Скоро ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко ще се гушка с мама и татко!

  • 28 932
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18
Айде чао момичета и мерси за палчетата  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 85
mistlu, един чифт имаш и от мен!  Praynig

И на мен май ми се е смъкнал корема по-надолу...знам, че това нищо не значи, но стискайте палци да удържа положението до 15-ти, когато ще ми е секциото.  Praynig

# 722
  • Мнения: 1 677
Честито на новите попълнения!
[/b]

Дария, ако ти се притесняваш, представи си какво ни е на преносващите  Sad


О, и за вас си мисля постоянно  Hug!

А аз точно по този повод още повече се притеснявам за себе си! На всичкото отгоре съм на около 70км. от доктора, така че това допълнително ми усложнява мислите!
Абе хайде да ги зарежем тези тъпи притеснения! Ще взема да изгледам някой филм, та дано ми се поразведри мисълта!

Стискам палци на всички, които имат нужда днес! Praynig

# 723
  • Варна
  • Мнения: 21
Привет от мен!
Честито на новите майчета, а палците не ги пускам за всички нуждаещи се  Praynig !
Аз снощи ударих една чаша червено вино (беше невероятно) и съм сапала като заклана направо  Laughing. Такъв сън съм нямала от оня сайдер Самърсби  Laughing - бях споделила за него предни време. Днес мисля никъде да не мърдам, голям мързел ме е налегнал, а в кухнята е бомба паднала! Иска ми се да поизчистя и подредя някои шкафове докато имам свободно време  Rolling Eyes Няма да е днес май.
Да ви питам - как плащат 45- дневния болничен? На веднъж целия или на части - за дните от ноември и после друг превод за дните от декември  newsm78 ?

# 724
  • София
  • Мнения: 9
Mistlu[/b Praynig], всичко ще бъде наред Simple Smile
Аз вчера се уговорих с една педиатърка от 17 ДКЦ, стори ми се симпатична и човечна, а и е привърженик на хомеопатията, което си е сериозен плюс за мен, а след това с мъжа ми се отбихме в една малка църквичка на "Черковна", която много си харесвам и запалих една свещичка за всички нас, които все още си очакваме съкровищата Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 217
 Praynig Стискам палчета на всички момичета в болница да се оправят по-бързо.
А на всички преносващи пожелавам днес да се сдобият с пухкави бебчета  Peace
Родилите бързо да се възстановяват, а бебчетата им да са живи и здрави  Hug

# 726
  • Мнения: 1 172
Добро утро! Mr. Green
Аз днес се наспах (напук на очакванията ми). И сега чета пак хубави новини. Grinning
petunia, честита бебка! Да ти е жива и здрава! Hug
pipilota7, и на тебе честито! Здраво бебче и бързо възстановяване! Hug
mistlu, успех! Утре чакаме щъркела и от теб! А днес, ако си спомням добре, чакаме уговорен щъркел и от a_n_c. Дано всичко е наред! Praynig
беборана....., изби ли си вече от главата идеята за тегленето на ножа? Laughing Чакаме те всеки момент и теб и ти стискаме палци!
cvete7575, много е неприятно, че трябва да седиш в болницата. Но мисли от положителната страна - поне си под непрекъснато наблюдение и така е по-безопасно и за теб, и за бебето. Надявам се скоро да се включиш с щъркел и всичко да е наред! Hug
Мацките с падналите коремчета - не се безпокойте. И аз моя го видях паднал преди повече от 2 седмици, ама и до ден днешен не съм родила. Mr. Green То не, че е гаранция, че и вие ще изкарате толкова, ама все пак... Rolling Eyes
Аз пък днес съм решила да шетам. Последно го правих миналата седмица по това време и ми се вижда учудващо чисто за такъв период от време, ама пак ще си ошетам. Crazy Тъкмо може да пораздвижа и бебата, знам ли... Вчера като бях на док, той ми каза, че работата вече е много на кантар и всеки момент може да тръгне, даже викаше и за снощи, та се бях попритеснила да не излезе на Никулден, ама го прескочихме. Whistling И снощи вече явно съм се впечатлила, че раждането е наближило (крайно време беше и това да се случи ooooh! ), та ми беше леко неспокойно, въртях се доста, бях в някакъв полу-сън и все ей такива едни. Освен това тумбачето ми в горния си край, точно под гърдите, от известно време ме боли доста - имам чувството, че се е надуло много и всеки момент ще се спука точно там. Та нощно време се чудя и това местенце как да подпирам, че да намалям болката... А бе чудо съм. Ама ще устискам, ще бъда герой - не остана! Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 723
Честити нови бебчета на Пипилота, на мама Петуния!!   Hug  Да си ви живи и здрави бебоците и бързо възстановяване и на двете!!    bouquet

Много силно стиснати палчета и от мен за Mistlu и за a_n_c    и ще очакваме щъркеловите вести!   Heart Eyes

Аз ей сега се излюпвам, откарах над 11 часа сън  Shocked  какво е това чудо не знам... и после как ще свикна на 3-4 часа си нямам никаква идея...
Аз снощи в голяма чуденка изпаднах - стори ми се че ми изтичат водите по малко по малко и много мислехме дали да не тръгнем към болницата с ММ ама реших да изчакам до сутринта да видим дали ще продължи... Объркването дойде от това, че снощи пробвахме и със секс да й помогнем да девойката да тръгне, та не се знаеше със сигурност какво точно изтича (извинявам се за графичното обяснение  Blush  )   Но тази сутрин не продължава така че май не са били води, а аз тъкмо се зарадвах, че е дошъл момента..
Сега и аз съм хвърлила око на Събота  Wink  въпреки че и малкото симптоми, които имах изчезнаха и вече нямам нито контракции, нито болки ниско долу...нищичко...все едно не съм бременна  Whistling

