САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ - 74

  • 72 112
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 Cry от няколко часа се опитвам да пусна едни ботуши за 12 с евро и няколко долнища на бански но не ми дава никаква безплатна доставка нито на първа нито на 2 ра стъпка с никой от кодовете от последните 6, 7 страници  Cry

# 691
  • Мнения: 681
Момичета, сигурно е коментирано, но как е тази чанта, която идва като подарък http://media.snimka.bg/9446/025147110.jpg?r=0
Че днес от първия опит за хващане на код ми хвана този за БД и въпросната чанта и пуснах с него, та питам просто какво да очаквам  Mr. Green
  bouquet

# 692
  • Мнения: 387
Cry от няколко часа се опитвам да пусна едни ботуши за 12 с евро и няколко долнища на бански но не ми дава никаква безплатна доставка нито на първа нито на 2 ра стъпка с никой от кодовете от последните 6, 7 страници  Cry
сложи тези и код 47899... Grinning

T shirt enfant fille (lot de 2)

Ref :5618800
Vendu et expédié par :
La Redoute
En stock

# 693
  • София
  • Мнения: 35 326
Момичета, сигурно е коментирано, но как е тази чанта, която идва като подарък http://media.snimka.bg/9446/025147110.jpg?r=0
Че днес от първия опит за хващане на код ми хвана този за БД и въпросната чанта и пуснах с него, та питам просто какво да очаквам  Mr. Green
  bouquet
Аз чантата много си я харесвам, малко са и слаби халкичките Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 2 296
- SAC ROSE CREME

# 695
  • София
  • Мнения: 35 326
Евелин, голямо благодаря newsm51  love001 smile3508

# 696
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Еве и аз благодаря   bouquet
Дано бързо се изчерпат и ги заменят с ранички NIKE  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 120
Да допълня след хиляди опити на мен ми хвана код 47899 с тези потничета
http://www.laredoute.fr/vente-debardeur-(par-lot-de-2).aspx?prod … 5&secintref=0

# 698
  • София...........
  • Мнения: 959
Аз отново да ви питам  Embarassed : На 14-ти пуснах поръчка с код чанта ROSE CREME (код 31267) , два артикула нова колекция + един от намалението (яке за 6 Е). Всичко е на 4-та стъпка, но ми разделиха намаления артикул (вече е фактуриран) от новите + чантата, които не са фактурирани още. Изтеглиха си парите през ПП само за якето.
Тези от вас , които пуснаха с този код и подарък  - какво е развитието при вас ? интересува ме , за да знам дали да пиша на ЛР и да си повторя поръчката ...
Благодаря   bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 35 326
Аз нямам даже втори ред....стоят на 4-та стъпка иначе.
Якетата ги делят, не се притеснявай Peace

# 700
  • София...........
  • Мнения: 959
Аз нямам даже втори ред....стоят на 4-та стъпка иначе.
Якетата ги делят, не се притеснявай Peace

Аз за якето не се притеснявам, а за останалата част от поръчката на която нямам фактуриране и държа много повече Wink

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Аз нямам даже втори ред....стоят на 4-та стъпка иначе.
Якетата ги делят, не се притеснявай Peace

Потвърждавам, и при мен е така  Peace.

# 702
  • Мнения: 4
Аз отново да ви питам  Embarassed : На 14-ти пуснах поръчка с код чанта ROSE CREME (код 31267) , два артикула нова колекция + един от намалението (яке за 6 Е). Всичко е на 4-та стъпка, но ми разделиха намаления артикул (вече е фактуриран) от новите + чантата, които не са фактурирани още. Изтеглиха си парите през ПП само за якето.
Тези от вас , които пуснаха с този код и подарък  - какво е развитието при вас ? интересува ме , за да знам дали да пиша на ЛР и да си повторя поръчката ...
Благодаря   bouquet

При мен също е така,но не се притеснявам все още  Flutter Ще почакам до 23-ти,когато пише,че ще ги изпратят (дано)  Praynig

# 703
  • Мнения: 21
А този надпис по сутиените какво значи?
3 ACHETES le 4-ame OFFERT

Всъщност има го и по други артикули, но не става като сложиш 4бр. единия да е безплатен... Поне при мен не става.

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 09:51 от reni79

# 704
  • Мнения: 119
Дали има начин тази жилетка да се намали още?http://www.laredoute.fr/vente-gilet-avec-col-chale-fausse-fourru … amp;source=search Пробвах всички възможни кодове, местих я от акаунт в акаунт, но само БД. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт