Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 83

  • 33 801
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 879
Благодаря на КЕИЙ за новата тема
и на всички дами,които пишат в нея
и правим дните си прекрасни


Гладът ни за нови изяви на Мурат май ще ни направи анорексички - направо сме изпоталяли за новинки за него ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мила, и моя Гугълчо това ми изръси - горе долу.
Аз бях загледала "Въпреки всичко" - много фин мъж е този Ерол - даже префинен.Та това нов филм ли е или продължение на горния - това не разбрах.Спряха ли го и сега продължават - тъмна Индия ми е!

Нов филм е. Казват че красивият Ерол Кедик познат от "Въпреки всичко" се готви да замине заедно с Nurgül Yeşilçay, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Seray Gözler и Haluk Cömert през следващите дни започват снимки в Диарбекир. Доколкото разбрах Ерол е вземал уроци от  İpek Bilgin /майката на Езел/. Това ще е драматична история на две семейства което предполага че ще е отново за аширети и тьорета.
Продуцентската компания ще е  MASS Medya Sevilay Demirci, а режисьор Ömür Atay. Ömür Atay е бил режисьор на "Капалъчарши" и "Истамбулска приказка"   /поне на мен само тия са ми познати/.
 

# 18
  • Мнения: 12 818
Ванче мерси , ти си енциклопедия

# 19
  • Мнения: 879
Ванче - чок,чок,чок тешеккюлер! bowuu


 - Уморих се да ви чакам , бг мами!

# 20
# 21
  • Мнения: 879
Нов филм е. Казват че красивият Ерол Кедик познат от "Въпреки всичко" се готви да замине заедно с Nurgül Yeşilçay, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Seray Gözler и Haluk Cömert през следващите дни започват снимки в Диарбекир. Доколкото разбрах Ерол е вземал уроци от  İpek Bilgin /майката на Езел/. Това ще е драматична история на две семейства което предполага че ще е отново за аширети и тьорета.
Продуцентската компания ще е  MASS Medya Sevilay Demirci, а режисьор Ömür Atay. Ömür Atay е бил режисьор на "Капалъчарши" и "Истамбулска приказка"   /поне на мен само тия са ми познати/.
 

Нургюл пак се уреди да се снима с красавец Mr. Green
Дано само и ролята й да готина.Тя и в "Езо" си беше готина като селянка,
ама ролите й на принцеса май  newsm78 повече й отиват,особено на влюбена такава.

# 22
  • Мнения: 12 818
Нур Сюрер е майката на Аси, е тя е много добра артистка, другите не ги познавам

# 23
# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 27

Нургюл пак се уреди да се снима с красавец Mr. Green
Дано само и ролята й да готина.Тя и в "Езо" си беше готина като селянка,
ама ролите й на принцеса май  newsm78 повече й отиват,особено на влюбена такава.
дааааа и особено пък в него, ама нали...жалко че неможе във всеки сериал да се снимат заедно
момичета, страшни сте  Hug  Hug  Hug действате със скоростта на светлината

keii  благодаря за новата темичка  smile3525 да ни е честита на всички
и... лека вечер от мен  smile3524

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 826

В предната тема прочетох, че вече сте на празнична вълна.
Ето нещо по този повод:















Скоро очаквайте напълно обновена прачнична тема.

Лека вечер!

# 28
  • Мнения: 879
Момичета-а-а-а-а гледайте я нашата фея КЕИЙ каква хубава изненада ни поднесе! Grinning Grinning Grinning Grinning
Страхотни колажи - направо са шеметни - Благодарим ти мила!

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 1

В предната тема прочетох, че вече сте на празнична вълна.
Ето нещо по този повод:




Кей, миличка невероятна си newsm51 newsm51 newsm51
Вече спокойно може да започваме коледните празници Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт