влудяващ парфюм, истински секси аромат

  • 26 596
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Adict - Christian Dior

# 16
  • Мнения: 4 212
зависи какви аромати харесваш.Аз ли4но оби4ам леки и тръп4иви, но те не са трайни.Купих си Еуфория на Келвин Клайн, сладък и тежък,



но последният на Готие, също сладък и тежък парфюм ми дойде доста силен, но само 1,2 капки и са достатъ4ни за 2 дена пред дори след взет душ. Пръснах се с пробният.
Много интересен и хубав аромат има Еуфория. Много се двуумях между двата , разли4ни са....Ве4е са ме питали кой е парфюма, та затова препоръ4вам. Има  голям избор в момента от нови парфюми, сега наизлязоха предколедно доста. Хипноза на Ланком, Пур Пойзън на Диор, Би делишъс на Дона Карън, той не е 4ак толкова нов, но  е от тази година и е интересен аромат. Последният на Лоеве също ми харесва, но цената му беше висока, водят го луксозен

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
"GLAMOUROUS" на Ралф Лорън,пробвай го ще останеш очарована.

# 18
  • Мнения: 3 211
Случвало ми се е с J'adore и с Allure. Мъжът ми сега ми подари Ехо на Давидоф, но е ужасно нетраен.
И много отдавна също с класическото Черути 1881, но после излязоха толкова имитации, че направо ми се драйфа от тази миризма. Иначе също секси ми изглежда Магнетизм на Ескада.

# 19
  • Мнения: 31
Мен лично всичките четири парфюма на Carolina Herrera ме влудяват  Flutter, а и не е имало мъж около мен, който да не ме попита с какъв парфюм съм, даже и непознати се е случвало да ме питат  Laughing , като най-предпочитан си остава класическия " 212 "  Flutter

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 С 3 различни аромата ми се е случвало - Eternity на Calvin Clein - безотказно работи Wink поне 10 човека са се омайвали , Poison на Dior, на мен обаче вече не ми допада и един на Max Factor , който обаче от години не мога да намеря - в БГ вече не се внася, незнам и дали се призвежда - някакъв вид Gardin беше , ама черен, щото и бял Gardin има, който също е много готин, ама е по-свеж. Ни помен от тях и до ден днешен. Виж не съм се сетила да питам американските мами

Та така. Мъжът ми много се омайва в момента от Obssesion Night на чичко Clein, който явно има защо да ми е фаворит от много години насам. Това е и моят парфюм за сезона и не само. Сдобих се и с Hypnose na Lancome - също много интересна миризма и с Be delicious на Donna Karran , който много ми харесваше на мостра, обаче на мен нещо ...май не съм му свикнала.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 928
Нали не очакваш еднозначен отговор.Всеки ти пише от какво е омаян или какво харесва.Това е отговора на въпроса ти.Отиваш в парфюмерията и пробваш на твойта кожа.Успех!

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.

newsm10

# 23
  • Мнения: 7 186
"Eden" на Cachrel. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 364
новия на жан пол готие и еуфория са страхотни и имат голямо влияние над околните споделям само личен опит.иначе на мен са ми на сьрzе  жадор на диор и рок ин рио на ескада

# 25
  • Мнения: 384
IMAGE на Cerruti i SICILY на Dolce&Cabbana newsm10 newsm10

# 26
  • Мнения: 5 103
silver rain  на на прие но е доста скъп

# 27
  • Мнения: 5 299
Както виждаш, тук ще получиш много различни мнение, но и аз да си кажа: Heart Eyes
Rush II - GUCCI Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"L'Eau D'Issey" на Issey Miyake - това е моят аромат.
А за мъжко мнение: мъжът ми казва, че обожава как ухае кожата ми (без парфюм) - на мляко и мед.  Blush
За какво ли тогава се харча за парфюм?  Joy

# 29
  • Мнения: 4 371
Братовчедка ми отишла в един магазин и казала на младежа, който продавал:"Искам такъв парфюм, че като мина покрай някой мъж, той да се обърне и да тръгне след мен". Сега братовчедка ми ползва Еуфория на Келвин Клайн Laughing, който и Тея е споменала по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт