Нормално ли е да не усещам бебето няколко дни

  • 22 196
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Във сряда се беше разритало вчера пак не риташе,ходих да ме види док и останах потресена прегледа беше точно 1 минута каза ми само сърцето бие ако не го усещам да ходя в болницата и до тук беше прегледа Sad никакво внимание не ми обърна. С това бягай към болницата ако не го усещаш ме уплаши яко.Според нея ако не го усетя цял ден трябва все по болниците да кисна  нали уж тя трябва да ми обърни внимание или тя да се отърве аз да тичам по болниците да ми се смеят хората #2gunfire а кажете ми това какво е ,нямам думи.

# 16
  • Мнения: 354
Ужас!Тази лекарка е направо за  #2gunfire За жалост напоследък не са единични такива случаи май доста са се ояли някои.Честно не знам какво да кажа.Важното е,че сърчицето бие и все пак бих те посъветвала да отидеш да те види и друг лекар.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 291
Не ти ли е вече време за фетална морфология? Там много обстойно гледат бебчето и ще ти е по-спокойно.

# 18
  • Мнения: 10
На фм ходих в 18 седмица,януари в 28 пак ще ходя

# 19
  • Мнения: 2 658
Все пак е видяла пулс, което е супер.
Бебенцето ти е още малко, само 22ра седмица си. Вероятно просто не го усещаш съвсем интензивно, но то си мърда.
Успокой се, и дано всичко е наред  Peace

# 20
  • Мнения: 646
Не се притеснявай това че ти не усещаш бебенцето не значи че то не мърда. Дори и в по-големите месеци може да има такива дни, а за болницата дори и да отидеш най- вероятно това което ще ти направят е запис на тоновете на бебо или ултразвук на който ще ти кажат същото което ти е казала гинеколожката.За жалост това са нашите лекари(или поне повечето от тях)!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 650
а за болницата дори и да отидеш най- вероятно това което ще ти направят е запис на тоновете на бебо или ултразвук на който ще ти кажат същото което ти е казала гинеколожката.За жалост това са нашите лекари(или поне повечето от тях)!!!
Това е напълно достатъчно, за да се провери дали бебето е ок.

# 22
  • Мнения: 646
а за болницата дори и да отидеш най- вероятно това което ще ти направят е запис на тоновете на бебо или ултразвук на който ще ти кажат същото което ти е казала гинеколожката.За жалост това са нашите лекари(или поне повечето от тях)!!!
Това е напълно достатъчно, за да се провери дали бебето е ок.

Това не съм го казала с цел да убедя майката да не отиде до някоя болница, просто тя спомена какъв и бил прегледа при гинеколога(и не беше очарована) и просто казах ,че и в болницата няма да е по-различно. Peace

# 23
  • Мнения: 79
нормално ли е в 21г.с. съм?

# 24
  • Мнения: 194
Легни по гръб на земята с изпънати крака, така най- вероятно ще се размърда. Не си го усещала изобщо или сега в този момент не го усещаш?

# 25
  • Мнения: 646
Преди това усещала ли си бебчо да мърда???

# 26
  • Мнения: 79
Легни по гръб на земята с изпънати крака, така най- вероятно ще се размърда. Не си го усещала изобщо или сега в този момент не го усещаш?
[/qu
изобщо,прегледа ми е на 7 декември малко остана ама взех да се притеснявам....

# 27
  • Мнения: 79
Преди това усещала ли си бебчо да мърда???
не

# 28
  • Мнения: 646
Аз усетих бебо за първи път в края на 5 месец и до колкото мога да смятам newsm78 ти си в 4 месец имаш време до 5(някой даже към 6 месец са го усещали).Пък и то може да си мърда, в началото се усеща като припукване на червата,така че може просто да не си разбрала че бебнцето мърда. Simple SmileСкоро си на лекар така че недей да се паникьосваш излишно,или просто се обади на гинеколога ти да се разберете за по-ранна дата.Дано всичко да е наред с теб и бебо   bouquet

# 29
  • Мнения: 403
Аз усетих моето бебе точно на датата, в която влизах в петия месец, но мои близки са си усещали бебета в по-късен момент. Може би както каза DidiDani11 просто да не си разбрала, първия път е много странно, а и може би просто ти е кротко и мърда леко. Но все пак отиди да те видят, няма смисъл да стоиш у вас и да се притеснявш Simple Smile
Успех и бъди спокойна

Общи условия

Активация на акаунт