Британците, британците - Всеки ден четвъртък, Джой се омъжи, да почерпи! - 36

  • 15 185
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 219
Подозирам, че искаш определени персони от съответните агенции... Може би и някой от МИ 5 и МИ 6  Thinking


Резюме за Вал: всички сме луди гъби, може би малко уморени в  края на поредния четвъртък!

# 136
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Кой тоз?

# 137
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не знам, ама има хубава химикалка Crazy

# 138
  • София
  • Мнения: 10 051
Joy, честито!
Къде ще е меденият месец? Ако минете през Лондон, отбийте се на следобеден чай, аз черпя (вместо подарък) Crazy


Десният, ако не е заплют може ли да е мой (полубританец е, трябва да се брои)


# 139
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, Лана, ще се отбием, на такава мила покана отказва ли се Hug? А и сервизчето ти добро ми се чини Mr. Green. С две думи- добре дошла Hug

Иначе за меден месец, ще ме води на Луната Wink.

# 140
  • София
  • Мнения: 10 051
Благодаря! (май ми е второто отбиване тук  newsm78, нещо не се задържах първия път  Blush)

Иначе за меден месец, ще ме води на Луната Wink.


Ихаааа, с Върджин Галактик ли?

ПП Чайчето е в Дорчестър, ще ви взема ваучери (видях, че става и така Joy)

# 141
  • Мнения: 348
Алеле Стефане, видях кой те мъжът, Джой!!!! Не Пол? НЕ ПОЛ? НЕ ПОЛ?!  Да ти подаря очила? hahaha

# 142
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Дано сега се задържиш повечко Simple Smile. Иначе за пътуването, мислим дали да не се телепортираме, че толкова време да губим в път, не е удачно- по-хубаво веднага на място и да се заемем с меденомесечните дейности Flutter

Валандин, пиле, и тебе ли да те уча- Пол е моят бог, съпруг е твърде тривиална титла Wink. А кой тоз Стефан, и за него ли да се женя бре Grinning?

Абе чели ли сте култовата тема "Каква е вината на Фатмагюл" hahaha?

# 143
  • Мнения: 1 164
Резюме: Бумър раздава мъжове, но докато се приберат хората от бира и всичко беше обрано.

Казах ли колко много ми харесва саундтракът на Синовете  newsm78

О, и ти ли, защото и аз така. Чакам утре новата серия. Трябва да стана в 7, че после ще излизам и ще се върна чак на следващия ден вечерта. Нямам търпение вече  Crossing Arms

# 144
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Утре ли е? Аз тъкмо изгледах последната, после ще коментирам оттатък, че още се давя от бяс.





# 145
  • Мнения: 1 164
Утре ли е? Аз тъкмо изгледах последната, после ще коментирам оттатък, че още се давя от бяс.

Утре е, да. Аз тази сутрин сънувах, че е сряда и съм забравила да изтегля серията. Ама толкова реален сън, че чак се чудих как е възможно да забравя при положение, че толкова съм я чакала. Станах, пих кафе, че като се присетих и питах кой ден е, ми се каза, че сме едва вторник  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 348
Джо, измъкна се ти, хитрушо! Какво да ти подарявам аз- мъжът ти вече прави парфюми за тебе, къде да се меся

http://beyondbeautybasics.com/wp-content/uploads/2009/06/prelude-to-love.jpg

Ако искаш  пък да знаеш, чела съм почти всички теми около Фатмагюл, както и въпросната такава. Party

# 147
  • Мнения: 78
Мириел, моля  Praynig, кАжи кой "тоз" онзи с химикалката, да не е Мечо?  Thinking

# 148
  • Мнения: 436
Ако не сте гледали The Shipping News, да се поправите!
Много ми хареса newsm10

Джой, кой е Пол?!?

# 149
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Мириел, моля  Praynig, кАжи кой "тоз" онзи с химикалката, да не е Мечо?  Thinking

Разбира се, че е той. Само по дънките и стойката трябва да се разпознава Whistling

Общи условия

Активация на акаунт