# 728
  • Мнения: 702
Адашче, на теб не ти ли е рано ?  newsm78

На всички, тръгнали да се обебват стискам всички палци, дето имам!
А на обебилите се много цунки-мунки-барабунки  Heart Eyes Mr. Green

# 729
  • Мнения: 1 172
А, одеве пропуснах да се похваля. Нашия тати си е взел... ъъъ, малко принудително, ама все пак... 3 дни отпуск (започват от утре), та смятам, че тази седмица ще е идеалното време да родя. Тъкмо няма да го мисля как кара като ненормален, за да се прибере, ако му се обадя, че нещата са започнали. Grinning А и все ми се струва, че ще реагирам по-спокойно, ако е покрай мен като се почне, т.к. ще ми вдъхне кураж. Ако съм сама, сигурно ще се панирам повече. Rolling Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 865
Като говорите за изтичане на води, една приятелка я приеха преди малко със съмнение за изтичане в Токуда и представяте ли си, нямат реактив с който да го установят  Rolling Eyes Пратили мъжа й до Дружба за да купи. Аз съм в шок и отказвам да повярвам. Така че ако някой се съмнява първо да ходи да си купи реактива и после да постъпва в Токуда Grinning

Tedi, айде едно петъчно бебе ти пожелавам тогава Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 172
Киара*, благодаря ти! Ама дали ще изкарам до петък се чудя... Току-що излизам от тоалетната и смятам, че ми падна тапата. Shocked Или поне част от нея. Спекох се, отивам да се обадя на таткото! #Crazy
Кажи вие с мишоците как сте? Все чакам като се включиш да споделиш нещо, а ти все не казваш... Сигурно съм досадна, ама то не с лоша мисъл... Hug

# 732
  • Мнения: 175
Момичета,моля ви да се успокоите!Аз не съм съвсем критерий,че всичко ми върви наобратно напоследък,но имах контракции на 2-3 мин с продължителност м/у 30сек и 1,30мин и ме болеше съвсем леко макар че бяха предизвикани от система окситоцин....незная дали заради психическата подготовка и постоянното повтаряне "той идва!Скоро всичко ще свърши",но контракциите които съм имала преди ме боляха много повече!
За епидуралната и секциото - веднага щом ме завъртяха и ми я боднаха,краката ми започнаха да изтръпват и докато кажа ау боли(да се полигавя хахаха) и вече ме избутваха доктори и сестри да ме наместят по гръб Simple Smile после опънаха чаршафа и май май веднага започнаха да режат,защото се оглеждах да видя някъде отражение и намерих на един от апаратите встрани от мен и видях червеничко...малко след това анестезиолога се доближи до главата ми и вика "ей,срязаха те вече...усещаш ли?" и аз се смея и викам "Знам,че режат и то не от сега,а не е ли редно да не ме боли?!" хахаха посмяхме се малко и се стараех да изолирам клатенето,защото искаш или не няма как да не се усеща Simple Smile При мен имаше страничен ефект от упойката - повръщане...след като извадиха бебо незнам какво стана,но започна да ми се гади и помолих да се изправя да върна,но нямало как и ми обърнаха главата встрани и ми дадоха една купичка...май нямах какво и изкарах само вода....беше много гадно!
Сега отчет за бебо-още сме в кувиозче,но скоро трябва да ни вадят.От вчера му дават кърмата ми и както е папкал по 30мл,така ми казаха от днес да нося по 45мл,защото му е харесало и имал апетит!Стискайте палчета скоро да си е удома!
Честито на всички мами за новородените им рожбички!Нека растат живи,здрави и обичани!

# 733
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 782
Като говорите за изтичане на води, една приятелка я приеха преди малко със съмнение за изтичане в Токуда и представяте ли си, нямат реактив с който да го установят  Rolling Eyes Пратили мъжа й до Дружба за да купи. Аз съм в шок и отказвам да повярвам. Така че ако някой се съмнява първо да ходи да си купи реактива и после да постъпва в Токуда Grinning

Tedi, айде едно петъчно бебе ти пожелавам тогава Simple Smile

Не ме изненадва. Лежах там със сина ми, когато беше на 30 дена и трябваше да му поставят катетър - наложи се да си купувам обезболяващото за него  Shocked Това в педиатрията. Пък си плащах като поп престоя тогава, а не можаха лекарство за 2 лв да ми намерят.

Току-що излизам от тоалетната и смятам, че ми падна тапата. Shocked Или поне част от нея. Спекох се, отивам да се обадя на таткото! #Crazy

Теди, спокойно, ако почнат конктракции в следващите дни, тогава значи че раждаш  Wink

# 734
  • Мнения: 255
Здравейте Simple Smile

Честито на мама Пипилота и мама Петуния за малките бебчета!!! Да са ви живи и здрвички!!!

На вън ми се струва хубаво времето и се чудя дали да не се разходя малко да ме хване въздуха.
Майчетата, които сте в болница заради кръвно- cvete и зелено човече..може ли да споделите с какво кръвно ви приеха. На мен от няколко дни много ми се надуват краката и ръцете. Меря го и долната граница ми е 80-90 при нормално за мен 70. Чудя се какво да правя. Утре съм на лекар, дали да изчакам до тогава.
И аз постоянно имам чувството, че ми изтичат води, но с това течение дето имам, ни ще разбера кога са води, ни кога е тапа.

mistlu, с нетърпение очаквам радостната вест от теб утре   bouquet

Тоя реактив, ако се купува така, може ли да си го позваме вкъщи? Не знам изобщо какво предствалява Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт