136 sparkling ways to celebrate the Holiday Season in USA

  • 29 210
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Бостън
  • Мнения: 13 707
 Grinning Аз не знаех, но да ти е честита! Момък чакаме, нали? Кога!?

Бременна, опази ме боже, не съм!

# 691
  • Мнения: 1 591
Solley честито!  Лека и безпроблемна!   Hug

На мен ми се иска, ама не съм  Whistling

# 692
  • Мнения: 616
Солей, честито и приятно бременуване. За протокола, не съм, но пък стягаме сватба, та кой знае, може и с това да се похваля скоро.

Няма значи някакъв таен, спец. начин за надушване на българи  Laughing . Не ми липсват контактите, даже си мисля, че ако случайно срещна българи и нямаме нищо друго общо, ще ми е по-скоро неудобно ако искат да сме по-близки приятели. Просто ме учудва как нито един не съм срещала, докато всички други едва ли не живеят в мини диаспори. На Бубка завиждам, дано да ги огрее най-сетне и моите приятели я зелена карта, я канадска виза...

# 693
  • Мнения: 4 291
Солей, Честито! Кога да Чакаме? И аз не сум бременна.

# 694
  • Мнения: 1 800
Солей,  Hug.

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 20:17 от benson10

# 695
  • USA
  • Мнения: 559
Честито Солей! Много се радвам за вас!  Hug

# 696
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Хайде не остана Hug Много се вълнувам от малки бебчета и още повече ме е яд, че порастват толкова бързо.
Ние сме се наканили в близко бъдеще да опитаме пак, че да видим колко по-голям ще стане хаоса.
 
Да се отчета че децата са добре днес. Иво ми разказва вчера как защитавал брат си вчера от някакво по-голямо дете, което го ударило по главата и беше толкова горд от себе си, че ми го разказа 5 пъти и после трябваше и да го изиграем няколко пъти за да схвана напълно. Инструктираме се как се борим с булита и той си знае урока.
Баща му се чудеше дали да кажел на учителката, ама аз си викам, че нали децата са се справили сами, защо да се намесваме. Явно се удрят така обаче там, защото Павел взе да посяга като се ядоса, което не правеше преди (може и да е на такъв етап, знам ли).

Мис Нели, приятно организиране на сватбата! Много хубави моменти заедно!

Солей  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 3 988
Благодаря на всички,   bouquet и на тези, дето повтарят честитките.  Hug Не планувахме толкоз скоро, но като е  дошло, няма да го върнем.  Heart Eyes Скоро чакайте, напролет.
Която не честити и не се отчете, го броя за бременна.  Mr. Green

Бенс!  Hug
Агент, момче е, да. Драмата с името е не-въ-об-ра-зима.  Confused Не пожелавам на никой.  Crazy
мишки, пожелавам ти скоро и ти да се похвалиш.  Hug
MissNellie, утре булка, в други ден люлка - да перифразирам един новогодишен късмет.  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 79
Честито и от мен, Solley   bouquet Лека да е до края, хубаво раждане и здраво бебче с хубаво име!  Laughing

Я кажи каква е драмата с името и какви са ви изискванията - ще понапълним още някоя страница с предложения Wink

Аз не съм бременна  Sunglasses

# 699
  • Мнения: 2 991
Ние сме се наканили в близко бъдеще да опитаме пак, че да видим колко по-голям ще стане хаоса.

Еййй, смел народ. Дълбоко съм впечатлена.

Иначе тази година много постна откъм бебета. Само три дотук. Маите ли ви стреснаха?  Wink

# 700
  • САЩ
  • Мнения: 170
Която не честити и не се отчете, го броя за бременна.  Mr. Green


Въх стреснах се!  Laughing
Честито Солей! Много се радвам за вас!

Отчет - не съм бременна. Ние не сме от смелите явно.

# 701
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
На мен ми се иска, ама не съм  Whistling
И аз така.

Ха Солей изплю камачето на открито.  Grinning Айде, пак честито.  Heart Eyes

Thinking

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 00:20 от Baby*

# 702
  • Мнения: 13
Solley честита бременност лека и безпроблемна! Каква е драмата с името? Ние я решихме като аз си избрах име и еднолично заявих че това ще е  Mr. Green тъй като първото таткото го избра и така се решиха нещата, с малко сръдни но на мойта  Joy
Аз също Не съм бременна, стига ми толкоз  Peace

# 703
  • Мнения: 3 367
rumi,айде една мома за вас в скоро време.. с малко зор ще добутаме майките на 3+ деца тук до 5бр  Mr. Green
*
и аз не съм бременна,да не забравя да се отчета,че да видите тогаз чудо

# 704
  • Мнения: 154
Честито Солей, леко бременеене Simple Smile то малко останало Simple Smile
И аз не съм бременна, въпреки че уж правим нещо да коригираме този проблем, Боби обаче упорито ни саботира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт