Към разведените с дете-СПЕШНО

  • 2 561
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 655
Никой ли не знае какво се прави в случая-в полицията ли трябва да отида или нещо друго да направя. Адвокатката ми си е изключила телефона и май няма кого другиго да попитам.

Vij kakvo, pri razvoda i predi reshenieto na sada ti e bil naznachen sotsialen rabotnik. Tozi chovek e parviya na kogoto tryabva da se obadish!!!!

Не си права. Точно този човен няма да обърне внимание.
А и той е бил ангажиран със сожиалната анкета по делото и толкова.
А и как ще го намери?
Трябва да има копие на анкетата /което най-често остава в адвоката/. Тези хора са от АЗД, вярно е че трябва да са уведомени, но най-сигурен и бърз метод е прокурора.
Става въпрос за отвличане на дете, сега не мога да цитирам текста.... Обръщат внимание и то голямо. Прокурора разпорежда бърза /24 часова проверка/, а на мен и за половин ден и свършва всичко.

# 16
  • Мнения: 4 458
Никой ли не знае какво се прави в случая-в полицията ли трябва да отида или нещо друго да направя. Адвокатката ми си е изключила телефона и май няма кого другиго да попитам.

Vij kakvo, pri razvoda i predi reshenieto na sada ti e bil naznachen sotsialen rabotnik. Tozi chovek e parviya na kogoto tryabva da se obadish!!!!

Не си права. Точно този човен няма да обърне внимание.

Prava si che nyama da obarne vnimanie no takava e protsedurata. NE che nyama da obarnat vnimanie no shte ti kajat kade da otidesh posle. Vaprosa e che tryabvalo da se registrira che si se obarnala parvo kam tyah  Crossing Arms

Imala sam podobni izjivyavaniya i znam.

Za otvlichaneto.... to ne se schita za otvlichane ako ne e varnal deteto samo s nyakolko chasa zakasnenie. Vij, ako ne go varne do sledvashtiya den togava DA i tryabva vednaga da otide v politsiyata (ako e rano sutrinta) ili pri prokuror s jalba.
Ama i toy prokurora pita dali parvo v politsiyata si hodila taka che.....

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 274
За социален работник за първи път чувам. Въобще не съм била информирана, че по време на делото има такъв човек.
Слава богу сега не се наложи да правя каквото и да било. Но информацията, която ми дадохте е много полезна, само дано не се наложи да я използвам.
Още веднъж благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт