Какво иска бившето гадже?

  • 6 513
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не знам какво иска, но постъпва изключително инфантилно.

# 16
  • Мнения: 571
По принцип най-често искат да си начешат крастата и да си вдигнат самочуствието Peace
Аз за моят си знам Mr. Green мацката ако си го познава добре и тя трябва да е наясно Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Не знае точно какво иска.....И дали изобщо иска нещо....

# 18
  • Мнения: 2 803
Щом е бивш....работата е ясна. Няма смисъл да го мисли толкова и да се задълбава.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
Приключи с мисленето теглила му е една хаха ама то е станало и ясно за какво бил циркът. Инфантилни мъже еейй малко разнообразие човекът искал. Не го получил и вчера минал да кажи видиш ли да не казвала че бил идвал да не се разчувало и видиш ли да се пазела от приятелката му. Баси л....ното  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
Бивш, какво да иска?

# 21
  • Мнения: 7 947
Объркан човека може би. Има нова, но като не върви - се сеща за старата, която може и да е обичал.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе Snoopi, ти по объркано не можа ли да го разкажеш.

# 23
  • Мнения: 571
Какво станало newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 345
Абе Snoopi, ти по объркано не можа ли да го разкажеш.

Гледах уж да спестя цинизмите  Laughing Искал е човека малко разнообразие подметнал е за секс. Отказано му е и дим да го няма. На следващият ден се появява видиш ли да каже,че нещо бил объркан не знаел какво прави и бившето му гадже да не казва на сегашната му приятелка какво е правил. Инфантилна работа от всякъде. Видиш ли тя го била предизвиквала (настоящата) да я кара да ревнува. И най-смешното заявил и да се пооглежда за приятелката му да не би сегашната да посетяла бившата,че била мноого ядосана. Детински работи при възрастни хора. Съответно бил наритан да не се вясва повече и  вече два дни го няма никакъв  Grinning

# 25
  • Мнения: 571
Колко е годишен този Дон Жуан Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 345
Някъде от порядъка май на 25-28 не съм убедена обаче никак  Laughing

Но това с "Пази се от приятелката ми" извинявай ама ме скъса от смях. Дон жуан ли? По сколо Дон Лай.....н

# 27
  • Мнения: 7 947
Извинявай, ама ти си спестила в първия пост най-важното  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 345
Извинявай, ама ти си спестила в първия пост най-важното  Wink

Нали уж да не е клюкарско  Laughing да е уж хипотетично, ама то какво ти хипотетично като си е голата истина.  Таа в този ред на мисли (май е имало подобна тема Embarassed) Дали така да се каже бихте търсили вина у другата жена вместо във вашият си човек? Аз никога не бих тръгнала да се разправям с някаква си та тя какво е виновна,че някой и се е предложил? Та дори и тя да му се е предложила примерно като си няма акъл какво ще ми е виновна жената? И ако примерно при вас цъфне една такава жена да ви държи сметка, защо видиш ли ти си бил с моя или ако щете и само защо искаш приятелски отношения с него как бихте реагирали?

# 29
  • Мнения: 62
детински работи, да не ставала клюката, ама гледам още си го дъвчеш проблема  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт