Операция на щитовидната жлеза -5

  • 76 645
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
да, и аз това се чудя  Tired изрично го питах тоя на узд-то - не би трябвало да е с нормални р-ри. Думите му бяха - не би трябвало, но Е.
а не е ли странно че не съм пила грам еутирокс?

# 646
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 233
На моята зълва й откриха 2 възела - след моята операция - д-р Кънев й каза, че ако се оперира до 6 м. гарантира, че жлезата ще функционира нормално.
Тя се оперира, изрязаха й 2-та възела и не приема таблетки, жлезата й функционира нормално!

# 647
  • Мнения: 26
 Фри,не е странно,че не приемаш еутирокс,аз също не приемам,а приемам метизол от скоро,а съм само с десен лоб.моята половинка е доста активна и пия метизол за подтискане на функцията и,колкото и странно да звучи.

# 648
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Първо да Ви благодаря за подкрепата и съветите.На първо четене операцията  Мина добре.Дъщеря ми вече се възстановява.Диагнозата и е струма нодоза.Отстранен е аденом с размери 2 на 3 см. Рървата хистология е добра,но се питам дали се допускат грешки или  и при втората всичко ще е ОК.Не са и дали никакви лекарства за пиене.Само за мазане след десет дена на раната.Но се питам може ли да направя мас и невен? Една жена бе много доволна от него.
БЛАГОДАРЯ ВИ



# 649
  • Мнения: 0
   himera05  на съпруга ти бързо оздравяване.Ние мисля ,че се засякохме  на диванчето...в Майчин дом.



# 650
  • Мнения: 26
ionniii,развам се,че всичко е зад гърба ви,бързо оздравяване на детето Hug Hug HugМас и невен и добре за мазане.Мисля ,че всичко се вижда на първата хистология,ако е имало някакви съмнения,са щели да ви загатнат.
Моите момичета,къде сте?Всички изчезнахте!

# 651
  • Мнения: 0
Да сте живи и здрави всичкиииииии.Къде са момичетата? Ами в това хубаво време след таз тежка зима.Къде другаде освен да се радват на....БЛАГОДАРЯ Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 20:57 от ionniii

# 652
  • Мнения: 5
   himera05  на съпруга ти бързо оздравяване.Ние мисля ,че се засякохме  на диванчето...в Майчин дом.





Най-вероятно сме се засекли, помислих си го още като видях, че операцията на дъщеря ти е била в сряда. Бързо оздравяване и желая. Ти беше придружена от другата дъщеря или се бъркам?

# 653
  • Мнения: 5

Изписаха му Еутирокс 75 мг. и след 20 дни изследвания. Нека всичко друго е наред, пък ако е необходимо и цял живот ще ги пие. Бързо оздравяване на всички!

Мнението ми е към питането на *Боби*, нищо не се справих с цитирането!

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 16:30 от himera05

# 654
  • Мнения: 8
  Здравейте момичета   bouquet  bouquet  bouquet
 Да си призная редовно ви чета , но не ми остава време да пиша  EmbarassedПожелавам на скоро опериралите се бързо възстановяване и смело напред  Hug
 

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 16:53 от sisanka

# 655
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Ето ме Меци тук съм.Нали знаеш,че петък ,събота и неделя внуците са при мен,пък и вече по градинките има работа и не се докопвам до компа.Пък днес цял ден чистя къщата,тъй като вън е облачно и от време на време превалява дъжд.ionniii ,химера радвам се,че при вашите близки операциите са  минали успешно,пожелавам ви по бързо възстановяване.ionniii да хубаво е да се маже операцията с мас и невен,моята дъщеря също маже операцията си с това и е много доволна ,само,че нейната операция е на друго място не на щитовидната жлеза,но няма значение.Относно пиенето на хапчета аз съм оперирана преди 5 години и левия лоб си изпълнява добре функцията.sisanka браво ,че все пак намери време да се отчетеш.Преди време имаше много момичета,които пишеха в темата,но повечето от тях отдавна не са писали.Гелика я намери пет минути да пишеш някой ред.Инка и ти бързо на отчет,че ще вземем да те мислим. Hug Hug Hugна всички и най-много на моите мили дружки те си знаят кои са.

# 656
  • Мнения: 0
 himera05- Да да мила аз съм ревлата. Да не се бъркаш така  беше.Благодаря за пожеланието.И Вие да оздравявате.

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 20:59 от ionniii

# 657
  • Мнения: 0
pepi1963  и на всички момичета- благодаря пожелавам Ви многоооо здраве.

# 658
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 233
Честито Благовещение!
Честит празник на всички майки!
Нека получаваме винаги хубави вести!

Желая ви спорна седмица, момичета!

# 659
  • Мнения: 115
Здравейте всички!
Да дам обяснение защо залипсвах и аз. Изживях такива невероятни болки в глезенната става, че бях прикована към леглото пет дни. От вчера се раздвижвам, макар все още да боли, но не така силно. Голямо премеждие беше, защото трябваше да ме обслужват за всичко.
Много се радвам за  Йони, хистологията ще се потвърди, не се безпокой. За съпругът на Химера  също едно ръкостискане.  Виждам, че е услужено с телефона на доцент Пандев от Щастлива Мама.
Пожелавам на всички много радостни дни в това хубаво време. Утре или вдруги ден  ще ходя при Ендото и после пак ще пиша. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт