, и аз те харесвам  Heart Eyes

Нали се сещаш, че докато аз не обявя, че ти давам половината от моя мъж, Шефа няма как да ти го запише Mr. Green Седни и прочети пак правилата, че само ги бъркаш и накрая ще отнесеш някой винкел по убавата перушина Mr. Green И аз те обичам Heart Eyes


Слънце, у тая такована Германия няма достъп до тоя клип Crossing Arms Close Мога само да предполагам кво е било Cry

Джой, аз ти пожелавам мъж ти замък да ти купи, днес неам нерви да ти мисля подарък, утре щи спретна един Mr. Green

# 160
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Клипче с Рик и дик е, Гея Wink.

# 161
  • Мнения: 348
Вие верно сте луди гъби, да не отиде човек на летището, изписахте света ooooh!






Къде тръгна по летищата, стой си при нас! Но и аз се оплаквам от твърде много страници, де



А темата не е за сериала,

Ах, колко тъпо се издадох  Outta Joint

# 162
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
охх, не мога вече hahaha hahaha hahaha Едно време кръщавахме Светлин на дядо си Ламби, сега кръщаваме Неон и Електра на дядо си Светльо.

# 163
  • Мнения: 348
Може и Светулка...романтична душа съм аз. Лягам да спя, ще се видим утре в новата тема hahaha

# 164
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 798
Ей тва е, аз съм дискриминирана ъгейн Close Не мога да го видя Cry Cry Cry
Вал, ходих да посрещам едно детенце.

Общи условия

Активация на акаунт